446 Shares 8731 views

Nagroda Raffaello-przepis dla dorosłych i dzieci!

Cukierki Raffaello nie pozostawiają obojętności. Reklama nie zwodzi, mówiąc o niezwykle smacznym smaku, co podkreśla nuta migdałów. Jednak nikt nie jest tajemnicą, że cena sprawia, że ten produkt jest niedostępny: dwie tuziny cukierków na takie pieniądze nie zaspokoją wszystkich, a nawet duża rodzina takiej ilości nie wystarczy do regale, z wyjątkiem zaspokojenia apetytu. Dlatego lepiej poznać receptę Raffaello, aby ją gotować samemu.


Doświadczeni kucharze oferują dwa rodzaje tego dania: słodki przepis Raffaello i Raffaello na kije kraba, które zostanie podane poniżej. Pierwsze słodkie potrawy, a drugie – doskonała opcja na przekąski.

Raffaello, przepis na słodki ząb
Do robienia cukierków w domu potrzebujesz: mleka zagęszczonego, kokosa, cukru waniliowego, całych migdałów, świeżego masła.

Najpierw musisz wypełnić. Podobnie jak w prawdziwym sklepie słodyczy, będzie to delikatny krem. Jest to masło, trochę bite, które dodaje się do mleka skondensowanego i cukru waniliowego. Następnie wymieszaj krem z mikserem lub mieszarką aż do uzyskania kremowej mieszaniny. Do niej dodaje się wiórki kokosowe. Receptura Raffaello sugeruje również jej brak w kremie, ale będzie to miało wpływ na twardość: bez żetonów, będzie łagodniejsze.

Ponieważ masło w tym kształcie jest bardzo miękkie, nie będzie toczyć się w kulki, jest chłodzone w lodówce przez kilka godzin. Należy pamiętać, że krem jest bardzo łagodny i łatwo wchłania obce zapachy. Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, początkowo jest przygotowywany w pojemniku, który jest następnie zamykany wieczkiem, lub naczynia są owinięte folią spożywczą.

W tym czasie moczyć migdały (wystarczy godzinę) i przesmarować ją na patelni. Zanurzenie pozbędzie się skórki.

Jeśli olej się utwardza, można kontynuować gotowanie. Aby ukończyć przepis Raffaello, musisz wrzucić kulki, w środku których miejsce migdały. Każda piłka jest zwijana w wiórki kokosowe, aby całkowicie pokryć cukierki. Przysmak jest gotowy!

Raffaello przekąska, przepis na "dorosły" stół
Jak wspomniano, przekąska może łatwo zamienić się w przekąskę. W tym celu można wymienić składniki, ale zachować technologię gotowania. Do tego potrzebujesz: jajka, sery, majonez do tankowania, pałeczki kraba, słoik oliwek lub oliwek (na rdzeń). Ten ostatni powinien zostać ukarany.

Przepis na Raffaello z lasek kraba jest taki sam jak w pierwszym przypadku. W tej wersji napełnia się przygotowany z drobno tartego sera i jajek, do których dodaje się czosnek i majonez przez prasę. Majonez powinien zostać dodany, aby wynik był gęstą masą, z której można rzucać piłkami. W tym celu należy wziąć pod uwagę, że masa sera powinna przekraczać masę jaj dwa razy.

Podczas walcowania piłek zamiast migdałów, weź oliwkę lub oliwkę, chociaż niektóre sugerują, używając obu, wstawiając migdały w miejsce wydobywanego kamienia.

Następnie delikatnie wymaść sztyfty kraba. W żetonach gotowe są kuleczki i przekąska Raffaello. Przepis będzie pikantny i bardziej zróżnicowany, jeśli kręcisz kawałek kulek w wiórkach z mięsa krewetek. Miłośnicy kraba Raffaello oferują ser do kiełbasek, ponieważ są delikatne i doskonałe do delikatnego faszerowania. Niektórzy uważają, że lepiej używać przetworzonego sera, który jest po prostu ugniatany widelcem.

W związku z tym artykuł sugeruje dwie przepisy, z których każde jest smaczne na swój sposób, ale każdy z nich będzie apelować do dorosłych i dzieci. Głównym plusem gotowania obydwu naczyń jest niezależny wybór produktów, które dzięki właściwemu podejściu pozwalają nie tylko wprowadzać pewne korekty, ale także oferować tylko świeże Rafaello bez szkodliwych dodatków.