788 Shares 7086 views

Henna tatuaż na nadgarstku dla kobiet i mężczyzn. pomysły tatuaż

Dla tych, którzy chcą ozdobić się z chrztu wzór, rzeczywista pomysłem byłoby zastosowanie henny tatuaż na nadgarstku. Taki obraz, jeśli to konieczne, być łatwo ukryć pod ubraniem i akcesoriów. Ponadto, ze względu na małą postać naturalną trwałość kolorów nie będzie trwać dłużej niż miesiąc w organizmie, co pozwala na eksperymentowanie z wzorami, aby realizować żadnych pomysłów. Poniżej przyjrzymy się, co jest tego rodzaju aplikacji bielizny obrazu, jakie są jego zalety i udostępniać ciekawe pomysły tatuaż.

Trochę historii

Przydatne właściwości henny były znane od czasów starożytnych. Proszek z tej rośliny stosowany jako środek antyseptyczny, środek przeciwbólowy i jako antidotum na ukąszenia węża. Pierwsze rysunki wearable henna pojawił się w postaci naklejek wojowników. Stopniowo ozdobić ciało, reprezentujących różne wzory oparte na kompozycji henna stał przedstawicieli klas wyższych. Poprzez zastosowanie takiego bieliznę nawigator tradycja wzór migracji do krajów Wschodu, a później w Europie. W naszych czasach, naturalny tatuaż jest popularna w Iranie, Iraku, Pakistanie, Indiach. W tych krajach, poręczny figura jest tradycja kulturowe i historyczne oraz charakter religijny.

W krajach europejskich, tego typu aplikacji jest nazywany bielizna obraz „biotatu”. Nadal można zobaczyć nazwę „mehendi”. Ta metoda biżuterii ciała staje się coraz bardziej popularne, ponieważ ma wiele zalet w porównaniu do stałych tatuaży.

korzyści biotatu

Jakie są biotatu zalety? Przede wszystkim zauważmy, że henna – naturalny ziołowy. To nie tylko nie powoduje żadnej szkody dla skóry, ale również przyczynia się do radzenia sobie z mikropęknięć sucha. Niemniej jednak, kompozycja jest często stosowana henna na tym samym skrawku skóry nie jest zalecane, ponieważ może to powodować reakcje alergiczne w postaci wysypki i zaczerwienienia. Należy również zawsze sprawdzone przed reakcją organizmu biotatu procedura do substancji powodujących pre składu zgięciu łokcia. Jeżeli w ciągu 10-15 minut nie pojawia się obrzęk, zaczerwienienie, wysypka na leczonym obszarze, można bezpiecznie przystąpić do stosowania wzorca.

Biotatu – proces całkowicie bezbolesny i bezpieczny, jak farba jest nakładana na powierzchnię skóry, bez wnikania w regionie podskórnej i krwiobiegu. Henna tatuaż malowane na jej ramieniu, a nawet dzieci.

Sposoby stosowania

Biotatu stosowane jako za pomocą matryc i szczoteczki. To zależy od złożoności i wielkości obrazu, jak również fachowej umiejętności artysty. Henna tatuaż na nadgarstku to bardziej wygodne, aby narysować szablon, jak często w określonym obszarze ciała znajduje się mały obrazek, skomplikowane pędzlem.

Orientalne kobiety wolą, aby zastosować farbę z pakietem kształcie stożka z wierzchołkiem odcięte (najczęściej jest tak pakowane i sprzedawane część mehendi).

salony europejskie oferują szeroką paletę kolorów na podstawie henna dla biotatu, natomiast indyjski naturalny skład ma tylko brązowy kolor, a po dodaniu sadzy – czarny. Ponadto, henna tatuaż na nadgarstku dla dziewczynek są często ozdobione kryształkami i cekinami, co daje rysunek głośność i wyrafinowania.

rodzaje zdjęć

Z poziomu umiejętności na tyle henna artysty, można wyciągnąć zarówno prostych kształtach (serca, pióro, kwiat), napisy i zawiłe orientalne wzory. W zależności od wybranego wzoru jest stosowany i sposobu nanoszenia kompozycji. Tak więc, gdy rysunek henna napisy tatuaże nadgarstek zalecane farby pod szablon, i, na przykład rysunki i wzory geometryczne orientalnych wygodny do stosowania przez szczotki.

orientalne ornamenty

Klasyczny wzór tatuaż henna na strony są uważane orientalnymi wzorami: ozdoby etniczne, obrazy kwiatów i zwierząt. Znane są cztery wschodni styl stosowania mehendi – jest arabski, Maroka, Indii i Azji. Przez pierwszych charakterystycznych wzorów są kwiaty, które są wyświetlane losowo. Styl marokański dominują geometryczne kształty, dokładność linii. Często mieszkańcy Afryki po prostu zanurzyć dłonie lub stopy w składzie barwiącego. Indyjski styl nazywany jest również „drutach”, jak zawiłe zmarszczki przypominają koronki. Liczby najczęściej stosowane na dużym obszarze, na przykład, od łokcia do czubków palców. Azjatycki styl to mieszanka arabskich i indyjskich i różnych kolorowych kropek we wzorcach lub całkowicie stałych ręki.

dane europejskie

Pomimo pięknem orientalnymi wzorami w krajach europejskich, takie projekty nie zawsze są właściwe. Dlatego wyspecjalizowane salony zaczęły oferować swoim klientom takie usługi, jak stosowanie kompozycji wzorów henny typowych dla zwykłego tatuażu. Popularne są sercem obrazu, znaki zodiaku, gwiazdy, kwiaty, symbole. W zasadzie, henna może narysować pożądany wzór na warunek wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu mistrza.

Henna tatuaż dla mężczyzn

Henna Tattoo popyt nie tylko wśród kobiet, mężczyźni są również często wybierają dokładnie ten rodzaj bielizny projektu. Popularne obrazy są dla chłopców i symboli. Na przykład, Figura „Dreamcatcher” oznacza pierścień wewnątrz wstęgi i śruta zawieszenia. Symbol ten chroni przed złymi duchami i chroni od złych snów.

Innym popularnym wzór henna tatuaż na nadgarstku dla mężczyzn – to obraz słońca, które symbolizuje nieśmiertelność pozytywne. Popyt i takie obrazy jak gwiazdy, kompas, smoków.

Koszt henna tatuaż

Ile jest henna tatuaż na nadgarstku? Cena tej figury wynosi od 300 do 4000 rubli. Koszt zależy od różnych czynników, takich jak wielkość i złożoność rysunku, jakość składu tuszu, stosowania dodatkowych materiałów (pasty, błyszczy, farby kolor, matryce) i zawodowego mistrza poziomu.

Biotatu w domu

Henna tatuaż na nadgarstku jest łatwe do wykonania w domu z niezbędnymi materiałami i zdolności artystycznych. Co to zajmie? Przede wszystkim, należy zakupić henna dla mehendi. Dużo łatwiej jest pracować z kompozycji, które są pakowane w kartonowe stożka. Może trzeba szablon, ale można to zrobić bez niego. Jak zrobić henna tatuaż siebie? Oferujemy instrukcje krok po kroku:

  1. Wybierz zdjęcie.
  2. Przetrzyj skórę środek antyseptyczny na nadgarstku.
  3. Zdjąć nasadkę z stożka.
  4. W razie potrzeby przymocować szablon na nadgarstku.
  5. Popychając stożek z henny, nałożyć grubą warstwę farby na szablon lub narysować własny wzór.
  6. Poczekaj na wyschnięciu farby (30-40 minut).
  7. Usuń szablon i zmyć resztki farby pod bieżącą wodą.

Henna tatuaż na nadgarstku gotowy!

Rysunek taki poręczny chwyt od dwóch tygodni do jednego miesiąca, a następnie znikają, pozostawiając żadnych śladów na skórze. Zatem, oryginalny tatuaż, podkreślając indywidualność jego właściciela, to jest możliwe do zrobienia bez powodowania szkód dla zdrowia i nie doświadcza nieprzyjemnych objawów. Ponadto, ten rodzaj bielizny wzór umożliwia nieskończenie eksperymentu.