558 Shares 8429 views

Schudnąć z pomocą halahup: opinie, zalecenia, ćwiczenia

Intensywne odchudzanie – to przede wszystkim duże i długotrwałe sercowo. Korzystnie w siłowni pod okiem trenera. Ale nie jest tajemnicą, że w sporcie zmniejszenie objętości całego ciała, nawet tam, gdzie wydawałoby się, a nie tłuszczu. Ale praca na brzuszku problem lub stóp, tracimy głośności w pierś i ramiona, które dla wielu nie jest pożądane. Czy istnieją lokalne metody odchudzania? Niezbędnym narzędziem w walce o cienkiej talii i zgrabne nogi będą halahup. Liczba trenerzy fitness o sprzęt sportowy tylko pozytywne: może był to jedyny symulator daje efekt lokalnej korekty.

Wybór halahup

Na zajęcia z halahupom nie wymaga dużo czasu i wysiłku: daje to codzienna sumie 15-20 minut swojego czasu, można sprawić, że talia cieńsze bez trudności i szczuplejsze nogi. Ale po pierwsze, wybrać odpowiedni halahup. Gości trenerzy mówią, że dla początkujących jest lepiej wziąć lżejszą wersję ważące nie więcej niż 1,5-2 kg dla bardziej wykształconych dziewcząt pasują obręcze ważone (2 kg). Jeśli chodzi o średnicy obręczy położyć przed sobą powinny być trochę powyżej pasa. Słusznie podniósł Shell – jest kluczem do sukcesu. Należy zwrócić szczególną uwagę na jego wewnętrznej powierzchni: klasa z halahupom, która jest wyposażona w elementy do masażu jest bardziej użyteczne. Ale to jest przeciwwskazany u osób o wrażliwej skórze oraz z gęsto rozmieszczonych naczyń włosowatych. W przeciwnym razie wynikiem treningu będzie zasinienie w talii, talii i bioder.

Ćwiczenia z halahupom

Głównym obszarem, rozważa korzystania halahupa jest, oczywiście, talia. Żeby było cienkie, i brzuch – płaski, dość standardowy obrót, natomiast okresowo trzeba przenieść centrum ciała ciężkości z jednej nogi na drugą (na przemian je do przodu). Jeśli pominąć halahup poniżej, możliwe jest zmniejszenie objętości ud, usunąć cellulit w tym obszarze. Wypracować nóg i rąk jest tylko odpowiedni lekka obręcz. Zakręcić go na nogi bardziej komfortowe na podłodze na plecach. A w ramionach – Stały, spychając je na bok. Zatem pracował i niektóre grupy mięśni, spala kalorie.

Amerykański program wyszczuplający

Amerykańscy dietetycy opracowali specjalną metodę odchudzania przy pomocy takiego pocisku jako halahup. Opinie na temat tej metody jest dość interesujący, ponieważ opiera się na fakcie, że do intensywnego spalania tłuszczu potrzebne do czynienia od czasu do czasu przez 2-3 minut co 1-2 godziny. I odebrać czas nie jest specjalnie potrzebne. Na przykład podczas oglądania filmu w trakcie przerwy reklamowej lub między godzin pracy przy komputerze.

Kilka porad

Aby czuć się świetnie podczas treningów, aby uzyskać jak najwięcej przyjemności i korzyści, oglądać swoje tętno. Utrzymując ją w przedziale 140-180 uderzeń, można spalić około 10 kalorii na minutę. Poza tym, ten rytm przyniesie mięśni, wzmocnienie układu krążenia i układu oddechowego. A jeśli istnieją przeciwwskazania do stosowania takiego pocisku jako halahup? Opinie lekarzy są niejednoznaczne, ale jedno jest pewne: kobiety w ciąży lub matek po cięciu cesarskim, ludzie z procesów zapalnych w narządach miednicy oraz schorzenia pleców takie ładunki są przeciwwskazane.