791 Shares 7205 views

ZSRR – dekodowanie. Gdzie zamówić i jak uzyskać oświadczenie ZSRR?

W życiu każdego obywatela może pochodzić ten szczęśliwy moment, kiedy staje się pełnoprawnym właścicielem własnych domach. To nie ma znaczenia, to mieszkania lub wakacje w domu, a może tylko pokój. Teraz to do ciebie. Niezależnie od sposobu, w jaki można dostać mieszkania, trzeba najpierw być w posiadaniu wyciąg z Unified Państwowego Rejestru. Dekodowanie i cel tego terminu będą rozpatrywane dalej.


Co to jest Unified Państwowego Rejestru?

Jest to ważna definicja. ZSRR, dekodowanie, który – jest „Unified Państwowego Rejestru praw do nieruchomości oraz transakcji z nim”, jest to skala supermocarstwem zasobów. Zawiera niezbędne informacje. I to o obiektach nieruchomości, około obciążeń i aresztowań w Rosji, danych dotyczących właścicieli. Wszystkie te dane są dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób, aby zarejestrować swoje prawo do odpowiednich obiektów. Ale nie zapominajcie, a na wypłatę, która ma siedzibę w regulaminie. Należy zauważyć, że koszt takich usług dla jednostki wynosi 200 rubli. 1 obiekt, a dla prawnych – 600 rubli. Obieg w Unified rejestru państwa, dekodowanie, jak wspomniano powyżej, odbywa się zarówno elektroniczny, na bazie papieru.

Ale nie absolutnie wszystkie informacje o transakcjach na rynku nieruchomości wymienionych w „Unified Państwowego Rejestru praw do nieruchomości”, ale dopiero od 1998 roku. Konieczne jest, aby wiedzieć. Jeśli chcesz dowiedzieć się informacji o nieruchomości, które nastąpiło przed 31/01/1998, jest, w tym przypadku, należy skontaktować się z działem polityki mieszkaniowej.

Potrzeba wyciąg z Unified Państwowego Rejestru

Ten materiał jest nemaloznachimym. Wyciąg z Unified Państwowego Rejestru – dokument, który zawiera informacje na temat nieruchomości. Dzięki niej można znaleźć w następujących miejscach:

 • numer katastralny obiektu.
 • Opis nieruchomości.
 • Dane dotyczące uprawnionego lub więcej właścicieli, jeśli istnieje pewne kryterium, czyli istnieje prawo własności na zasadach ogólnych.
 • Obciążenia i ograniczenia, ich terminy, liczba i data rejestracji, informacje na temat osób.
 • Zobacz zasady.
 • Informacje na temat roszczeń i żądań w stosunku do nieruchomego obiektu.
 • Organ, który dokonuje rejestracji.
 • oświadczenia i data podpisania pokoju.
 • Imię i nazwisko osoby, która chce uzyskać oświadczenie.

grupy sprawozdania

Dokumenty te są podzielone na dwa rodzaje: publiczne i zastrzeżonych. Jest to pewien fakt. Przyjmuje się powszechnie, tak, że jeśli mówimy o rachunku, rozumiem dokument zawierający informacje ogólne. Każdy obywatel, który chce wydać każdą transakcję można je zdobyć. ZSRR może również dostarczać informacji, które są dostępne ogranicza się jedynie do podmiotów określonych przez prawo.

Takie dokumenty mogą być w formie:

 • Więcej informacji na temat uzyskiwania własności nieruchomości.
 • Informacja o dokumentach tytułowych.
 • Informacje na temat mandatów osoby lub kilku osób do obiektów przedmiotowej nieruchomości w pewnym jesteś zainteresowany, terytorium.
 • Oświadczenia o uznaniu podmiotu niezdolnej lub z pewnymi ograniczeniami.
 • Zapytania o ludziach, którzy otrzymali informacje na temat obiektu, który ma prawo do otrzymania tylko właściciela.

Termin wyciągi z Unified Państwowego Rejestru

W tym przypadku istnieje pewien czas. Największy okres czasu, w którym jesteś zobowiązany do przekazywania informacji z Unified Państwowego Rejestru nieruchomości nie może przekroczyć 5 dni roboczych od daty złożenia wniosku o wydanie wyciągu zawierającego publicznie dostępnych informacji, a 7 – dla tych dokumentów, które zawierają informacje na temat osób, które otrzymały wcześniejsze materiały interesów Państwo sprzeciwu. Ważne jest, aby wiedzieć.

Najprostszym sposobem, aby zamówić wyciąg z Unified Państwowego Rejestru charakterze publicznym może być poprzez zastosowanie jednostek zdolnych. Metoda ta nie wymaga pakiet dokumentów z organizacji, a opłata wynosi tylko 200 rubli. W tym przypadku, wszystko bardzo proste.

Lista wymaganych dokumentów przez osobę fizyczną

Należą do nich:

 • Oświadczenie na formularzu.
 • Otrzymanie zapłaty pewnej kwoty.
 • Określenie rodzaju nieruchomości.
 • Adres obiektu.

Gdzie można uzyskać ZSRR-oświadczenie?

Odpowiedź jest dość prosta. Z tego materiału należy zwrócić się do działu terytorialnej Federalnej Służby rejestracji państwowej, Katastru i Kartografii. Można to zrobić na kilka sposobów:

 • Wysłać pisemny wniosek za pośrednictwem poczty. W tym przypadku, podpis oraz kopie dokumentów potrzebnych do złożenia tego materiału musi być poświadczone notarialnie. Ten szczególny warunek. A jeśli list zostanie wysłany e-mail, konieczne jest złożenie oświadczenia w formie odrębnego dokumentu z odpowiednim podpisem osoby.
 • Można odwiedzić lokalne biuro. Natychmiast istnieje potrzeba, aby napisać wniosek, przedstawić dowód tożsamości.
 • Złożyć oświadczenie za pośrednictwem strony internetowej Rosreestra. Ale powinno to mieć podpisu cyfrowego. Jest to dość prosty sposób.

Należy pamiętać, że w celu wydobycia miały moc prawną, musi być poświadczone przez urzędowego pieczęcią i podpisem urzędnika.

W niektórych przypadkach, określony dokument

Odpowiednie organizacje Na życzenie otrzymają materiały, które będą potrzebne podczas dokonywania takich transakcji z nieruchomościami, takich jak:

 • Przejęcie hipotecznych.
 • Zakup i sprzedaż.
 • Zastaw.
 • Przypadki odziedziczonej przystąpienia.
 • Dawania i t. D.

Jak długo można używać tego samego absolutorium?

Akty prawne nie są okres ważności dokumentu określona. Jednak niektóre organy wymagają, aby zapewnić go, można ustawić swoje własne ograniczenia. Zazwyczaj okres ten wynosi nie więcej niż 30 dni.

Kolejność odpisu z Unified Państwowego Rejestru

Informacje zawarte w niniejszym materiale są szeroko dostępne. Zgodnie z prawem, może zostać pobrane poprzez każdej zainteresowanej osoby. Jednak przedłużony wyładowania mogą być dostarczone bezpośrednio do właścicieli praw lub ich przedstawicieli. W ujęciu ogólnym, procedura uzyskania tego materiału jest dość proste i jednoznaczne. Konieczne jest jedynie w tym przypadku dokonania zgłoszenia i zapłacić pewną opłatę państwa. Następnie trzeba poczekać na wynik. Nie ma potrzeby, aby przeprowadzić serię skomplikowanych operacji.

Zamawiamy wyciąg z komfortu domu

Wielu ludzi zna takiej sieci, jak Internet. Nie każdy jednak wie, że teraz te informacje mogą być dostępne za jego pośrednictwem. Aby to zrobić, należy odwiedzić witrynę rosyjskiego Rejestru, a następnie link „E-usługi”. Dzięki tej usłudze można zapoznania się z publicznie dostępnych informacji dotyczących nieruchomości. Aby to zrobić, ważne jest, aby wprowadzić dane znane wam w ściśle określonej formie. Aby skorzystać z e-usług, konieczne jest posiadanie informacji o liczbie katastralnej nieruchomości lub jej adres. Po wypełnieniu formularza będzie następnego linku – „zamówić wyciąg” do Będzie trzeba podać swoje dane paszportowe i adres e-mail. W celu potwierdzenia zamówienia, otrzymasz wiadomość e-mail na podany adres e-mail. Ponadto, nie będą wysyłane do wielu usług płatniczych. Jest to warunek określony. Ekstrakt może być wypłacona za pośrednictwem banku lub systemu Qiwi. To zależy od indywidualnych pragnień. Jak tylko terminal płatności zapłaci, zostanie powiadomiony o przyjęciu zamówienia. Zgodnie z wynikami przygotowania dokumentu na poczcie otrzyma wiadomość z powiadomieniem, że można go zabrać.

wynik

Teraz można łatwo uzyskać wymaganą wyciąg z Unified Państwowego Rejestru, którego zapis został opisany powyżej. Wiesz, co trzeba zrobić i gdzie się udać. Pozwoli to znacznie skrócić czas przeprowadzenia transakcji.