417 Shares 9819 views

Jak dopasować słuchawki do Windows 7 jest łatwe i proste?

Ten artykuł opisuje szczegółowo proces jak dopasować słuchawki na Windows 7 początkującego użytkownika. Składa się z następujących etapów:


 • Wybór systemu głośników.
 • Podłączanie urządzenia audio.
 • Instalacja sterowników.
 • Konfiguracja oprogramowania.
 • Testowanie.

Każdy z nich będą rozpatrywane w proponowanym materiałem na uwagę.

wybór

W pierwszym etapie, w jaki sposób dostosować zestaw słuchawkowy na Windows 7, wybrać system głośników wysokiej jakości. Obecnie istnieje wiele urządzeń tej klasy. Najtańszy z nich kosztuje 5 USD, ale cena jest droższe jest kilkaset dolarów. Dla niewymagających użytkownikom doskonałe produkty marki Sven lub Sony. Ale melomani bez takiej marki jak Beats by dr. Dre po prostu nie może zrobić. Przy zakupie nowych słuchawek zwracamy uwagę na jakość dźwięku na wysokich i niskich tonów. I nie zapomnij o budżecie. Należy rozumieć, że z dźwiękiem wysokiej jakości urządzeń tanich, nie może zostać osiągnięty.

połączenie

W następnym kroku, w jaki sposób dopasować słuchawki do systemu Windows 7, należy wykonać przełączanie. Istnieją dwa sposoby, aby podłączyć zestaw głośników do komputera przy użyciu audiodzheka: 3,5 mm i zastosowanie USB. Pierwszy typ urządzenia zapewnia lepszą jakość dźwięku, dlatego zaleca się je zakupić. Może on być wyposażony w pojedynczą (tylko słuchawki) lub dwa (mikrofon i słuchawek) styków. W każdym razie, tylko zielony łącznik, który jest zainstalowany w gnieździe (to może być umieszczony na przedniej części jednostki systemowej lub z tyłu ręce) na komputerze dokładnie w tym samym kolorze. W niektórych przypadkach nie ma kod koloru. W tym przypadku, obok gniazda muszą być powleczone obrazu głośnik. Określa ona również słuchawki i Windows 7 w takim wykonaniu. W drugim przypadku, jeśli używasz USB, wystarczy znaleźć żadnego prostokątne złącze i podłączyć go do urządzenia dźwiękowego.

kierowca

Słuchawki Dostosowanie systemu Windows 7 jest jeszcze w instalacji niezbędnego oprogramowania, które jest sterowniki. Bez nich nie można odtwarzać dźwięk. Aby rozpocząć, należy sprawdzić ich dostępność w następujący sposób:

 • Przejdź do "Start", a następnie – "Panel sterowania".
 • Otworzyć „Menedżer urządzeń” poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
 • W oknie, które zostanie otwarte, znaleźć ikonę głośnika i otwórz element. Proszę Vimana że przed nim i wszystkich jego elementów nie musi mieć żadnych ikon (na przykład żółty trójkąt z czarnym wykrzyknikiem).
 • Jeśli nie ma nic, a następnie zainstalować sterownik nie jest konieczne – są już zainstalowane na komputerze, więc można pominąć ten krok i przejść do następnego. W przeciwnym razie trzeba znaleźć niezbędne oprogramowanie, które jest CD-ROM płyty głównej lub karty dźwiękowej, albo na oficjalnej stronie producenta urządzenia w Internecie.
 • Następnie zainstalować sterowniki, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora do instalacji.
 • Zamknij wszystkie okna i ponownie uruchomić cały nasz komputer.
 • Następnie, znaczki przy braku straszenie zarządzaniu i grupy urządzeń audio wcześniej opisanych metod. Jeśli nic się nie zmieniło, to trzeba pobrać nowe oprogramowanie i powtórzyć operację ponownie.

regulacja

Po zainstalowaniu sterowników i oprogramowania niezbędnych do regulacji zestawu słuchawkowego na Windows 7. Aby to zrobić, możemy przeprowadzić takie manipulacje:

 • Idź w „Panelu sterowania” według metodologii opisanej poprzednio.
 • Wybierz element „dźwięk” i otwórz go.
 • Na liście urządzeń robią podwójne kliknięcie na ikonę słuchawki.
 • W oknie, które zostanie otwarte, przejdź do zakładki „poziomy”. To ustawia wzmocnienie wyjściowego sygnału według własnego uznania.
 • Przejście do zakładki „Zaawansowane”. Wybrać tryb odtwarzania. Im wyższa częstotliwość, tym lepsza jakość dźwięku. Podobna sytuacja z profilu. Zaleca się, aby wybrać „studio nagrań” z częstotliwością co najmniej 96.000 Hz.

Na tym początkowym ustawieniu programu jest wykonywana. Zamknij wszystkie wcześniej otwarte okna.

testowanie

W końcowym etapie, jak dostosować zestaw słuchawkowy na Windows 7, należy sprawdzić jakość ich dźwięku. Aby to zrobić, przejdź do okna „dźwięk” na wcześniej określonym algorytmem. W nim, wybierz pozycję „Słuchawki”. W oknie, które zostanie otwarte, a następnie przejść do zakładki „Zaawansowane”. Konieczne jest, aby znaleźć przycisk „Sprawdź”. Zobowiązać ją jednym kliknięciem lewym przyciskiem manipulatora. Jeśli wykonane prawidłowo, a następnie stopniowo tylko w prawo, a następnie w lewej dźwięków głośników pojawi się pierwszy, a następnie zatrzymać. Jeśli nie, powtórz wszystko od nowa. Przy tym ustawieniu jest wykonywana.

zamiast wniosku

Jako część tego materiału jest opisany szczegółowo w jaki sposób dostosować słuchawki na Windows 7 niedoświadczony użytkownik. Postępując zgodnie z wcześniej podanymi instrukcjami, aby wykonać tę operację nie będzie trudne. Więc odwagi i to zrobić.