628 Shares 7668 views

Bakterie do szamba: recenzje i zalecenia dotyczące stosowania

Ostatnio, w związku z rosnącą liczbą samochodów, fabryk i innych źródeł zanieczyszczeń, coraz więcej osób buduje domy i wille. Ale wspaniałe marzenia o domku, czystym powietrzu, wygodzie i ciszy pogrążają się w takim ziemskim problemie, jak ścieki czy raczej potrzeba jej oczyszczenia.
Dzisiaj opracowano nowe leki, które pomagają rozwiązać ten problem, bakterie dla szamba. Opinie ich jednak mówią, że nie zwalniają stu procenta konieczności wypompowywania wszystkiego z umywalki od czasu do czasu. Ale pozwolą to robić to znacznie rzadziej.
Specjalnie uprawiane, żyjące bakterie dla szamotów przetwarzają substancje organiczne, przekształcając je w dwutlenek węgla i wodę. Dzięki temu procesowi wydziela nieprzyjemny zapach, następuje dezynfekcja, objętość kału znacznie się zmniejsza.
Ponadto te bakterie oczyszczają kanały ściekowe z stałych przerostów, nie uszkadzając ich. Przywróć naturalny odpływ cieczy do podłoża, a glebę nie jest zanieczyszczona, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy mają dobrze w tej okolicy. Leki te mogą być stosowane nie tylko do toalet, ale także do odpadów żywnościowych; Do przetwarzania obornika i obornika w ciekłej masie bez zapachu, który może być stosowany jako nawóz na rośliny. Preparat dodaje się przy przygotowywaniu kompostu z roślinności. Szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, do czyszczenia rur z tłuszczu i usuwania nieprzyjemnych zapachów w pojemnikach z odpadami. Bakterie dla szamotów radzą sobie z tym wszystkim. Opinie klientów o nich są w większości pozytywne.


W sprzedaży jest kilka rodzajów podobnych leków: dla szamba, do toalety, do szamba i do domków letniskowych.
Bakterie są stosowane w gospodarstwach rybnych, są one dodawane do zbiornika w celu oczyszczenia wody z odpadów organicznych i z algami. Dodawanie leków do oczyszczalni ścieków i oczyszczalni ścieków.

Podczas stosowania leków biologicznych należy przestrzegać pewnych zasad.

1. Po pierwsze, bakterie pracują w temperaturze od +3 do +25 С.
2. Po drugie, należy zapewnić, aby podczas używania leku w dole było dużo wody. W przeciwnym razie nie będzie żadnego efektu.
Po trzecie, musisz wiedzieć, że podczas oddziaływania z produktami chemicznymi (detergenty, proszki, itp.), Bakterie umierają na szamba. Opinie klientów potwierdzają, że nie ma wpływu, jeśli w kanalizacji znajdują się różne chemikalia domowe.
4. I ostatni. Bakterie mogą rozkładać substancje organiczne i papier. Tworzywa sztuczne, plastikowe torby, nie mogą być poddane recyklingowi.

Cena bakterii dla szamba jest niewielka. Różni się w zależności od producenta, formy preparatu (płyn, tabletki, proszek) i ilości produktu. Bardzo popularne są biologia "Zielona Sosna", "Biosept", "Atmos", "Longafor".

Najważniejszym plusem tych preparatów bakteryjnych jest ich bezpieczeństwo. Produkt przyjazny dla środowiska, który może neutralizować odpady ściekowe –
To bakterie dla szamba. Opinie o tych lekach wskazują, że najważniejszą rzeczą jest utrzymanie dawki, a nie oszczędzanie wody.