393 Shares 6140 views

Zaniedbanie – traktuje się szacunku do człowieka

Język rosyjski jest bogaty w słowa, które może przenosić różne odcienie emocji. Na przykład, brak szacunku dla osoby, może być wyrażona w każdy jeden – pogardą nieostrożności, zaniedbania. Dlatego, aby zignorować – to znaczy traktować kogoś lub coś bez odpowiedniej uwagi i szacunku.


W tym artykule omówimy znaczenie „zaniedbania” zasadności jej stosowania, a to słowo oznacza jako cechy charakteru.

Użycie słowa „zaniedbania”

Pomimo faktu, że nasz język pozwala nam precyzyjnie wyrazić swoje uczucia i emocje, nie korzystać z tych funkcji (i chciałby tutaj „je ignorować” powiedzieć). Wiele słów po prostu nie są wykorzystywane, jak mowie potocznej dość wystarczająco słownictwa Ellochka-ogrzycę. Sieci społecznościowe zmniejszyły ludzki język mówiony do dwóch fraz – „Like” lub „nie lubi.”

Zamiast słowa „zaniedbania”, wartości, z których wiele nie wiem, dużo łatwiej jest powiedzieć, że „nie ma potrzeby”, „to nie jest interesujące” lub „Należę do tego bez odpowiedniego szacunku i uwagi.” Co odnosi się do słowa, a kiedy należy go używać?

„Zaniedbania”: oznacza

Słowo „zaniedbanie” (jako rzeczownik lub „zaniedbania” jako forma czasownika) wyraża galaktykę znaczeń. Jeśli mówimy o osobie, która jest zaniedbane, to znaczy, że nie szanuję, nie dbać, nie biorą pod uwagę godne naszej uwagi. Zaniedbanie może być również czymś nieożywionym. Na przykład, „środki zaniedbanie”, „zaniedbanie czyjąś uwagę”, „akt zaniedbania”. Sens jest taki sam – używając tego słowa, trzeba pamiętać, że jest to doskonale koszty i bez tematu. Synonimy wyrazu „zaniedbania” jest słowo „pogardę”, „arogancja”. Człowiek, który lekceważy – ignoruje, nie szanują, nie biorą pod uwagę, kurczyć, narusza zasady, przymykają oko na to, co się dzieje lub Winks. Z drugiej strony, są antonimy Słowa Wyrażenie „szacunku dla kogoś”, „traktować z szacunkiem”.

Zaniedbanie jako cecha charakteru

Zaniedbanie jest uważany za niezbyt dobrej jakości. Na przykład, jesteś absolutnie pewni swoich zdolności i umiejętności, i wiem, co zalecenia i porady do niczego cudze.

Zamiast wdzięcznością chętny do słuchania nas człowiek dobroci, większość stara się pomóc to zaniedbane. Dzieje się to na jakimś poziomie nieświadomym. Być może, aby pokazać swoje własne znaczenie i wyższości albo z powodu banalnej braku szacunku. Jeśli nie chcemy wydawać się osobą, to nie zaniedbywać bardziej niespodziewany i niechciany pomocy.

„Zaniedbania” w przysłów i powiedzeń

Słowo „zaniedbanie” nie jest często stosowany w folklorze. Ogólnie rzecz biorąc, na rozprawie w większości ludzi tylko jeden mówiąc: „Jego umysł na żywo, i dobre rady nie gardzić”

Jak widać, popularna mądrość komunikuje się również, że nie należy porzucić wsparcie moralne, nawet taki, który nie jest proszony. Zaniedbane – to raczej oznaka małej głowie, niż mądrości i świadomości.

Użycie słowa we współczesnych dziełach

Kilka lat temu słowo „zaniedbanie” powrócił do leksykonu piosenkarza rukolą młodzież (prawdziwe nazwisko Manizha dziewcząt) ze swoją piosenką „zaniedbuje”. Ta piosenka pojawiła się w 2007 roku i stał się hitem na lokalnych stacji radiowych i kanałów muzycznych. Ta piosenka stała się sławna piosenkarka, a później na niego został nakręcony klip słynny showman i KVNschikov Semen Slepakova. Tekst piosenki odnosi się do związku, w którym kobieta z osobistych powodów związanych z ukochany nie jest bardzo dobra. W rozumieniu utworu, zaniedbania – dotyczy to osoby bez odpowiedniej uwagi.