303 Shares 6937 views

Technologia układania dachu miękkiego: jak zamontować evroruberoid

Jeśli chcesz mieć stały dach, technologia układania dachu miękkiego powinny być uważnie obserwowane. Aby zacząć rozważać swoje zalety. Zatem taki dach jest bardzo łatwy w instalacji, ma mały ciężar, nie wymaga dodatkowego sprzętu budowlanego. Ponadto, jest wysoce odporny na negatywne skutki, trwałe i łatwe do naprawy.

Technologia r miękki dach zapewnia wstępną bazę szkoleniową. Na przykład, trzeba zrobić solidną skrzynię. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest stałe. Może to być wykorzystane do płyty wiórowe, płyty OSB lub łączony z małą szczeliną pomiędzy nimi. Naturalnie, paka przed instalacją należy traktować z antyseptycznym i sprzętu pożarniczego. Jest to konieczne, by położyć wodoszczelną folię.

Technologia r miękkie dach przypomina zacząć od dolnej krawędzi. Materiał spoiny musi być umieszczony tak, że wilgoć nie była możliwa dzięki im dostać się do środka pomieszczenia. Jeśli dach nie jest standardem, konieczne jest, aby zamontować dach w kilku warstwach. Należy rozprowadzić zespołu, poziomu i bez fałd. Do montażu konieczne jest użycie gazu lub palnik benzynowy. W ten sposób stopniowo cały zespół jest skondensowany.

Ta procedura wymaga maksymalnej dokładności i ostrożności. Lepiej przeszkoleni z fuzję zaliczkę bez konkretnego doświadczenia może być dowolny materiał, przegrzanie lub stopienia słabo filmu powierzchni wyświetlacza. Technologia r miękki dach zapewnia dodatkowe wypełnienia szczególnie trudnych obszarów kitu dachu.

Zachodzące na siebie taśmy powinna wynosić około 10 cm. Wartość ta może być nieco większy komina kalenicą. Wszystkie miejsca przyległości materiału do złączy dachowych i zespołów należy starannie zbadać, że w zimie pod dachem nie mógł dostać bryzę. Ponadto słabo laid wykończenie, mógł łatwo wykoleić.

Technologia układania dachu miękkiego „Technonikol” jest praktycznie identyczna jak wyżej. Musi on być zamontowany na przygotowanym drewnianej lub betonowej podstawy. Należy zauważyć, że szerokość materiału prezentowanego jest dość duży, więc nie poddawaj się na innych ludzi. Przed ułożeniem dachu jest konieczne do wdrożenia bułkę i pozwolić mu się położyć tak, aby wypełnić arkusz wyrównania. Następnie można skręcać z powrotem.

Niezależnie od rodzaju reprezentowanego przez pokrycia dachowego, ma wysoką jakość i rozsądną cenę. Instalacja wykonana przez stopienie materiału na podłożu. Znamienny tym, że podkładową powierzchni, aby zapewnić maksymalne silne przyleganie do końca.

Układanie miękki dach, którego cena nie jest wysoka, to będzie doskonałą alternatywą dla innych materiałów, które z jakichkolwiek przyczyn, nie nadają się do pracy. Papa europejska – standard jakości, stylu i wygody.