391 Shares 7120 views

Hotel Jałta Holiday Village 3 * (Bułgaria, Sunny Beach): opis i opinie

Bułgaria – jedna z popularnych miejsc budżet wakacje. Wszakże w tym kraju może zaoferować samotnie wiele, począwszy od ciekawych zabytków, pięknych plaż, a kończąc gościnność. Oczywiście, na wybrzeżu znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych z setek hoteli. I jeden z najbardziej popularnych wakacyjnych uznawanych Hotel Jałta Holiday Village 3 * miejsc.


Oczywiście, przed dokonaniem rezerwacji warto przeczytać, aby uzyskać więcej informacji na temat hotelu, dowiedzieć się o jego lokalizacji, warunków życia i, oczywiście, o przeglądzie, co jest na lewo od tego miejsca podróżnicy.

Cechy lokalizację oraz opis hotelu

Hotel Complex Jałta Holiday Village 3 * ma bardzo korzystną lokalizację – jest zbudowany na terenie słynnego kurortu Słoneczny Brzeg. Okolica jest spokojna, ale w odległości spaceru gości nie tylko plaże, ale także sklepów, barów, centrów rozrywki i innych atrakcji.

Kompleks hotelowy posiada duży teren z basenami i tarasy na relaks. Składa się z budynku głównego i kilku małych domków dwupiętrowych, które są w rzeczywistości, przeznaczonym do pomieszczeń mieszkalnych. Nie tak dawno temu gospody budynki zostały całkowicie odnowione, więc goście mieszkają tutaj, ciesząc się nowoczesne udogodnienia.

Hotel Jałta Holiday Village 3 * (Sunny Beach): zdjęcia i informacje na temat pokoju

Ten średniej wielkości hotel, który oferuje swoim gościom pobyt w jednym z 40 pokoi. Tutaj turyści będą zarówno standardowe pokoje i bardziej przestronny apartament z oddzielnym salonem. Jeśli to konieczne, personel do pokoju dodatkowego łóżka dla dziecka.

Goście mogą spędzać czas ciesząc się nowoczesne udogodnienia. Wszystkie pokoje są wyposażone w wydajny system klimatyzacji. Jest też telewizor, mały sejf, telefon, i więcej – mini-lodówkę. Nawiasem mówiąc, goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, a prędkość jest całkiem normalne.

W łazience jest również wyposażony w nowe urządzenia – znajduje się WC, umywalka, lustro i przestronny prysznic. Dostawa kosmetyków i czyste ręczniki pokojówek uzupełniane codziennie w czasie żniw.

Mogę polegać na żywności turystycznej?

Płacąc za pokój w hotelu Jałta Holiday Village 3 *, goście mogą swobodnie wybrać swój schemat żywności ogólnospożywczy. Z reguły Turyści korzystają odwiedzenie lokalnych śniadania, które odbywają się w przestronnej restauracji. Menu jest bardzo zróżnicowane, a potrawy są zawsze świeżo przygotowane i pyszne. Ponadto goście hotelu na lunch i kolację – mogą być wypłacane z góry w momencie rezerwacji lub zapłacić rachunek po każdej wizycie w restauracji.

A hotel jest mały bar, gdzie można usiąść ze szklanką mocnego napoju lub zamówić kawę. Wiele osób woli spędzać wieczory tutaj.

W każdym razie, zasilanie nie będzie problemu, ponieważ można jeść na zewnątrz i hotele Jałta Holiday Village 3 *. Słoneczny Brzeg – popularnym miejscem turystycznym. To naturalne, że miasto ma wiele restauracji i innych zakładów, w których można zjeść.

Wakacje na plaży: komfort i rozrywki na lądzie

Jak już wspomniano, Bułgaria – jest popularnym miejscem na wakacje na plaży. Więc co można spodziewać się gości hotelowych Jałta Holiday Village 3 *? Sunny Beach, znany również jako Sunny Beach, przyciąga tysiące turystów każdego roku. Z hotelu w kilka minut można dojść do nabrzeża i wybrać piękną plażę. Wybrzeże jest tutaj bardzo ładne i czyste, wygodne wejście do morza, a woda jest bardzo ciepła w trakcie sezonu.

Za niewielką opłatą można wypożyczyć krzesła i parasole, a także dostać ręcznik plażowy. Oczywiście, podróżujący tutaj spędzać czas aktywnie, a nie tylko pływanie i opalanie, ale także jazda na łodzi, żeglarstwo, narty wodne, parasailing robi i żeglarstwo.

Hotel Complex Jałta Holiday Village 3 * (Bułgaria): dodatkowe usługi i dla przyjemności

Goście mogą liczyć na dodatkową usługę, która znacznie ułatwia pobytu na jego terytorium. Na przykład, nie jest pralnia i kantor wymiany walut. Goście Jałta Holiday Village 3 * można skorzystać z sejfu w recepcji i przechowywania bagażu. Tutaj można również wypożyczyć rower lub samochód. Oraz w miejscach publicznych mają dostęp do internetu. Personel chętnie pomoże wezwać taksówkę lub zorganizować transfer.

Na terenie hotelu mogą być złe, aby się zabawić. Podróżujący uwielbiają spędzać czas na basenie, opalać się na wygodnych fotelach i po prostu rozmawiać z nowymi przyjaciółmi. Nie złe sprawl może być gra w bilard lub rzutki. Dla dzieci w obszarze wyposażony jest w duży plac zabaw. W godzinach wieczornych, można złożyć wizytę w miejscowym barze i śpiewać karaoke.

Co zrobić turyści? Opinie i zalecenia

Oczywiście, oprócz oficjalnych informacji jest zawsze warto znać poglądy turystów, którzy już odwiedzili szczególne miejsce. Więc to, co mówią o Hotel Jałta Holiday Village 3 *? Słoneczny Brzeg – idealne miejsce na relaks. Ma wszystko, czego potrzeba, w tym spektakularne wybrzeża, ciekawych zabytków i oczywiście jakość usług.

Ten hotel jest idealnym miejscem na tanie, ale dobre wakacje. Pokoje są przestronne i czyste, dobre jedzenie, choć nie zawsze zróżnicowane, a personel jest zawsze gotowy, aby pomóc i coś zasugerować. Naturalnie, zaletą jest bliskość do niezwykle pięknych plaż, gdzie można pływać i bawić się w towarzystwie innych podróżnych. To naprawdę dobre miejsce na letnie wakacje, które dadzą siłę i poprawy stanu zdrowia.