519 Shares 903 views

Mermaid kostium: jasny i oryginalny sposób, w każdej partii

Wspaniały i dobry obraz Małej Syrenki naprawdę lubią dziewczynki w każdym wieku. Dlatego kostium syrena często noszone na wszystkich rodzajach gwiazd muzyki pop lub karnawałowej imprezie. To ciekawy i piękny strój może być w domu z własnymi rękami, i to jest bardzo szybka i ekscytująca – bez względu na to czy robisz kombinezon dla dziewczynki lub dla siebie.


Najważniejszą rzeczą do zapamiętania, zanim zdecydujesz się umieścić na kostium syrena: bardzo trudno jest chodzić i siedzieć i biegać i tańczyć nawet niemożliwe. Więc jeśli przygotowuje pozew do stron tematu, na przykład na „90. Disco”, nie należy wybierać obraz syrena, bo przeklinają trzykroć czasie, gdy sobie ten strój. To samo odnosi się do obrazu dziecięcego Syrenka, jeśli dziecko jest bardzo aktywne, nie dręczyć go z tym dość niewygodnej kolorze.

Jednak dzień Neptuna konkursie na najlepszy kostium Halloween morze lub nie może się obejść bez takiego stroju. Można spróbować zrobić kostium syrena z faktu, że istnieją domy. Na przykład, długi niebieski osłonowe mogą mieć ogon, jeśli zbieranie się i ubój tak, że pasuje ściśle na nogi. Tuż nad cielęta pozostawić niepobranych, dno będzie przypominać płetwy ogona. Jako podstawę można użyć szczyt leotard stanik, biustonosz (jeśli garnitur jest dla dorosłego) lub top. Liść powinien dopasować kolor spódnicy. Ozdobić go z muszli i cekinów.

Druga opcja jest również dostępna dla każdego koloru, ale będzie trzeba poświęcić trochę. Aby pokazać obraz syrena na imprezie, trzeba przygotować stanik, kawałek tkaniny (satyna, szyfon) do spódnicy, kawałek tkaniny (organzy) do projektowania ogona, muszli, brokatem, cekinami ozdobić strój.

Jeśli się kostium dziecięcy syrena stanik trzeba uszyć wewnątrz napięty T-shirt lub Topu żądany kolor. Spódnicę można wykonać na dwa sposoby: albo przyszyć osłony wzór ołówka bardzo wąskie i ciasno lub owinięty wokół przecięcia palec tkanin (na zasadzie indyjskiego sari), a po – nożem kołek. Drugą opcją jest łatwiejsze, pierwsza – bardziej wiarygodne. Wybrać. Jednak należy pamiętać, że w tym kolorze będą musiały usiąść wokół bioder więc trzeba zrobić dużo niskich warstw oddalonych od siebie tak, że nie przypadkowo złamał i nie wydostać się spod siebie. Szyć dno organzy osłonę, która symuluje płetwy. Kostium syrena muszle dekorować, paillettes, błyskotki i inne drobiazgi, które uzna za stosowne.

Dorosły karnawał kostium syrena mogą być wykonane zgodnie z zasadą dzieci. Jeśli chcesz bardziej owocna stroje, umieścić na trykot gorset, spódnica zrobić biodra, pozostawiając w ten sposób brzuch otwarty. Bogato zdobione kostium, nie zapomnij kolczyki, naszyjniki z muszli, kwiaty w jej włosy, złoty grzebień.

Włosy powinny być rozwiązane, mogą być tkane cienkie paski, które są połączone z kolorze. Jeśli chcesz uzyskać autentyczny obraz Mała Syrenka Ariel, można nosić jasnoczerwoną perukę. W każdym razie, elementy tworzenia. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i kreatywności!