445 Shares 7826 views

Jak oszukać niedźwiedzia, lub jak dostroić początkujący gitary.

Niewątpliwie gitara – najbardziej popularny instrument muzyczny: jest łatwy do czyszczenia, dość tani i można nauczyć się go dość szybko, nawet na własną rękę, ale niektóre funkcje leczenia jest nadal obecny. Przede wszystkim, jest to jego ustawienie: gitara wymaga dość typowej konfiguracji zwłaszcza na początku treningu, a kwestia , jak skonfigurować na gitarze nowicjusza jest zawsze ważne, ponieważ bardzo często jest to pierwszy instrument z którym osoba stoi i rozwój słuchu występuje jednocześnie nauka gry na nim. W ostatnim czasie, to może stać się poważnym problemem, ale w tej chwili istnieje wiele sposobów, jak dostroić początkujących gitara.


Pierwszy o jak nastroić gitarę ręcznie. Jeżeli rozprawa na to pozwala, można zrobić obecność telefonu miasta: jego róg – notę „la”, która powinna w przybliżeniu pokrywa zaciśnięta na piątym progu pierwszego łańcucha. Po skonfigurowaniu dźwięk, a potem będziemy działać w taki sposób: możemy nacisnąć na piątym progu drugiej struny i porównać go z dźwiękiem dźwięk pierwszym otwartym – trzeba upewnić się, że brzmiały one w zgodzie. Następnie naciśnij trzeci ciąg na czwartym progu i porównać z dźwiękiem otwartych strun drugi, czwarty, piąty – z otwarciem trzeci, piąty w piątym – na czwarty, szósty na piątym – piąty. Można to zrobić za pomocą widełek, ale podejrzewam, że to nie jest najczęstszą rzeczą w życiu. może również pomóc pianinie dostrojony, najlepszy, elektryczny – nie jest z pewnością zgodne z proponowanymi notatek. Jeśli niedźwiedź jest umieszczone na naszej ucha aż dłuższą metę, to jest możliwe do uciekania się do środków technicznych: musimy mikrofonu i komputera.

Istnieje wiele programów i stron internetowych, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu, jak skonfigurować na gitarze dla początkujących, i, co do zasady, ich interfejs jest absolutnie proste i jasne, choć miska angloyazychen. Jeden z najlepszych i najprostszych opcji jest tunerr witrynę. Brak umiejętności i doskonały słuch nie potrzebuje: opublikować tyle w dźwiękach mikrofonu aż do czasu widać zieloną literę odpowiadającą żądanej notatki. Jednakże w odniesieniu do korzystania z tej strony będą musiały zainstalować Adobe Flash jako odtwarzacz Get, ale jest łatwiejsze niż do strojenia gitary w sposób losowy. Oprócz konfiguracji online, istnieje również taka różnorodność programów, takich jak tuner gitarowy. Oni nie są rzadkością, a wiele wysiłku, aby je znaleźć nie jest. Co do mikrofonu – to nie jest konieczne, aby nabyć profesjonalny sposób, to jest całkiem odpowiedni konwencjonalny, nawet najtańsze, w tym i jest zaprojektowany do komunikacji w Internecie.

Ta sama zasada rozwiązać ten problem, w jaki sposób skonfigurować na gitarze elektrycznej. To proste: bo jeszcze trzeba też podłączyć do komputera lub za pomocą tak zwanych gadżetów lub procesor gitarowy, i są one zwykle pod warunkiem pomoc w konfiguracji, przynajmniej w nowoczesnych wersjach. Jest nawet łatwiej, bo mikrofon nie potrzebują. Jeśli procesor nie posiada gitarze, można uzyskać pomoc z wszystkich tych samych programów i stron. Istnieją również specjalne instrumenty, zbyt, jak odpowiedni program o nazwie tunerów.

Tak więc, w tej chwili odpowiedź na pytanie, jak skonfigurować na gitarze nowicjusz nie jest problemem: obecność niezbędnego sprzętu i oprogramowania, aby poradzić sobie z tym trudnym zadaniem może być nawet początkującym muzykiem, niezależnie od zdolności muzyczne. Oczywiście, do tego stopnia, że jak człowiek będzie zdobyć doświadczenie i umiejętności, problem przestaje być takie, jak odpowiednio rozwijać ucho i strojenie gitary nie będzie czymś trudnym i wymaga ogromnych wysiłków i żadnych improwizowanych środków. Słysząc, wbrew powszechnemu przekonaniu, przyjdzie z czasem i pod pewnym ciśnieniem jest stosowane to doskonale rozwija, więc przysłowiowy niedźwiedź na ucho – zjawisko tymczasowe i nie mógł znieść ciągłego ćwiczenia, był wkrótce się odkleić i nie będzie przeszkadzać.