170 Shares 9322 views

Jakie są kamienie dla Virgin Woman?

Od niepamiętnych czasów ludzie studiowali uzdrawiające i magiczne właściwości różnych kamieni, a do dziś tego tematu pozostaje istotny. Współczesne astrologie rozpoznają wpływ niektórych minerałów na stan psychiczny i fizyczny osoby. Istnieje pewna klasyfikacja kamieni, pozytywnie i negatywnie wpływając na szczególny znak zodiaku. Dziś przyjrzymy się kamieniom dla kobiety-córki. Jeśli używasz ich kompetentnie, możesz znacznie poprawić jakość swojego życia. Przynajmniej tak obiecują nas naukowcy specjalizujący się w tej dziedzinie.


Odpowiednie kamienie dla Panny-kobiety

Korzystnym wpływem na przedstawicieli tego znaku zodiaku są minerały, takie jak jaspis, serpentyn, karelen i heliotrop. Ogólnie rzecz biorąc, Panna jest najbardziej odpowiednia do delikatnych, słoneczny tonów, o jaskrawo opalizującym świetle dziennym. Dlatego nie jest zaskakujące, że carnelian zajmuje wiodącą pozycję na tej liście. W starożytnym Egipcie, pobożnie wierzyli w magiczne właściwości chalcedonu. Uważano, że chroni swojego mistrza od niebezpieczeństw zarówno w prawdziwym, jak iw życiu pozagrobowym. Archeologowie znaleźli wiele ozdób w krypcie bogatych ludzi. I to wcale nie jest zaskakujące, bo zanim karnelian został zrównany z biżuterią. Dziś może dostać człowieka o dobrobyt. Szczególnie zaleca się noszenie ozdób carnolii do niezamężnych dziewcząt, co pomoże im dokonać właściwego wyboru w życiu i pozbyć się samotności. Rzadko, jakie kamienie mogą pochwalić się tak potężnym wpływem. Wcześniej kobiety podczas porodu trzymały carneliana w jamie ustnej w celu zmiękczenia bólu. Zwykle jest używany jako ochrona przed złym okiem, zepsuciem i innymi magicznymi efektami, prowokując kłopoty w codziennym życiu i problemy zdrowotne. Niestety, takie kamienie dla kobiety-dziewicy, jak heliotrop i serpentynka, stały się mniej popularne, chociaż są nie mniej piękne i są często wykorzystywane do wyrobu biżuterii z metali szlachetnych. Heliotrop jest często mylony z jaspisem ze względu na zewnętrzne podobieństwo poszczególnych gatunków. Chrześcijanie z tych mineralnych krzyży i uważali, że jest najsilniejszym amuletem od złych duchów. Wąż otrzymał jego nazwę ze względu na swój charakterystyczny kolor. To kamień zielonego odcienia z różnymi impregnatami. Jego wpływ na człowieka jest podwójny: z jednej strony chroni mistrza od złych języków, ludzi o złych intencjach, az drugiej – może popychać grzeszne działania. Czasami miłośnicy takiej biżuterii mogą być trudne, aby nie ulegać pokusie.

Niekorzystne kamienie dla Panny-kobiety

Kobiety tego znaku zodiaku powinny unikać takich minerałów jak hematyt, turkus i malachit. Amulety i talizmany z powyższych kamieni nie przyniosą pożądanego szczęścia. A jeśli nie można się powstrzymać i zdobić ornament, można zauważyć częstą zmianę nastroju bez powodu, być może apatię, a nawet depresję. Panna jest zasadniczo optymistyczna, ale wystarczająco emocjonalna, tak bliscy muszą znosić nadmierną emocjonalność. Te minerały tylko przyczyniają się do agresywnego postawy tego znaku zodiaku, co może prowadzić do problemów zdrowotnych.

Kamienie szlachetne dla Panny-kobiety

W wieku dorosłym dziewczęta wolą klasyczny styl i dobre dekoracje. W sytuacji wyboru, są nieco wybredni, wykazują współczucie dla białych i czarnych tonów i złota. W tym przypadku perły są doskonałym rozwiązaniem. Zanim ta dekoracja nie może oprzeć się nawet tak wybrednemu znakowi zodiaku – kobiecie-pannie. Ten kamień kieruje swoim właścicielem i pomaga znaleźć dobre samopoczucie w domu. Dla sukcesu w sferze biznesu i zdobyciu radości życia nie można zrobić bez szmaragdu. Z jednym spojrzeniem, opowiada się za optymizmem i wypełnia siłę w poszukiwaniu nowych osiągnięć.