763 Shares 7236 views

Jak gotować gulasz wątroby i sos?

gulasz wątroby sos jest idealny do dań ubocznych, takich jak zboża i makarony, ziemniaki puree i warzywami. Warto zauważyć, że taki opatrunek naczynie staje się tak smaczne i pachnące, że nie da żadnego z członków rodziny z dala.

Przyrostowe przepis gulasz wątroby kurczaka

Niezbędne składniki na danie główne:

  • Bułgarski czerwony pieprz – 1 duży kawałek;
  • słodkie białe cebule; – 2 szt.
  • kurczaka wątroby – 600 g;
  • świeże mleko – 1 lub 2 filiżanki (moczenie uboczny);
  • olej słonecznikowy – 60 ml;
  • sól, pieprz czarny pachnące przyprawy wszystko – dodaj według własnego uznania;
  • Medium świeże marchew – 2 szt;.
  • koncentrat pomidorowy – 1 duża łyżka;
  • śmietana 30% – 175 g;
  • tłusty krem – 50 ml.

Przetwórstwo produkt uboczny

Gulaszu sos wątroby Otrzymano smaczne i spełniająca którekolwiek z produktów ubocznych. Dzisiaj zdecydowaliśmy się rozważyć sposób przygotowania pachnące danie z wątróbek z kurczaka. Po tym wszystkim, jest o wiele bardziej miękkie i bardziej czuły niż produktu wołowego. W ten sposób ptaki wątroby należy przemywa dobrze oczyszczone z różnych przewodów i żył, a następnie tnie się na kawałki i średnich przykryć świeżego mleka w czwartej godzinie. Taka procedura pozbawiłoby uboczny goryczy, co czyni go bardziej smaczne i soczyste.

przetwórstwa warzyw

Gulasz z sosem wątroby będzie znacznie smaczniejsza jeśli przygotować taką kolację do korzystania z następujących składników: marchew, dzwon czerwony pieprz i białe słodkie cebuli. Nazwane warzywa powinny być oderwana i łodygi, a następnie pokroić na małe kostki lub cienkich pasków.

Prażenia warzyw na patelni

Aby gulasz z sosem wątroby najefektywniej pachnące, należy wziąć głęboki patelni, wlać do niego wszystkich rozdrobnionych warzyw i wlać olej słonecznikowy. Następnie składniki należy umieścić na średnim ogniu i smażyć przez 10-12 minut.

Obróbka cieplna w wszystkich specjalnościach

Po warzywa lekko rumiane należy leżały moczone w mlecznego i dokładnie wymieszać. W tym przypadku, wątroba da sok, w związku z czym wszystkie elementy nie będą smażone i dusić powoli. Gdy produktem ubocznym jest miękka i znacząco zmienić jego kolor (po 35-40 minutach), musi dobrze wymieszać, smak z czarnego pieprzu, soli kuchennej i wszelkich przypraw, które lubił.

Ostatnim etapem w przygotowaniu potraw

Aby gulasz nie okazało suche, podroby muszą wlać trochę śmietanę i położyć pastę pomidorową i gęstej śmietany. Po tym okresie wszystkie składniki powinny być mieszane umieścić pod zamkniętą pokrywą przez kolejne 5-10 minut, następnie usunąć z ciepła. W wyniku tych działań, trzeba się bardzo gęsty i pożywny gulasz z pachnącym i pysznym sosem.

Jak przedstawia tabela

Teraz, gdy wiesz , jak gotować gulasz z wątroby wraz z kremowym sosem pomidorowym-kwaśny. Jak wspomniano powyżej, to danie jest najlepiej serwowane na obiad z smaczne i zdrowe dekoracji. Istnieje również gulasz z wątróbki drobiowej, pożądane jest przedstawienie świeże sałatki z surowych warzyw i chleba pszennego.