555 Shares 8204 views

Andrey Moguchy: rodzina, życie, rodzice, zdjęcia

Andrey Moguchy – znane postacie kultury rosyjskiej, dyrektora. Od 2013 roku, prowadzony przez Big Teatru Dramatycznego BDT (BDT). Aktywa twórczej reżysera, w tym około czterdziestu spektakli. Ma teatrze i państwowe, w tym nagrody „Złotej Maski” oraz medal „Order of Merit”.

Biografia A Mighty

Andrey Moguchy, biografia, która rozpoczęła się z dniem 23 listopada 1961 roku, urodził się w Leningradzie.

Po szkole wstąpił do Leningradzkiego Instytutu Lotnictwa i systemów radarowych, z którą ukończył w 1984 roku. Jednak los inżynier projektant instrumentów samolotu nie było tak młodego człowieka, a on wszedł do Leningrad Instytut Kultury nazwie Krupska na wydziale reżyserii i aktorstwa.

W 1989 roku, po ukończeniu Instytutu Kultury, Mighty ustanawia niezależną grupę „Formalna Theatre”, o pracy, który mówił po rozpoczęciu jej występy. W 2004 roku utalentowany reżyser współpracuje z tej Teatru Aleksandryjskiego, gdzie wystawił sztukach takich jak „ogrodników”, „Petersburg”, „Izotov”, „Ivana”. Wiosną 2013 roku poprowadził Mighty Wielki Teatr Dramatyczny Tovstonogov.

„Formalna Teatr” Mighty w latach 90-tych

Ze swej natury „Formalna Teatr” został ustawiony jako niezależny reżyser teatralny grupy. W rezultacie, Andrey Moguchy otrzymała status głównego teatru awangardowego stolicy północnego.

Nadzwyczajne rozumienie tekstu, grać z dostępnej przestrzeni, zawsze pogrubioną i nieoczekiwane dla publiczności, wybitny personelu. Z radykalizmem tekście odegrał okrutny żart z „oficjalnego teatru”: grupa nie została uznana w Rosji i nie mają dachu nad głową, spektakle wystawiano w otwartym terenie. Możliwość wyboru i optymalnego wykorzystania przestrzeni otaczającej scenę spowodowało radość i zaskoczyć publiczność (głównie – w Europie Zachodniej).

W 90 lat na scenach teatru „formalnym”, która odbyła występy „Two Sisters”, „Petersburg”, „Łysa śpiewaczka” Orlando Furioso i grać, dostarczone przez iloczyn Ludovico Ariosto, widział całą Europę. Andrey Moguchy, którego zdjęcie było rozpoznawalne dla zachodniej publiczności, staje się osoba, która nie może już być pomijane. Najbardziej znacząca praca była „Szkoła dla głupców”, wystawiona w połączeniu z potężnych niemieckich i polskich członków Sztuki Teatralnej w 1998 roku w Poczdamie.

Kreatywność Andrew Mighty w 2000 roku

W 2000 roku, Andrey Moguchy, reżyser, który już znane w całej Europie, znajdzie uznanie w Rosji: „Formalne teatr” ma do dyspozycji pomieszczenia, jego występy stały się modne w domu. W 2001 roku w teatrze „Baltic House” Mighty z Eugene Grishkovets stawia „sztuki, która nie jest”. W roku 2003 w ramach Master awangardowego Teatru Maryjskiego wystawił w Cathedral Square w Kremlin „Borysa Godunowa” Musorgskiego. Ta sama gra została pokazana w 2008 roku w teatrze w Warszawie.

W ciągu tych lat na scenie występy Teatru Aleksandryjskiego są Potężny, „Petersburg”, „Ivana” (wystawionego w oparciu o pracach N. V. Gogolya), „Izotov”, „szczęście”.

W teatrze „Shelter komik” Okres ten cechował występy „Pro Turandot”, „Czy nie Hamlet”. Wraz z pojawieniem się Wielki Teatr Dramatyczny Tovstonogov Andrey Moguchy stawia „Alice” na bajki „Alicja w Krainie Czarów” Carrolla, „co robić” na podstawie powieści Czernyszewskiego i „drunk” opartego Vyrypaeva zabaw.

Mighty teatru

Według Andrey Anatoljewicz, teatr wymaga obecności wielu zawodów i muszą być ukierunkowane na jedno – tworzenie sztuki. Oznacza to, że wszyscy pracownicy teatru – jeden zespół, a wszystkie zawody – przenikających. Mighty uważa, że współczesny teatr brakuje skutecznych menedżerów. Obecny menedżer ma do czynienia nie tylko z dystrybucją biletów, ale również promocji spektakli, a także pracy z publicznością. Podobne problemy zobaczyć dyrektora profesjonalizmu inżynierów dźwięku, projektantów oświetlenia, asystentów. To wpływa na jakość kształcenia tych specjalistów.

Ze słów Andrzeja Potężnego, rosyjskiego teatru za aktualnymi trendami w tej dziedzinie, i to powinno być wyeliminowane, aby nadrobić zaległości z innych krajów, jak trendy w modzie dzisiaj w Rosji zakończyła się w Europie w latach 90-tych. Ale to nie jest konieczne, aby ślepo podążać za sztukę europejską.

Jeśli mówimy o BDT, dyrektora artystycznego awangardy tutaj wierzy, że powinniśmy wrócić modę BDT, w jego imieniu. W tym celu, dziś zespół teatralny koncentruje się na pracy badawczej BDT w 1956 roku i później, gdy w tym czasie Tovstonogov wystawił najlepszych spektakli. Według Potężnego, metody BDT i aktualne, a to powinno być przestrzegane, w szczególności w odniesieniu do klasycznych przedstawień w formie współczesnej pracy.

O spektaklach Potężny

Repertuar Teatru Andrew Mighty zawsze budowane nie tylko o tożsamości nowoczesnych wysokiej jakości produkcje ze strategią teatru, ale także, aby przyciągnąć widza, czyli na kombinacji jakości i ilości. Przykładem takiego preparatu był luz „Drunk”, który stał się głównym wydarzeniem teatralnym roku poprzedniego.

Nazwa gry nie powinny być brane dosłownie – to tylko metafora. Cała akcja odbywa się w nocy, aw tym czasie widz zaczyna zdawać sobie sprawę, że każda osoba jest zawsze szansa, aby zmienić swoje życie na lepsze. Do niedawna, występy nie miały charakter klasycznego w najczystszej postaci, aw tym roku ma zamiar udać się do Mighty klasycznej „Burza”, „Martwe dusze”.

Jeśli mówimy o „szczęście”, a następnie Andrey Moguchy, którego rodzina ma trzech synów i córkę, uważa, że tylko dzieci mogą znaleźć odpowiedzi na problemy z wydajnością. I jest skierowana do dzieci „szczęście”. Dlatego też, według Andrey Moguchy, rodzice, którzy przybyli do samego serialu, i doprowadziły ich dzieci z nimi i są siłą napędową teatru. Czynnik ten jest zawsze uważany mistrzem awangardy. Należy zauważyć, że praktycznie wszystkie jej występy zawierają elementy występy postmodernizmu itd instalację.

Zajęcia na świeżym powietrzu AA Mighty

Andrey Moguchy niemal natychmiast po otrzymaniu dyplomu Instytutu Kultury bierze udział w festiwalu teatralnym „Baltic House”, „Baltskandal-94”, „Teatralnej czucia” i innych.

On jest widoczne na międzynarodowych festiwalach teatralnych odbywających się w Niemczech, na Węgrzech, Słowacji, Polsce, Danii, Estonii. Ten człowiek mówi four teatralnych najwyższa nagroda Petersburgu „złoty stropu” za występy „Alice” „Szkoła dla głupców”, „Pro Turandot”, „Izotov” i Trzy otrzymał Teatr Narodowy nagrodę „Złota Maska” All-Russian Theatre Festival. Gdy rozpoczyna swoją formację dać lekcje mistrzowskie.

trochę osobisty

Mighty dzieciństwo na Kubie i Mongolii. Tom przyczyniły się do zawodu rodziców (ojciec – lekarz-mikrobiolog, jego matka – prawnik). Jego ojciec, w czasach Związku Radzieckiego pracował w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Matka po urodzeniu Andrew opuścił swoją pracę, a następnie poświęcił swoje życie dla dzieci.

Korzenie drzewa genealogicznego Mighty jechać do Polski, Czech, Litwy, ale ich rodzice urodzili się w Petersburgu.

Reżyser jest żonaty i ma czworo dzieci. Mówi Andrey Moguchy, rodzina i jej wartości są priorytetem w jego życiu. Dla niego najważniejsza, i nic nie można porównać z rodziną.

Konkludując

Andrew A. Mighty, oczywiście, jest wybitna osobowość w sztukach teatralnych. Charakteryzuje się łaknienie teatru eksperymentalnego, gdzie jest szansa na „play” z formą spektaklu, dodając ekspresję i głos jego irracjonalnym muzyki. Jego twórczość obejmuje różne gatunki: jest obecne, a dramat i komedia, i cyrk. Razem, przyciąga i cieszy nowoczesną przeglądarkę.