196 Shares 6614 views

Czy widziałeś cmentarz we śnie? Spójrz na wymarzoną książkę

Cmentarz nie jest tylko miejscem ostatniego schronienia dla każdego z nas. Jest to obszar, który od dawna został otulony w zasłonę tajemnicy i zawsze sugeruje obecność innych sił innych światów. Stąd obfitość strasznych opowieści związanych z tym tajemniczym miejscem, które pisarze i filmowcy filmów grozy kochają tyle.

Dlatego ten, kto widział cmentarz we śnie (nawet z zewnątrz lub w oddali), budzony, jest w ponurym nastroju. Można to wytłumaczyć nawet przez fakt, że wzmianka o cmentarzu może powodować obawy wobec jakiejkolwiek osoby zdrowej. Ale natychmiast się uspokoisz, jeśli spojrzysz na jakąś książkę snów: zobaczyć cmentarz we śnie – nie zawsze do kłopotów lub kłopotów. Wszystkie takie marzenia mają podwójne znaczenie, które w zasadzie zależy od tego, na którą stronę patrzeć.

Na przykład spać widzi taki sen: cmentarz, groby … a on sam chodzi między nimi w noc księżycowej nocy. W głębokiej myśli, lekko dotykając szczytów zakurzonych nagrobków. Od czasu do czasu zatrzymując się i patrząc zamyślony na odległość, jakby coś przykuwało uwagę lub spodziewał się pojawienia się kogoś lub czegoś. To straszny obraz, nieprawdaż? Na pierwszy rzut oka sen nie wróży dobrze: noc, samotność, pragnienie, napięcie, nawet śmierć. Ale w rzeczywistości takie marzenie oznacza odwrotność: życie marzycielskie z pewnością z kolei sprawi, że lepiej i we wszystkich zmysłach. Uciążliwe oczekiwanie symbolizuje spotkanie tej wielkiej miłości, która potrwa do końca jego dni.

Jeśli wdowiec (lub wdowa) zobaczył cmentarz we śnie, nie zapowiada również szybkiego spotkania ze zmarłym małżonkiem, ale mówi o wyglądzie w najbliższej przyszłości nowego ukochanego. Ale patrzenie na cmentarz w zimie może oznaczać rozstanie z partnerem. Ale w tym przypadku jest jedna ważna cecha: jeśli w marzeniu pojawiły się oznaki wiosny, sen ten oznacza raczej kłótnię, po której nastąpi pojednanie (lub po prostu pojednanie, jeśli kłótnia była wcześniej).

Jeśli osoba, która widziała cmentarz we śnie, w rzeczywistości ma znaczące problemy związane z podejmowaniem ważnej decyzji, wtedy takie marzenie oznacza wczesne rozwiązanie sytuacji. I znowu – tylko na lepsze.

Cóż, teraz, jak mówią, rozcieńczamy beczkę miodu lotem smoły. Są też nieprzyjemne znaki tych snów. Choć nie jest ich tak wiele, są w stanie ogarnąć nerwy. Jednak od razu dokonamy rezerwacji: o jakiejkolwiek śmierci lub o wczesnym spotkaniu ze zmarłymi krewniakami, nie pójdzie. Interpretacje, nawet jeśli nieprzyjemne, nie przyniosą niczego krytycznego. Sądzisz jednak:

  • Jeśli ktoś widział cmentarz w marzeniu starym i nie zadbanym, oznacza to, że żyje do momentu, kiedy go zostawili jego krewni i przyjaciele;
  • Miłośnicy, którzy widzieli się na cmentarzu we śnie, w rzeczywistości najprawdopodobniej nie wyjdą za mąż, ale odwiedzą wesela nawzajem ;
  • Jeśli widzisz miejsce na cmentarzu, gotowe do przyjęcia zmarłego, to w rzeczywistości takie marzenie przyniesie nieprzyjemną komunikację;
  • Panna młoda, która we śnie maria na cmentarzu, traci męża w tragicznych okolicznościach;
  • W marzeniu chodzić na cmentarzu w zimie – pozostać samotnym na całe życie;
  • Jeśli chory marzy o cmentarzu, oznacza to, że boi się śmierci;
  • Jeśli, na cmentarzu we śnie, marzyciel jest przestraszony, musi wydostać się z nieprzyjemnych wspomnień i zacząć żyć na nowo.