503 Shares 7339 views

Oświetlenie włosów – co to jest i jak to zrobić w domu?

Piękno kobiet jest niemożliwe bez piękne włosy. Aby uczynić je tak, panie uciekają się do różnych mediów. Ta maska, olej, procedury salonie. Pomagają one sprawiają, że włosy zdrowe, żywe i błyszczące. Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tej sprawie.

Oświetlenie włosów – co to jest?

Delikatne barwienie lub tonujące nici mogą nasycić naturalny kolor włosów połysk, połysk i pięknych modulacji, zwany Illumination. Promuje zdrowe włosy. Uważa procedura nieszkodliwe.

To wydarzenie nie tylko pozwala na kolor włosów, ale również daje im pożądany odcień, daje naturalny kolor niezwykłe modulacje. Tak, blond włosy mogą mieć złote refleksy, ciemne – purpurowy, czerwony – czerwony.

Dla pasm barwiących stosowanych słabo kwaśne substancje, które nie uszkodzić naskórka włosów, lecz starannie przywrócił go. Otaczają każdy włos na całej długości niewidoczny film, wypełniając puste przestrzenie i rehabilitacji naturalny zdrowy blask. Proces kosmetyk nie wymaga specjalnego szkolenia. Dla procedury wymaga specjalnego balsam oczyszczający, barwnik i ręcznik.

Etapy postępowania w salonie

Farbowanie sesja trwa średnio pięćdziesiąt minut i obejmuje następujący zestaw środków:

 • Wyjmowanie głowicy sald układania włosów za pomocą specjalnego balsamu, który wygładza naskórek włosów wciąż nie daje losowo pojawiają się jasnym kolorowym pigmenty, promuje jednolite zabarwienie.
 • Zastosowanie farby na powierzchni skóry głowy, gdzie jest przechowywane we włosach do trzydziestu minut. Po jego specjalny szampon płukane i powlekane określonym odcieniu stabilizator.

uzdrowienie, naturalny piękny połysk z przelewem, odbudowa naskórka włosów, zagęszczających nici – to zalety włosów oświetlenie, zdjęcia ponownie potwierdzić.

Koszt zabiegów w salonie

Procedura oświetlenie kosztuje dość drogie, i nie może sobie pozwolić na każdej kobiety. Tak więc, w salonie kosmetycznym koszt takiej operacji jest w zakresie 1500-3500 rubli. Cena zależy od długości włosów i kosztów środków, które stanowią dla profesjonalistów pracujących, a także profesjonalizmowi kabinie kapitana i popularność.

Plusy i minusy

Illyumirovanie włosy są stosunkowo drogie, a wynik jest krótkotrwały. Dlaczego wiele kobiet uciekania się do tej procedury w kółko? Ponieważ skład w słabo kwaśnym barwnik ma działanie ściągające, w wyniku odzyskania każdej struktury włosów indywidualnie wygładzone i prasowane płatki warkocze jedwabiście gładki, zgodny nabywać dodatkowe oraz zdrowej połysk. To sprawia, że można eksperymentować z kolorami i uczynić tonizująco. Kolor po dwóch miesiącach przyjść do niczego w ogóle. Można spędzić bezbarwny kolor, który daje wgląd tylko kolor i zwiększenie ilości nici. Ponadto, w nieudanej kolorowania farb jest łatwy do usunięcia ze specjalnym szamponem.

Procedurę przedstawiono na:

 • kruche, suche, martwe i cienkich nici;
 • atenuowane i przesuszonym loki;
 • Barwione i kolorowe włosy.

Procedura ta, oprócz pozytywnych aspektów ma swoje wady, to jest:

 • nie każdy salon kosmetyczny oferuje tę usługę;
 • Procedura ta powinna być przeprowadzona nie więcej niż 2-3 razy w miesiącu;
 • do rozjaśnionych włosów efekt występuje wyłącznie po drugim zabiegu;
 • wysoki koszt;
 • krótki efekt, aż do dwóch miesięcy.

zalecenia

Loki poddane Oświetlenie wymaga trochę uwagi, więc należy wziąć pod uwagę następujące zalecenia ekspertów:

 1. Dla najlepszego efektu należy stosować szampon i odżywkę z tej samej marki, jak farby.
 2. Procedura ta ma efekt kumulacyjny, dzięki czemu włosy nie tracą formę, powinno być przeprowadzane z częstotliwością raz na dwa miesiące, ponieważ w tym czasie film żel pokrywa powierzchnię włosa zacznie uciekać.
 3. Oświetlenie najlepiej jest spojrzeć na proste włosy.
 4. więcej niż jedna procedura może okazać się konieczne, aby przywrócić jałowe i mocno uszkodzone warkocze.
 5. Nie ma konieczności uciekania się do kosmetycznych właścicieli zdarzeń grubych i tłustych nici.
 6. Metoda ta nie może rozjaśnić włosy.
 7. zabieg kosmetyczny najlepiej jest wykonywać w kabinie, jak w przypadku niewłaściwego stosowania środków prawdopodobnie uszkodzenie skóry głowy.

Farba Iluminacji

Oświetlenie włosów jest uważane za wielkie innowacje w przemyśle kosmetycznym. Nie stosować tego rodzaju farb, które nie są szkodliwe dla włosów, ale wręcz przeciwnie, ich piękne i zdrowe. Najpopularniejsze środki są Illumina Kolor od Wella Professionals i Goldwell Elumen pogodnie.

Illumina Kolor nadaje włosom bogaty naturalny połysk, daje im niesamowity połysk, całkowicie wypełnia siwe włosy. Uzdrawia i przywraca zamki dzięki wzorze opatentowanym Microlight. To czyni je jedwabiste i gładkie. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Włosy po zabiegu jest bardziej gęsta i objętość. Barwnik nie zmienia naturalnego koloru. Ma bogatą paletę kolorów. Włosy stają się po prostu niesamowite po przeprowadzeniu procedury, takie jak Iluminacji włosów.

Goldwell Elumen Przezroczysty nie jest gorsza iluminator od Wella Professionals. Nie zawiera nadtlenku i amoniak. pigmenty barwiące penetrować włos tworząc film na nieważkości włosy, otaczając je. Farby wygładza naskórek włosów, tężeje. To gwarantuje stabilność koloru i blasku. Daje dodatkową objętość, elastyczność i gładkość. Nasz asortyment składa się z 29 odcieni.

I w pierwszym iw drugim przypadku do skutku Iluminacji przechowywane tak długo, jak to możliwe, że jest to konieczne do pielęgnacji włosów do wykorzystania środków z tej samej serii co farbie.

Oświetlenie w domu

Podobna procedura może być wykonywana zarówno w salonie, jak iw domu. Oświetlenie włosy w domu nie wymaga specjalnych umiejętności, ale do jej przeprowadzenia potrzebę kupić specjalny zestaw składający się z balsamem poziomowania pigmentu barwiącego, oraz stabilizator koloru. Ponadto, powinien on uzyskać dobrą oczyszczający szampon.

Pierwszym krokiem jest, aby umyć włosy szamponem, a tym samym oddzielając je od brudu i stylizacji produktów. Następnie trzeba trochę suchych nici z ręcznikiem i nałożyć krem. Następnym krokiem jest kolor, który trwa około trzydziestu minut, a następnie zmyć farbę trzeba. Podsumowując, należy zastosować stabilizator koloru i balsam.

Czas do domu Oświetlenie nie jest gorsza do salonu i trwa około godziny.

nie ma potrzeby uciekać się świecić do profesjonalnego plam można użyć popularnych receptur kosmetycznych:

 • Spłukać włosy po umyciu zimną wodą, gdyż skrapla łuski, powodując ich lepiej odbijają światło i blask.
 • Zrobić maskę na bazie oleju migdałowego, ponieważ jest to część wszystkich środków na illyuminiroovaniya. Ma przyjemny smak, zapobiega utracie nici, stymuluje ich wzrost, rewitalizuje.
 • Użyj włosy olej kokosowy. Zachowuje wilgoci do struktury włosów, nawilża. Daje zdrowy blask. Tylko stosowana na wilgotne włosy.
 • Nie mniej skuteczne w przypadku oleju z nasion winogron i włosy. Obejmuje ono niewidzialne nici filmowych. Odnawia i odżywia je. Chroni przed negatywnym wpływem środowiska.
 • Dobre dla włosów i oleju rycynowego. Był on używany dla głowy piękno włosów nawet nasze babcie. Odżywia włosy z substancji odżywczych, nawilża, nadaje im zdrowy blask i blask.

Oświetlenie włosów: Opinie

Mimo licznych ludowych receptur urody, wielu kobietom powrotu do Iluminacji ponownie. Niektóre płci pięknej, że przekształcone włosy po zabiegu, są inteligentne, gładkie i jedwabiste. Inni próbują zrobić Oświetlenie Goldwell włosy. Opinie na temat tego tuszu tylko pozytywny, mówili, że to jej maksymalną skuteczność uzyskuje.

Są panie, które mają wynik po procesie barwienia trwał tylko kilka dni. Wielu uważa zabieg kosmetyczny drogie i zupełnie niepotrzebne. A niektórzy nie zauważyli różnicę przed i po sesji. Warto pomyśleć o gospodarstwa zdarzenia właścicielom zdrowe i piękne włosy, ponieważ procedura w tym przypadku nie spowoduje ich nic złego, ale efekt nie będzie zbyt zauważalne. Właściciele martwe i uszkodzone pasma trzeba zrobić 2-3 zabiegi, ale w tym przypadku jest wyświetlany właściwy wynik.

Oświetlenie włosy – jest niewyczerpanym źródłem eksperymentów. Procedura dokonywania kobiety włosy zdrowe i niezwykle atrakcyjny, świeci pełną gamę odcieni. Jest godnym narzędziem piękna, ze względu na włosach jest po prostu niemożliwe, aby oderwać wzroku.