866 Shares 6381 views

Moskalkova Tatyana Nikolaevna: Biografia i kariera

Moskalkova Tatiana Nikołajewna – rosyjski polityk, prawnik zaszczycony Federacji Rosyjskiej Dumy Państwowej piątego i szóstego konwokacje. Od 2016 roku pracuje jako komisarza praw człowieka. Jest członkiem „Sprawiedliwej Rosji”, doktor filozofii i prawa.


dzieciństwo

MP Moskalkova Tatyana Nikolaevna urodził się trzydziestego maja 1955 roku na Białorusi, w mieście Witebsku. Ojciec służył jako oficer wojsk powietrznodesantowych. Dziewczynka miała starszego brata, Vladimir. On wielki wpływ na powstawanie poszczególnych sióstr. Ich ojciec zmarł, gdy miała zaledwie dziesięć lat. Po tym, matka zabrała dzieci do życia w Moskwie.

formacja

Po ukończeniu szkoły średniej, Tatiana poszła do szkoły prawniczej w dziale korespondencji. Po pewnym czasie obroniła rozprawę. Po tym Tatiana wyprodukował pracy naukowej na gruncie moralnym podczas wstępnego dochodzenia. Stał doktorem prawa, a następnie filozofię. Ona napisał i wyprodukował kilka jego osobistych książek, współautorem kilku publikacji naukowych.

Doświadczenie zawodowe

Karierę Moskalkova Tatyana Nikolaevna rozpoczął księgowy i urzędnik. Następnie pracował jako radca prawny. W latach od 1974 do 1984 roku. pracowała w Prezydium Rady Najwyższej ZSRR RFSRR, w departamencie zajmującym się przebacza. Potem poszedł do pracy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Najpierw był prosty referent i stopniowo wzrósł do zastępcy szefa zarządzania.

kariera polityczna

Moskalkova Tatyana Nikolaevna opuścił ostatni słupek z powodu jej wyborów do Dumy Państwowej piątej kadencji. To partia „Sprawiedliwa Rosja” została uruchomiona. Tatiana była wiceszef Komisji Stosunków z rodakami w CIS. W 2011 roku została ponownie nominowana do Dumy Państwowej z „Sprawiedliwej Rosji”. Komisja była zaangażowana w teście dochodu parlamentarnej.

Podczas aktywności Moskalkova Tatyana Nikolaevna (członek Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej) ma współinicjatorem 119 rachunki. Obsługiwane prawo zakazujące przyjęcie rosyjskich dzieci przez Amerykanów. Niektórzy prawnicy zwrócił uwagę, że niektóre akty prawne znacznie komplikuje pracę charytatywnych.

Tatiana nie tylko różnią się w swoich inicjatyw. Niektóre z nich są publiczne i niektórzy politycy są oceniane krytycznie. W 2012 Moskalkova został szefem Rady Publicznej „oficerów rosyjskich kobiet.” Był częścią jednego z Unii Rosyjskiej.

życie osobiste

Moskalkova Tatyana Nikolaevna żonaty inżynier. Córka pary urodził. Otrzymała staranne wykształcenie w prawie. Tatiana Nikolayeva – szczęśliwa babcia. Ona już ma dwóch wnuków, którzy ją zadowolony. Moskalkova mąż zmarł w 2016 roku

Jego zawsze inny smak bez zarzutu i kategoryczne odrzucenie jakiegokolwiek chamstwa. Jest to świetny shooter, wierzący prawosławny. Lubi czytać, woli klasyki, filozofię i publikacje religijne. Nigdy nie czytam kryminały.