639 Shares 4685 views

Jest to piękna córka Sindi Krouford, jej matka?

W Rosji mówią: „Apple z jabłko nie spada daleko.” Oczywiście, znaczenie tego wyrażenia jest daleko od drzewa owocowego. Tak opisać podobieństwa w zachowaniu lub wyglądzie dzieci i rodziców. Patrząc na córkę Sindi Krouford, zdajesz sobie sprawę, że to jest prawdziwe dla wszystkich stu! Podobieństwo zewnątrz jest uderzająca. Zobaczymy na łamach błyszczącym dziedziczki z najpiękniejszych i najbardziej znanego modelu Sindi Krouford?

Mom-kosmetyczny

W 90 lat, ta dziewczyna jest uważane za standard piękna, cały świat oszalał z jej brązowe oczy, opalona skóra, smukłe ciało i bujną czupryną. Zdjęcia Sindi Krouford zdobił świecie kolorowych magazynów, a ściany wielu mieszkań.

Cindy ma mieszane korzenie: jej przodkowie byli przedstawiciele różnych narodowości. Dziewczyna doskonale ukończył liceum i był zafascynowany takich skomplikowanych zagadnień jak biologii i chemii. Ale w ciągu szesnastu lat zauważono, fotografem, i od tego momentu życia zmienił się dramatycznie Crawford.

Cindy była najbardziej znanym i wysoko płatnych modelu, a teraz, w swoich 49 lat, jest uważany za jeden z najpiękniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w Hollywood. Pierwsze małżeństwo Crawforda był z nie mniej słynnym i atrakcyjnego mężczyzny – Richardom Girom. Związek trwał cztery lata. Drugi model został wybrany jeden Rendi Gerber. Jest on również nie jest obcy na podium był znany, ale główny wyścig z jego działalności dzisiaj – business. Para ma dwie piękne dzieci – syna i córkę. Sindi Krouford urodziła dwóch dzieci w domu, pod okiem doświadczonych położnych. A teraz dużo czasu poświęcono im i cieszących się świetną mamą.

Cindy regularnie przekazuje pieniądze na badania medyczne dla pacjentów z białaczką (jej brat zmarł na raka w dzieciństwie), jak również jego fundacja pomaga opuszczonych i potrzebujących dzieci.

poważny tata

Kaia Gerber – córka Sindi Krouford i Randy Gerber. Dziewczyna kocha swoich rodziców i stara się słuchać ich opinii, szczególnie ważkie argumenty ojca.

Randy Gerber rozpoczął karierę jako model płci męskiej w latach marzył o strzelanie z Cindy w reklamach. Młodzi ludzie byli przyjaźni, a nawet starał się budować relacje. Ale kariera Crawforda szybko poszedł w górę i ostatecznie para zdecydowała się rozstać przyjaciół. Gerber zawsze mówił ciepło z Cindy i nazwał ją jego najlepszy przyjaciel i piękne.

Model tymczasem żonaty Gere. Randy postanowił przejść do biznesu. Otworzył restauracji i nocnych klubów, a będąc utalentowanego menedżera i przedsiębiorcy, zgromadził znaczny majątek.

Oczywiście, nie pieniądze znowu zaprowadził do Crawford: do czasu było więcej niż bogatych. Ona po prostu potrzebne kobiecego szczęścia: rodzina, dom, dzieci i kochającego męża. Wszystko to i dał jej Gerber.

Cindy zawsze utrzymywał, że jest szczęśliwie żonaty. Wkrótce po ślubie, nie był pierworodnym – Presley, a później Kaya – długo oczekiwana córka.

Sindi Krouford i jej mąż zbudował dom na wakacje w Los Cabos, w sąsiedztwie ze swoim najlepszym przyjacielem – Dzhordzhem Kluni.

córka Sindi Krouford za „wypróbowane na” do modelingu

Cindy dawna przed pojawieniem się ich dzieci w kampaniach reklamowych i okładkach magazynów. Pomimo faktu, że sam model jest w obliczu tego biznesu w wieku szesnastu lat, ona myśli, że jej córka jest wciąż zbyt mała. matka gwiazda nadzieję utrzymać swoją córkę do siedemnastu lat, a następnie pozostawić go do siebie, aby podjąć decyzję.

Ale, jak widać, Cindy zdecydowała się odpust czy tylko nauczkę. Kilka lat temu, twarz linii dziecięcej Versace stała jedenaście Kaya. córka Sindi Krouford został wykonany ścisły matkę przed strzelanie z zamiarem, że dziewczynka zrozumiałym: Prace przed kamerą – poważnej pracy.

Starania o zdziecinniałego matki nie przeszła na marne, a Kaya zauważyć, że model pracy nie jest tak łatwe, jak się wydawało. Jednak długo świętował zwycięstwo: Cindy czekać siedemnaście lat nie było konieczne. Wkrótce otrzymał nową propozycję, a ona znowu zrezygnował.

A świat zobaczył nowe zdjęcie Kaya, gdzie miała trzynaście lat, a ona ubiera od Armani stwarza dla nastolatków Voque. Dopiero po tych zdjęć w prasie coraz częściej zaczęli dostrzegać, że jej córka Sindi Krouford – kopię swojej macierzystej gwiazdy.

Córka jest Kaya wygląda Cindy Crawford?

Dziewczyna sama mówi, że widzi podobieństwa. Na różnych forach rozwijać prawdziwe bitwy przy tej okazji. Nie tak dawno temu w partii matki i córki były w tych samych ubraniach. Ale to nie było głównym tematem wieczoru: córka Sindi Krouford uderzył swoją twarz! Tak wiele powiedzieć, że dziewczyna ładniejsza każdy rok i staje się coraz bardziej podobny pięknej matki.

Podobieństwa to trudne wyzwanie:

  1. Obie panie zadbana, długie, gęste brązowe włosy, brązowe oczy, ekspresyjne, wysokie kości policzkowe, pulchne usta i uroczy uśmiech.
  2. Długie szczupłe nogi – źródłem dumy zarówno potomkowie Crawford.
  3. Mimika, gesty i chód mają wiele wspólnego.
  4. Bardzo podobnie jak szafa.
  5. Aparat „kocha” dwie piękności.

To jest coś, co można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Oczywiście, każda dziewczyna chce być jak moja matka, zwłaszcza jeśli jest to – uznanym symbolem seksu. Ale Kaye budzi dorastania indywidualizm, chce być wyjątkowy, nikt nie lubi. Nawiasem mówiąc, eksperci twierdzą, że dziewczyna może nawet przewyższać jego matkę.

Kaya plany na przyszłość

Wiele z nich przewidywania Kaye modelu błyskotliwa kariera. Rodzice nie reklamują swoje nadzieje na przyszłość córki. Nie przeszkadza, jeśli ona wybiera model biznesowy, ale powinno to być tylko jej decyzja. Pieniądze w ich rodzinie obfitują, więc dzieci mogą dostać żadnego wykształcenia.

Oczywiście, Kaya z jego danymi zewnętrznymi nie będzie pozbawiony męskiej uwagi. Mamy nadzieję, że spełni ona godnego towarzysza. Ale teraz młoda córka Sindi Krouford nie myśleć o tym.

We wrześniu dziewczynka miała czternaście lat, a ona pochyla się w kierunku pediatrii pielęgniarki zawodu. Aby stać się modelem, według Kaya, specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna. Ona nie poddaje się tak daleko od modelu przyszłości, ale jest przekonany, że to będzie ciekawe do leczenia dzieci.

Kilka ciekawych faktów z życia Kaya i Cindy

Cindy nazwisko odziedziczone po ojcu Dzhona Krouforda. Z miłości i szacunku dla niego, to nie ma go i po ślubie zmieni. Mój ojciec bardzo chciał jego rasa dalej, ale jedyny syn zmarł jeszcze dzieckiem. Crawford lewo nazwisko panieńskie modelki, ale jej dzieci są nazwisko Gerber ojciec.

Kaya aktywnie korzystać z różnych usług społecznych. Sieci, jej strona w Instagram jest regularnie aktualizowana o nowe zdjęcia.

Niektóre czasopisma powiedzieć, że rodzina Sindi Krouford przeżywa trudne czasy. Szczęśliwy i silny małżeństwo jest na skraju upadku z powodu zdrady Gerber. Crawford i dzieci przeniosła się do swojego znajomego, aby myśleć o planach na przyszłość.

syn Presley odziedziczyła matka kreta, Kaia – nie. Jednak, według ekspertów, dziewczyna jest bardzo dobrze znana, a bez niego.