213 Shares 4743 views

Jak przywrócić system Windows 7?

Wprowadziła całkowicie normalną sytuację. Przychodzisz do komputera i spróbuj go włączyć, ale na ekranie można pobrać system operacyjny nie jest ładowany z jakiegoś dziwnego powodu. Jak odzyskać system Windows 7? To pytanie z pewnością pojawiły się co najmniej raz. System może „spaść” z powodu nie prawidłowego cynowania lub wirusa. Odzyskiwanie Vindovs 7 można osiągnąć na kilka sposobów. Niektóre z nich są złożone i wymagają sporych umiejętności komputerowe, inne prostsze i dostępne dla niemal każdego. Poniżej dowiesz się o niektórych z nich.


Pierwszy sposób – jest przywrócenie windose 7 z dyskiem odzyskiwania (zakładając, że masz jeden). Jest to jeden z najprostszych sposobów, jak niemal cały proces odbywa się automatycznie i trzeba tylko wybrać parametry. Jak przywrócić system Windows 7 przy użyciu tej metody? Aby to zrobić, włóż płytę do OSE Drive Recovery znak w BIOS, zaznacz pole obok pobierania parametrów z urządzenia na dysku. Zapisz ustawienia i uruchom ponownie komputer. Potem trzeba będzie okno dialogowe z menu, gdzie można wybrać „Przywracanie systemu”. Wtedy wszystko jest intuicyjne i nie powinno być problemem.

Jak przywrócić system Windows 7, jeśli nie mają wyżej wymienionych dysku odzyskiwania? Po przesłaniu i będą pomyślnym pobraniu sterownika, można spróbować przeprowadzić przywrócenie windose 7 z obrazu kopii zapasowej systemu. Użyj menu zaawansowanych opcji odzyskiwania – możesz to wszystko znaleźć w panelu sterowania. Cały proces jest również intuicyjna. Konieczne jest jedynie, aby wybrać katalog z obrazem. To mogą być wyjmowane lub pliku na komputerze.

Ale jak przywrócić system Windows 7, a jeśli nie ma dysku odzyskiwania, a obraz? Można przyjść z pomocą linii poleceń. Uruchom komputer w trybie awaryjnym , a także przy pomocy wiersza poleceń. Pamiętaj, że ta opcja jest możliwa tylko pod warunkiem, że zostanie on wykonany w imieniu administratora komputera. W czasie startu systemu, naciśnij i przytrzymaj klawisz F8. Gdy pojawi się logo systemu Windows, należy otworzyć wiersz polecenia i zamontować go w następującym poleceniem: rstrui.exe. A następnie naciśnij Enter. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Metoda ta jest jednym z najbardziej korzystny, jednak trzeba być bardzo ostrożnym. Po Twój komputer uruchomi się ponownie, wszelkie zmiany wprowadzone w trybie awaryjnym, będzie nieodwracalna. I wreszcie, na moim ulubionym osobisty sposób. Niech nie najbardziej wygodne, ale najbardziej niezawodnym rozwiązaniem – Przywracanie systemu Windows 7 przez wycofywanie swój stan do początkowych parametrów. O nim rozmawiać osobno i szczegółowo.

Jeśli wybierzesz ten sposób, aby przywrócić system operacyjny, to masz naprawdę dwie opcje. Po pierwsze – po prostu przywrócić komputer do ustawień fabrycznych i parametrów, wszystkie programu, sprzęt osobisty (takich jak wideo, plików audio i zdjęć) będą usuwane, oczywiście, jeśli znajduje się na lokalnym dysku do systemu. Jeśli nie, to nie jest w niebezpieczeństwie. Druga opcja – jest po prostu ponownie zainstalować system operacyjny.

Jak przywrócić system operacyjny Windows 7 po ponownym zainstalowaniu najnowszej? To bardzo proste. Musisz płytę instalacyjną z windose 7. WAŻNE: upewnij się wcześniej, że zostały wszystkie sterowniki i programy narzędziowe dla prawidłowego montażu. Jak uruchomić komputer z dysku, to już wiem. Po dokonaniu wszelkich przygotowań, system poprosi o żądanym katalogu instalacyjnym. Zaleca się, aby sformatować dysk lokalny, a następnie zainstalować go w systemie. Cały proces instalacji będzie trwać od 15 do 40 minut, w zależności od konfiguracji i wydajności komputera. Po pomyślnym zakończeniu ponownej instalacji systemu stopniowo ustawić cały sterownik dla każdego urządzenia, a jeśli to konieczne, uruchom ponownie komputer po zainstalowaniu każdego. Tutaj, w ogóle, iw ogóle.

Pozostaje tylko dodać, że nie ważne jak dobry i niezawodny nie odzyskać środki, starają się unikać wszelkich „awarii” systemu. Nie należy instalować niesprawdzonych programów i narzędzi, a także należy używać antywirusowego. I jak przywrócić system do Windows 7, ty decydujesz.