494 Shares 2047 views

Greckie imię dla dziewczynki. Piękne rzadkie greckie imiona dla dziewczynek i ich znaczenie

Wybierając nazwę dla dziewczynek są zawsze podane ciężko. Wielu nie podoba się niepokoić i dać najprostszych, która jest zawsze na ucho – Alexander, Anna, Julia, Natalie.


Ale są bardzo żywe i niezapomniane greckie imiona, które, między innymi, obiecują szczęśliwe i długie życie. Jeśli uważasz, że nazwa – to nie tylko dźwięk, a chcesz dać dziewczynka piękne i szczęśliwe imię, to trafiłeś pod ten adres.

Które wybrać nazwę dla greckich dziewczyn?

Grecy wierzyli, że jeśli ich nazwa jest odpowiednia oszołomienie, należy przynieść sukces, szczęście i długowieczność. Poniżej przedstawiamy najciekawsze i eufoniczny greckie imiona, które można nazwać dziewczyna:

  1. Agatha.

  2. Adelphi.

  3. Zenobia.

  4. Isis.

  5. Melina.

  6. Elissa.

W Rosji jest to dość rzadkie greckie imiona dla dziewczynek, ale są urocze. Teraz widzimy, co każda z nich oznacza i co los przyniesie człowiekowi.

dobry Agatha

Z greckiego jest tłumaczone jako „dobre”. Jeśli mówimy o naturze dziewcząt, którzy zostali nazwani sama nazwa, jest im raczej trudne. Greckie imię dla dziewczynki Agatha przynieść wytrwałość dzieci i jędrność w ich intencji i pragnień. Aggie, jak można czule wiadomo, zawsze będzie dążyć do niezależności.

Oczywiście, jeden równoległy pomiędzy różnymi kobietami, które są tak zwanymi, nie mogą wydać tyle, to zależy od daty urodzenia, jak również drzewa genealogicznego. Ale częściej niż Agatha zostaną zarezerwowane do podjęcia ciosy i dary losu, nie lubi pokazywać swoje uczucia otwarcie i umieścić je na oczach przechodniów, a nawet przyjaciół.

Aggie dość łatwo może stać się liderem w towarzystwie przyjaciół, jak iw pracy. Przyczyni się to do jego predyspozycji do możliwości uchwycenia publiczność jej sprytnego mowy. To będzie wykwalifikowana mówca.

Greckie imię dla dziewczynek zwłaszcza Agatha przynieść silne poczucie sprawiedliwości i równości, z łatwo będzie udowodnić ich przypadku nawet obca osoba.

Ze względu na wrodzoną głód wiedzy Aggie można łatwo i uczyć się ciężko, szybko rozwijających się i dorasta umysłowo. Co to za wszelką cenę, to na pewno uda.

serce Adelphi

Nazwa ta może być tłumaczone jako „ofiarny”. Oznacza to, że kobieta, która nosi nazwę Adelphia jest w stanie poświęcić swoje udziały na rzecz innej osoby. Altruizm – to właśnie o niego.

Greckie imię dla dziewczynki od dzieciństwa Adelphi zrobić dziecko domagają się jego wygląd. To może być długi czas przed lustrem, myśląc nad tym, co się ubrać. Adele na pierwszy rzut oka będzie zrobić dobre wrażenie na piękny i wyrafinowany wygląd.

wystarczająco silny w imieniu tej instrukcji jest wymawiane ambicje i cel. Uczucia są zawsze w tle, a przy wyborze partnera życiowego jest gotowa do wydawania zdeterminowany długo. Wybór przystanek na człowieka, który jest całkowicie podzielony z nim jego żywotnych interesów, aby zapewnić pełną obsługę.

Adelphi chcą mieć wszystkiego naraz. Ale to nie znaczy, że będzie siedzieć bezczynnie. Ona jest gotowa na sukces. Jednak, aby z powodzeniem iść w jednym kierunku, konieczne jest, aby zrezygnować z drugiej strony. I ten wybór będzie bardzo trudne do zrobienia.

pobożny Zinovy

Biorąc pod uwagę, pięknej greckiej nazwy dla dziewcząt i ich znaczenia, powinniśmy zwrócić uwagę na nazwę Zenobia. Dosłownie, to tłumaczy się jako „pobożny”.

Dorośli Zinowiew dość łatwo zdobyć zaufanie przyjaciół i ludzi wokół nich. Z tego tie predyspozycją do udanych działań publicznych i politycznych. Ponadto, oni są dobrymi naukowców.

Wszystkie jej słowa zostały potwierdzone przez rzeczywiste czyny i działania, co jest szczególnie cenne w tych dziedzinach.

Zinovy dziewczynka będzie dobry i zawsze starają się przestrzegać prawdziwych wartości w życiu. Wierzy, że tylko poprzez dobre uczynki uda i być szczęśliwym.

Ona będzie mieć dobrą wyobraźnię, które dadzą mu odrobinę rozmarzenia. Złe rzeczy ominie boku. Jej życie nie będzie ujemny. Dokładniej, to jest, ale ona nie chce go zauważy, aby skupić uwagę na nim.

Królowa Isis

Nazwa ta oznacza „tron królowej”. Dziewczyna, którzy będą musieli stać się wzorem niezawodności. Na nim można zawsze polegać, czy coś się ufać. To będzie dość trudno określić jego wygląd zewnętrzny: Wybierz swój własny styl nie jest łatwym zadaniem dla Izydy.

Jest to bardzo zmysłowa dziewczyna, która potrzebuje miłości i opieki rodziców. Z biegiem czasu, jak rośnie w górę, będzie musiała faceta, który potrafi kochać ją tak jak mama i tata.

Dla niej najważniejsze – to zmysłowość, więc ona ciągle będzie wymagać czułość wobec siebie. Do szczęścia trzeba mieć kogoś bliskiego blisko, w odległości ona czuje słabość, nieufność.

Dyskutować z Isa, w jaki sposób może być nazywany pieszczotliwie, jest po prostu niemożliwe. Mimo wszystko, to zawsze będzie przekonany, że ma absolutną rację. A biorąc pod uwagę fakt, że jest to dość drażliwy, wszelkie stwierdzenia i fakty, które nie będą odzwierciedlać jego opinii, to może wydawać się piętnuje i oskarżeń.

kontaktowy Milena

List, w powyższych i zawiera najlepszych greckich imion dla dziewczynek, zawiera imię Milena.

Ta dziewczyna jest bardzo towarzyski. Jest łatwy do poznania nowych ludzi, znaleźć wspólny język ze wszystkimi. Niemniej jednak, że nie będzie kochać ludzi, którzy rzucają słów na wiatr.

Milena będzie miał wysoki ładunek energii, co będzie potrzebne, aby osiągnąć swoje cele. Będzie to tylko patrzeć do przodu i ciągle wyznaczają nowe cele. Nie miała czasu, aby spojrzeć wstecz lub zatrzymania. z tego powodu, że czasami nie doceniamy tego, co ona już ma.

Zdrowie Milena dość chwiejny, zwłaszcza w dzieciństwie. Rodzice powinni zadbać o wzmocnienia systemu odpornościowego dziecka. W dorosłym życiu, próbując przejść, jest również w stanie zapomnieć, że musi zwrócić uwagę na ich stan zdrowia.

utalentowany Elissa

Piękne greckie imiona dla dziewczynek robią ich właścicieli specjalnego. dlatego może służyć do nazwiska dziecka jest Elissa.

Mówią, że te dziewczyny mają jakąś wrodzoną cechę lub talentu i charyzmy. Są kreatywni ludzie.

Nawet jeśli jej talent nie rozwijają się jako dziecko, ona już zauważyliśmy bardziej dojrzały wiek. Elissa będzie starał się go rozwijać i szukać nowych sposobów zastosowania. można go nazwać człowiekiem pasjonatem coś wspaniałego, która jest typowa dla osób kreatywnych.

W celu pielęgnowania może na krótko zapomnieć o przyjaciół i krewnych jej ludzie, co może powodować konflikty. Kochać i być kochanym, potrzebuje człowieka, który jest gotowy do zgrywania nieba gwiazdka dla niej. I aby jej kochanek ma go prawie codziennie.

Nie spiesz się z wyborem

Rzeczywiście, biorąc pod uwagę różnorodność i dobre współbrzmienie, trudno jest wybrać greckich imion dla dziewczynek. Nowoczesne rodzice próbują zbliżyć się do kwestii nadzwyczajnego, skupić się na swojej daty urodzenia i zachowania ich dziecka. Ważne jest, że wybrana nazwa doszła do dziecka.

Mieć pewność, ze szczególnym imię pochodzenia greckiego, twoja mała dziewczynka z pewnością będzie zadowolony i osiągnąć wszystko, co chce.