544 Shares 5773 views

Czy istnieje bezpieczny analogowy „Reduxine”?

Preparat „Reduxine” zawiera dwie substancje czynne przyczyniające się do utraty wagi: sibutraminę oraz celuloza mikrokrystaliczna. Pierwsza substancja, w teorii, jest lekiem przeciwdepresyjnym mający łaknienie działania. Jest to proces, który organizm bardziej niż zwykle doświadcza uczucia sytości. Spróbuj zrozumieć, dlaczego.


Kiedy stres depresja lub ludzkiego ciała wydziela serotoninę hormonu sytości w środku, które są następnie absorbowane w tylnej synapsy zaciskowej. Sibutramina spowalnia jej wchłanianie i stężenie serotoniny zwiększa się na skutek tego naprężenia przenoszone łatwiej. Czuję głód w trakcie diety dotyczy także stres. Naturalnie, że sibutramina redukuje stres, a osoba odczuwa poczucie sytości i spokoju. celuloza mikrokrystaliczna wypełnia żołądek, ale również powoduje uczucie sytości i pełnię. Nie chce jeść, więc schudnąć. „Doskonałe przygotowanie!” – uważana przez wielu ludzi cierpiących na problemy z otyłością i postanawia schudnąć z „Reduxine”. Biegną do drogerii i zamiatać półki cud lekarstwo. Możesz kupić albo leku lub analog „Reduxine”, na przykład „Lindaksu”. Jednakże, nie jest celuloza mikrokrystaliczna, jednak efekt utraty wagi jest taka sama.

"Reduxine" – przygotowanie produkcji krajowej, a "Lindaksa" – Czech. Składnik aktywny w nich to samo, tylko cena „Lindaksu” powyżej. Jest jeszcze inny analog „Reduxine” jest powszechnie używane przez ludzi utraty wagi – „Meridia”. Produkuje niemiecką firmę farmaceutyczną „Knoll AG”. Wyniki badania leku udowodnił swoją wysoką wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi. Lek ma również wpływ na obszar mózgu odpowiedzialny za uczucie sytości. Ponadto, „Meridia” obniża poziom cholesterolu i zwiększa ilość energii zużywanej przez organizm. Ta analogowa „Reduxine” warta nawet więcej niż „Lindaksa”.

Z własną rękę chcę dodać, że wielu z moich przyjaciół zabrał go lek „Meridia” i efekt jest. Waga szybko odchodzi, ciało leci, jak akumulator, nie jest pożądana w ogóle. Uważa się, że agent „Meridia” jest bezpieczniejszy niż inne leki zawierające sibutraminę, dlaczego tak wysoką cenę. „Reduxine” jest tańszy niż jakikolwiek inny sposób. Niemniej jednak bezpieczeństwo na bazie sibutraminy narkotyków – z dziedziny bajek.

Sibutramina – narkotyk substancja, która wpływa na mózg. Pamiętacie film „Requiem dla snu”? Mama bohater postanowił schudnąć i kupił pigułki cud, dzięki któremu błyskawicznie schudnąć. Nie jeść, stracił na wadze i staje się cieńsza i cieńsza. Teraz pamiętam, co było po wszystkim. Kobieta nie mogła spać, nic nie jeść, zacisnął zęby i przeniósł usta. Jej oczy były zupełnie pozbawione sensu, rąk drżenie, zaczęła widzieć halucynacje. W wyniku tego, że znalazł się w szpitalu, gdzie został przywieziony do „pogotowie”. Zajęło kobietę substancji w oparciu o amfetaminy, co dało jej morze energii. Ale w tym samym czasie, niszcząc jego komórki w mózgu i układu nerwowego.

Sibutramina jest strukturalnie podobnych do substancji na podstawie amfetaminy, ale nie mieć ich właściwości biologiczne. Jednak lista skutków ubocznych i przeciwwskazań leku jest imponująca. Przede wszystkim osób przyjmujących lek „Reduxine” zauważa xerostomia. Następnie objawia zwiększona częstość akcji serca, wzrost ciśnienia krwi. Inni wydają zaparcia, problemy ze snem. Po prostu nie mogę spać, bo mózg overexcited działaniem leku. Może podnieść temperaturę ciała, aby rozpocząć nieodwracalne uszkodzenie serca, nerek, wątroby, przewodu pokarmowego. Wszystko to podane w instrukcji do leku, ale kto o tym myśli? Nasi ludzie są przyzwyczajeni do działania w „może”, jak mówią, inni mogą i uzyskać te efekty uboczne, a ja – nie występuje! Russian Roulette.

Jeśli chcesz wziąć lek „Reduxine” lub analog „Reduxine” z tej samej serii substancji z sibutramina, wizytę u lekarza pierwszego. Po pierwsze, należy sprawdzić stan swojego serca, wątroby i nerek. Lek „Reduxine” wolno brać w czasie ciąży, karmienia piersią. Nawiasem mówiąc, w Europie i Stanach Zjednoczonych jest całkowicie zakazane. Ponieważ lek ten może rzeczywiście zniszczyć swoje zdrowie. Lek „Reduxine” i jego analogi mogą być stosowane tylko w ostateczności – jeśli naprawdę otyłe, czy Twoja waga jest przez dach, a od tego trzeba żadnych poważnych problemów zdrowotnych. W tym przypadku, można napisać endokrynologa recepty, ale tylko wtedy, gdy potrzeba jest naprawdę. Lek ten działa, ale to jest niebezpieczne, tym pamiętać. Przeczytaj komentarze ludzi, którzy poszli i kupili lek w aptece tylko dlatego, że ich waga wynosiła dziesięć kilogramów powyżej normy. Ile skutki uboczne otrzymali! A ilu z nich są nieodwracalne? W niektórych przypadkach skończyło się dzwoniąc po karetkę, opieki długoterminowej oraz konieczność podjęcia przez całe życie leków dla pomordowanych nerek lub serca. Czy chcesz takiego życia? Wątpię.

Jeśli mówimy o naprawdę bezpieczne analogi „Reduxine”, można spróbować pić z dala przebieg kapsułek „Reduxine-light”. Ten produkt nie zawiera sibutraminę, wówczas wpływ na narządy mózgu i życiowych jest możliwe. Składa się ona z sprzężonego kwasu linolowego, co przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Kwas ma korzystny wpływ na mięśnie, zwiększa przemianę materii. Efekt będzie, ale tylko podczas ćwiczeń. W ten sam sposób jak w zastosowaniu „L-karnitynę”. nie istnieją magiczne pigułki, które zmniejszają masę bez konsekwencji. Nadal trzeba przestrzegać diety, aby umieścić w kalendarzu sportu i dużo ruchu. Tylko w ten sposób można zyskać chude ciało zdrowe.

623 shares 8661 views
259 shares 5766 views
150 shares 7493 views