565 Shares 2510 views

Struktura ludzkiej głowy. Sama natura myśli …


Ludzki Czaszka konfiguracja złożona skrzynka kostny pomieścić mózg i receptor związanego z mózgu bezpośrednio: oczu – oko, ucho – odbiornik dwóch zewnętrzny dźwięk połączony z wewnętrzną ucha środkowego, nosa – nos z dwóch kanałów oraz szczęki wgłębienia, smak – receptory znajdujące się na języku. dotykowe informacje lub dotykowe, podejmuje mózgu pośredniczy.

podział funkcjonalny

czaszka ludzka struktura racjonalnie, jak wszystko w przyrodzie. Komora mózgu zajmuje całą górną część czaszki, a dolna część jest przystosowana do narządów trzewnych. część mózgu składa się z kilku pojedynczej pary kości i stawów połączone. Ten czołowy, ciemieniowe i kość potyliczna, parzyste kości – klin i czasowa. Trzewny część obejmuje górną szczękę i dolną nosa powłoki, podniebienia i kości jarzmowej, a szczęki i kości gnykowej.

część trzewna

Czaszki otwarte wejście do przewodu pokarmowego i dróg oddechowych. Ruchoma część czaszki, żuchwa, kończąc gardła, przechodząc do przełyku i gardła. Zatem struktura ludzkiej czaszki koncentruje się na życiu całego organizmu. Te dwa odbiorniki są żywności i powietrze są oddzielone i każdy pełni swoją funkcję. Czaszka jego podstawa spoczywa na kręgosłupie, jest ona obsługiwana przez siedem kręgów szyjnych, ale również odgrywać rolę ramy nośnej na szyi mięśni, tętnic i żył. Przechodzi przez dno dużo nerwów, każdy z nich wnosi do szpiku jego część informacji w odpowiedzi na otrzymanie niezbędnych impulsów. Dość złożone struktury ludzkiego czaszki uzasadnione liczby użytecznych funkcji.

sklepienie

W górnej części – tak zwany łuk, przedni łuk – czoło, brwi przechodzi w, między którymi znajduje się wgłębienie. Na każdej stronie sklepienie czaszki bliskich kości skroniowej, ciemieniowej i kości klinowate. W dół na linii pomiędzy tymi kośćmi zaczyna podstawy czaszki. Kompleks Od podstawy jest duża liczba różnych tuneli, które przebiegają przez włókna nerwów i naczyń krwionośnych. W tylnej części podstawy znajduje kości potylicznej. Pod wieloma względami, struktura ludzkiej czaszki podlega problemów resuscytacyjnych.

część przednia

W przedniej części czaszki składa się z trzech warstw, różne od siebie, niezależnych i występują niezależnych funkcji. Ten orbity – powstawanie pary w postaci poziomo umieszczone na zewnątrz podstawy piramidy, wierzchołek środka. Czaszka kość ludzka struktura wewnętrzna z segmentów – wszystko starannie zaprojektowane i połączone. Oczodołu jest umieszczony gruczołów gałki ocznej, które wytwarzają płynu łzowego i pewną ilość tłuszczu. Poniżej działu oka jamy nosowej znajduje się w centrum miasta. W środku zagłębienia w kości jest podzielona przegrodą i otwiera się na zewnątrz, otwór w kształcie gruszki. Wszystko to można zobaczyć jeśli spojrzeć struktury ludzkiej czaszki na zdjęciach. Poniżej jamy nosowej jest jamy ustnej, pęcherzyki, i która jest ograniczona w kierunku poprzecznym łuki dentystycznych i niebo kości powyżej. Jama ustna jest najbardziej ruchomej części czaszki, przeprowadzanie funkcji żucia. Ponadto, w jamie ustnej, jest maszyną głosowej.