562 Shares 5359 views

Przekąska z łososia w pośpiechu

Przekąska z łososia – idealny na uroczystą kolację lub bufetu. Małe bułki lub kanapki na pewno zadowoli wszystkich gości, a co najważniejsze, aby przygotować im potrzeba trochę czasu.

Przekąska z łososia w chlebie pita.

Wszystkie produkty są zrobione „na oko”, w zależności od gustu. Cienki ormiański lavash rozłożone na stole i pokryta warstwą miękkiego sera. Pietruszka, szczypiorek i koperek drobno posiekać i posypać je pita. Kawałek łososia pokroić w cienkie, przezroczyste plasterki i położyć na wierzchu zieleni. Następnie starannie pita szczelnie opakowane w zwoju wzdłuż, a następnie cięty na ukos na małe kawałki 3-4 centymetrów. Gotową przekąska jest ułożone na półmisku i serwowane dla gości.

Przekąska z łososia z twarogiem.

Opakowanie sera potrzeba 400 gr. Łososia, 2-3 łyżki mielonego chrzan, szczyptę czarnego pieprzu i 1 ogórka. Ryby tnie się długie, cienkie paski. twaróg zmieszany z chrzanem i pieprzem. Paski są określone w arkuszu folii lub grubego papieru i pokryto mieszaniną twarogu. Arkusz ciasno owinięta zwój i umieszcza się w lodówce przez jedną godzinę, tak, że jest ona nieznacznie chwytane i moczy.

Zwój jest cięty na małe kawałki, są umieszczone na każdej części wyciętych pierścieni Cucumber i dekoracji gałązkę koper 2-3 cm grubości ..

Następny przekąska z łososia jest idealnym miejscem na stole w formie bufetu. Jest przygotowany w mgnieniu oka i wygląda bardzo oryginalnie i apetyczny.

Do przygotowania potrzebne będą: solony łosoś, zielone oliwki, cytryna i zioła do dekoracji. Filety rybne pocięte na małe kostki 2 cm. Lemon cięcia cienkich pierścieni, a następnie dzieli się na 4 części innych. Na szaszłyków lub wykałaczek nawleczone kostkę łososia, ćwierć plasterki cytryny, zielone oliwki, cytryna i znowu kolejny sześcian ryb. Jeśli masz pokój, sekwencja może zostać powtórzony. Gotowe szaszłyki rozłożone na talerzu i udekorować zielenią.

Oryginalny rozrusznik z łososia ze szpinakiem. Ta przystawka jest idealny gospodyń domowych, którzy chcą zaskoczyć swoich gości:

Sałata przemyto i pocięto na duże kostki 3 cm. Łososia jest cięty na cienkie plasterki. 2 cm i mieszano ze szpinaku. Grejpfruty obrane, nasiona i żyły, pozostawiając jedynie miąższ, lekko wycisnąć sok do osobnej misce do sosu, cięte i dodana do potrawy z łososia. Sok miesza się z użyciem łyżki pary oliwy z oliwek i 1 godzinę. łyżka zielonego pieprzu i soli. Wszystko miesza się i wylewa rybę z sosem szpinakowym. Przekąski dać go parzyć przez pół godziny, a następnie jest podawane do stołu.

Salmon – nie jest to jedyny rodzaj ryb, z których można przygotować dobrą przekąskę. Nie mniej smaczne przekąski uzyskane z pstrąga.

Do jego przygotowania będzie potrzebne: świeże ryby, jaja kurze, 2 kawałki, majonez, pietruszką i czosnkiem .. Ryby gotuje w słonej wody i ochłodzono usunąć wszystkie kości i ugniatać miękkie mięsa widelcem. Jaja gotowane i oddzielić od białka jaja. Żółtko zmieszane z pieprz, kilka łyżek majonezu i filetów rybnych, a białko pokruszyć i dodać do niej posiekaną pietruszkę i koperek. kule, które tworzą pstrąg walcowane w białkach, a następnie rozprzestrzenił się na półmisku.

Aby przekąskę po pracy lub nakarmić gości, którzy niespodziewanie przyszedł odpowiedni przekąska szprota.

zajęłoby bochenek, słoik szproty, masła i marynaty. Bochenek białego chleba lub tnie się na kawałki około centymetra grubości. Powierzchnia każdego kawałka jest smarowano cienką warstwą masła. Następnie umieścić 1-2 1-2 plasterki ogórki i ryby.

Kanapka z szproty można gotować ze świeżych warzyw. Do przygotowania potrzebne będą: bochenek, masło, czosnek, majonez i pomidora. Wycięte kawałki chleba smażone na maśle. Czosnek zgnieciony, zmieszane z majonezem i nanosi się na powierzchnię z smażone kawałki trzymać. Zwieńczona kilku szprota i zamknąć kanapkę z plastrami pomidora.