598 Shares 6333 views

"Kuchenka Zlata" w Jekaterynburgu: najbardziej pyszne i smakowe ciasta

W Rosji od dawna ludzie traktowani z wielkim szacunkiem ludzie, którzy wiedzą, jak piec ciasta. Gospodyni, która wie, jak je gotować, będzie nie tylko karmić swoją rodzinę, ale również gości z godnością. Bez nich nie ma jednego święta. O plackach składa się ogromna liczba przysłów i słów. Pamiętajmy jeden z nich: "Chata nie jest czerwona, ale czerwona z pasztetami". Niestety nie zawsze jest okazja, czas, a co najważniejsze – chęć pieczenia ciasta. W takim przypadku przyjedziesz na ratunek "Zlaty Pechkiej" w Jekaterynburgu. Tutaj można zamówić ciasto z różnymi odmianami wypełnień. Dziś opowiemy Ci o tej organizacji szczegółowo.


"Zlata Stove": zamawianie ciastek

W mieście Jekaterynburg znajduje się wiele sklepów i innych instytucji, które oferują zwiedzającym gotowe produkty. "Zlata Stove" to sieć sklepów, w których można zaoferować najpiękniejsze ciasta, naleśniki i inne desery. Masz dwie możliwości zakupu pysznych i zawsze świeżych produktów. Weźmy pod uwagę zarówno:

 • Osobisty apel do sklepów tej sieci. Są trzy w Jekaterynburgu. Pamiętaj o adresach: Tatishcheva, 88; Weiner, 1; Hohryakov, 32. Trudno dotrzeć tutaj. W mieście znajdują się: metro, autobusy, trolejbusy, tramwaje, wahadle.
 • Jeśli nie masz czasu, aby osobiście przyjść do tych sklepów, nie martw się. Wybierz drugą opcję – zamawianie pasztecików i dostarczanie gotowych produktów do domu lub biura. Następnie porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Wysyłka i zapłata

Możesz zawsze chodzić do sklepu "Zlata Pechka" i zapoznać się z oferowanymi produktami. Następnie możesz zostawić prośbę, wskazując, które ciasta lub coś innego chcesz otrzymać. Również zamówienie można zamówić na telefonach, które są wymienione na stronie. Wielu czytelników będzie zainteresowanych wiedzą, jak szybko mogą dostać swoje ciasta. W Ekaterinburgu "Zlata Pechka" nie przypadkowo cieszy się zasłużoną miłością i popularnością. W końcu czas dostawy jest bardzo minimalny, a cena za wysyłkę jest dość adekwatna. Sędzia dla siebie.

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekracza tysiąc rubli, to przyniesiesz to za darmo. Ty płacisz tylko za produkty. W innym przypadku kwota dostawy wynosi 180 rubli. Poza Jekaterynburgem kwota wysyłki będzie znacznie większa. A co z harmonogramem aplikacji? Aby dostać ciasta w wyznaczonym dniu i czasie, musisz zadzwonić do sklepu na kilka dni przed zaplanowanym czasem. Czas sklepów "Zlata Pechka" jest bardzo łatwy do zapamiętania. 09.00 do 21.00.

Jeśli chcesz płacić kurierem bezgotówkowym, pamiętaj o przekazaniu życzeń podczas zamawiania produktów. Wystąpił problem: przywiózł ciasto z innym napełnianiem lub nie był zadowolony z jakości gotowego produktu. Co zrobić w tym przypadku? Nie martw się i zadzwoń do sklepu, w najbliższej przyszłości zwrócisz pieniądze lub przyniesiesz inne produkty. Jeśli chcesz sam zamówić zamówienie, możesz to łatwo zrobić. Z góry zaakceptować to z sprzedawcami.

Bogactwo i różnorodność asortymentu

"Zlata Stove" to niezwykle smaczny i różnorodny produkt. Teraz zapoznamy się z nią:

 • Pie z ziemniakami i grzybami.
 • Kurnik.
 • Placek warzywny z serem.
 • Roll z ziemniakami i serem.
 • Pie z wątróbką z kurczaka w białym winie.
 • Rosyjski drobiu rybnego.
 • Soczyste ciastko z kurczakiem i grzybami w sosie kremowym.
 • Pie z łososiem.
 • Vareniki z wieloma dodatkami: z malinami, serem z kapustą, ziemniakami i tak dalej.
 • Kluski: z rzodkiewką, kurczakiem, świeżą kapustą, łososiem i tak dalej.
 • Tort z malinami.
 • Roll z domowej roboty serem i suszonymi morelami.
 • Zamknięte ciastko z jabłkiem i krukiem.
 • Naleśniki z łososiem, serem twarogowym, jabłkiem i gruszą oraz innymi nadzieniami.
 • Duży wybór ciast.

Również w "Zlaty Pechkiej" oferowane są różne półprodukty: vareniki, bułki kapusty, zrazy, chebureks, nadziewane bułki z kapusty i wiele innych. Można również zamówić przepyszne napoje: domowej roboty lemoniady, żurawiny i krowie. Zwróć uwagę na desery: miód kawowy, dom miodowy, ciasto "Kievsky" i wiele więcej.

"Zlata Stove" W Jekaterynburg: recenzje

Kiedy nie ma absolutnie czasu na przygotowanie pysznych ciasteczek, ale naprawdę chcesz zadowolić swoich krewnych, możesz skontaktować się ze sklepami gotowych produktów. "Zlata Stove" to zawsze pyszne i urozmaicone wypieki i uprzejmy personel.