419 Shares 9871 views

IVF w Izraelu

Z niepłodnością z powodu różnych przyczyn obliczu około 15% par. Zapłodnienie in vitro (IVF) jest coraz bardziej popularnym sposobem leczenia niepłodności na świecie – dla czterech milionów dzieci urodzonych w 2010 roku dzięki IVF. Jednocześnie, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu, IVF w Izraelu ma najwyższy procent udanego zapłodnienia.

Ta metoda może być wskazane w następujących patologii, uniemożliwiając naturalnego zapłodnienia:

  • Zrosty wokół jajników i jajowodów.
  • Infekcja jajowodów.
  • Brak spermy lub objętości nasienia.
  • Tzw „psychologiczny niepłodności” (podświadomy lęk przed stosunkiem seksualnym lub akt zapłodnienia).
  • Zaburzenie lub częściowa blokada jajowodów.
  • Niepłodność, z nieznanych powodów.
  • Obustronne naruszenie jajowodów.
  • Brak prawidłowej izolacji plemników (na przykład, w przypadku braku kanału powrózka nasiennego).

Przeciwwskazania do IVF są nowotwory, zapalenie, nowotwory i zranienia lub doświadczonych wady wrodzone, uniemożliwiając normalne ciąży płód.

Preparat do IVF

Cel i in vitro przed badaniem – analiza krwi i moczu, badania rentgenowskie jajowodów i macicy, cytologiczne ultradźwięków szyjki macicy.

procedura IVF bezpośrednio poprzedza w Izraelu kobiety otrzymujących leki hormonalne, które powodują zwiększone oocytów dojrzewania i giperovulyatsiyu. Leki można przyjmować dożylnie lub w tabletkach. Specyficzne typy i dawkowania hormonów jest przewidziane odrębnie dla każdej kobiety, w zależności od wieku, przyczyny bezpłodności i inne indywidualne cechy organizmu.

IVF jest jajowe mąż i żona związek akt jest macica, in vitro. Wyciąg samice jaj prowadzone przez zabiegu w znieczuleniu ogólnym lub przy wykorzystaniu środków uspokajających. Po operacji, antybiotyki mogą być przewidziane w celu zapobieżenia zakażeniu.

Mężczyźni komórki jajowe ekstrahowano masturbacji lub stosunku seksualnego specjalny (użytku medycznego lub przerwania stosunku prezerwatywy) i zbieranie nasion w specjalnym naczyniu. W praktyce, niektóre kliniki sperma może być wniesiona z wami od domu w ciągu dwóch godzin po jej wydaniu. Następnie plemników w procesie podnoszenia laboratoryjne: mycie, aby wyodrębnić plemników z płynu nasiennego, a wybór Najzdrowszych plemników. W przypadku schorzeń, uniemożliwiając normalny wytrysku (bez przewodu wytrysku lub męskiej sterylizacji przez wazektomii), otrzymując plemników można osiągnąć chirurgicznie.

Sposób nawożenia odbywa się w kapsułce (rurki), pod którym są umieszczone jajo spermy. W tym mikrośrodowisku w kapsułce (wilgotność, temperatura, itp), jak to tylko możliwe w naśladuje warunki pochwy. Gdy jaj rozpoczyna się podzielić (zwykle 16-18 godzin), zarodki sztucznie podzielone na kilka części.

W sprawie procedury IVF kobieta musiała przyjść na czczo (nie jeść przez sześć godzin i wody do czterech godzin przed zabiegiem) i powstrzymać się od współżycia seksualnego w nocy. Także macica była gotowa do odbioru owoców, trzeba podjąć specjalne hormony przez kilka dni.

procedura IVF w Izraelu

Transfer zarodków do macicy odbywa się w ciągu trzech do pięciu dni po zapłodnieniu.

W wieku kobiety około czterdziestu lat i starszych, a także obecności innych potencjalnych trudności w macicy przeszczepionego wszystkie powstałe zarodki. Młodsze kobiety pozbawione transplantacji minimalną liczbę (1-2) embrionów.

W tym samym czasie prowadzonych badań genetycznych zarodków w którym płeć płodu i genetyczna predyspozycja do pewnych chorób.

procedura IVF się w Izraelu, to trwa tylko dziesięć minut. Jest to całkowicie bezbolesne, a zatem nie wymaga znieczulenia: kapsułka jest umieszczona w macicy, w którym zarodki są uwalniane z kapsułki. W razie potrzeby pacjenci mogą być mężczyzna z żoną. Potem, przez kilka godzin, kobieta pozostaje w szpitalu pod nadzorem lekarza, aby upewnić się, że wszystko przebiegło bez komplikacji. Sukces zapłodnienia staje się znane w ciągu dwóch tygodni. W większości przypadków wynikiem zapłodnienia in vitro w Izraelu jest udany. Z wynikiem negatywnym, można spróbować powtórzyć wezwanie do większej liczby zarodków przeszczepionych kobietę.

Po sztucznego zapłodnienia zaleca się, aby powstrzymać się od aktywności fizycznej w celu uniknięcia wystąpienia skutków ubocznych.

wstrzyknięcie plemnika do komórki jajowej „ręcznie”, a dokładniej za pomocą specjalnego narzędzia – w niektórych przypadkach jest bardziej skomplikowane procedury mogą być stosowane do sztucznej inseminacji.