316 Shares 9188 views

Najlepszy basen w Jekaterynburgu: „Kalininets”. Opinie i zdjęcia

Baseny są bardzo popularne w każdej porze roku. Nawet w szczycie sezonu letniego jest okazją dla obywateli, aby zrobić swój ulubiony sport w środku tygodnia pracy bez konieczności przechodzenia do stawu. Ponadto, nie ma wątpliwości, czystość wody, co jest ważne dla tych, którzy są szczególnie niespokojny obserwując ich zdrowia. Dziś chcemy mówić o „Kalininets” basenem w Jekaterynburgu. Największy, znany i kochany przez mieszczan kompleksu czeka na gości.

historia

Jeśli zawodowo zaangażowane w sport, lub po prostu chcesz odpocząć od czasu do czasu i tyle pływać, po prostu kocham to tutaj. Basen w Jekaterynburgu „Kalininets” – nie jest to nowy projekt, to już udało się zdobyć miłość obywateli. Po raz pierwszy został otwarty ponad 40 lat temu w ramach prac maszynowych. Jego pracownicy są w stanie korzystać z usług kompleksu bez ograniczeń, a ponieważ firma jest bardzo duża, znaczna liczba obywateli miał czasu, aby przyzwyczaić się do wysokiej służby, a oni nie chcą go zmienić na coś innego.

Od 1994 roku basen w Jekaterynburgu „Kalininets” stał mienia komunalnego miasta. Ustanowienie budżet ma wielką przewagę nad większością prywatnych basenów. Miasto jest nie szczędząc wydatków na konserwację, naprawy i modernizacji kompleksu, a ponadto utrzymuje ceny na niskim poziomie.

o basenu

Zadać mieszkaniec miasta, gdzie można iść popływać. Najprawdopodobniej nastąpi natychmiast odpowiedź: najlepszy wybór – basen w Jekaterynburgu „Kalininets”. Jest to jeden z najbardziej wydajnych kompleksów sportowych w mieście, klejnot, który jest ogromny stadion. Ale dziś jesteśmy zainteresowani tylko w wodzie sportowej Pałacu.

Pool "Kalininets" (Jekaterynburg) odbiera codziennie od 1500 do 2000 osób. Na tej podstawie Sports Complex sportowców pociągów i gimnastyków, siatkówka i narciarzy biegowych – nawet trudno wymienić wszystkich. W sekcjach sportowych pracy utalentowanych sportowców. Tutaj jest uprawiana wiele światowych gwiazd. Wśród nich – siedmiokrotny mistrz Europy, pięciokrotny mistrz świata w pływanie synchroniczne A. Anżelika Timanina.

ogólny opis

Nie możemy powiedzieć kilka słów na temat kompleksu jako całości. Tak więc, „Kalininets” basen (Jekaterynburg) znajduje się w Pałacu sportów wodnych. To, przede wszystkim, miska 50-metrowy, gdzie zajęcia z pływania i aqua aerobik. Uruchamianie kompleks codziennie od 7:00 do 23:00. Taki harmonogram czyni go bardzo atrakcyjnym dla wszystkich kategorii użytkowników. Można przyjść przed pracą lub po zakończeniu rozmowy, zawsze tu czeka.

harmonogram

Wszyscy jesteśmy różni. Dla sportu – to życie, a on jest gotowy do przeprowadzenia na torze przez 8 godzin dziennie. Innym może wezwać tu raz w tygodniu, aby zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy. I każdy znajdzie dogodnym czasie basen „Kalininets” (Jekaterynburg). Zaplanować tak, że nikt nie czuje dyskomfortu. Kiedy utwory są zaangażowane w sportowców, regularnych gości nie robi nic. Ta zasada działa w odniesieniu do grup edukacyjnych. Cały czas. Ponieważ harmonogram zmienia okresowo, najlepiej jest zadzwonić i poprosić administratora o dostępności toru lub wykupić subskrypcję. Spójrzmy na przykłady konkretnych propozycji.

Basen dla dorosłych

Wyjątkowa miska na pewno będziesz zadowolony. Sprzęt specjalny pozwala stale monitorować wszystkie parametry: temperatura, czystość, twardość, i więcej. Nowoczesny system z dostępem do basenu od indywidualnego elektronicznej bransoletki pozwala przyjść w dogodnym czasie i dzielić się swoją sesję poprawnie. Jest on równy 45 minut, a jeżeli z góry wiadomo, że nie jest to dla Ciebie za mało, Pozwól tylko dwie sesje. W damskiej i męskiej szatni ma prywatną saunę, którą można używać do woli.

Duży basen, osiem pasów dostępne, czystość – wszystko to przemawia na korzyść kompleksu sportowego. Jeśli nie wiesz, co ze sobą zrobić w weekend, a potem przyjść tu z całą rodziną. aerobik w wodzie dla kobiet, basen dla dzieci dla małych dzieci trener pływania i usługi – wszystko to daje każdemu możliwość znalezienia rozrywki dla swoich potrzeb.

Co trzeba mieć ze sobą

Zadzwonił do administratora gdy po raz pierwszy przejść do „Kalininets” pool (Jekaterynburg). Telefon jest na oficjalnej stronie internetowej firmy: 331-38-16. W tym przypadku, można zabrać ze sobą dokładnie wszystko, czego potrzebujesz na idealne wakacje. Obligatoryjnym warunkiem jest obecność karty medycznej. W tym przypadku dzieci poniżej 18 roku życia muszą być pod kątem enterobiosis i badania na jaja robaków raz w roku. Niezależnie od wieku, badanie przez lekarza lub pediatry zwiedzających odbywają się co 3 miesiące.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą zmiany buty i torby dla niej. Oddzielnie spakować kostium kąpielowy, czapkę i łupki. Ręcznik, mydło i gąbkę – jest to absolutnie niezbędne rzeczy, nawet jeśli właśnie miałem prysznic. Całkowity czas przebywania w basenie – 1 godzina 15 minut. W związku z powyższym, można rozłożyć czas, aby wziąć prysznic i ogrzać się w saunie, a następnie przez 45 minut pływać w basenie.

Kalininets dziecięce „basen (Jekaterynburg)

Im szybciej zaczniesz uczyć dzieci do sportu wodnego, szybciej uczą się pływać. Dzieci mają oddzielny basen z jego szatniami i prysznicami. Znajduje się na pierwszym piętrze, a woda tutaj jest podawany od studni artezyjskich. Jest o wiele mniejszy niż osoba dorosła, 10 metrów długości i 6 szerokości. Głębokość waha się od 0,6 do 0,9 metra. Temperatura wody jest bardzo wygodne i +32 stopni. Nawet takie warunki temperaturowe ciała wrażliwego dziecka nie powoduje dyskomfortu.

Pool „Kalininets” dla dzieci (Jekaterynburg) oferuje szkolenia dzieci wody pod stałym nadzorem doświadczonych instruktorów. Istnieją opcje dla indywidualnych lub grupowych lekcji. Grupy dziecięce są podzielone na grupy wiekowe. Czas trwania szkolenia – 60 minut. Początkowo – treningu 20 minut na siłowni, a następnie – 40 minut wykonać ćwiczenia wodne.

Proces uczenia grup dziecięcych

Pierwsza klasa może być przygotowana w centrum rehabilitacji dla dzieci. Nie ma pracy zawodowej niemowlęta pediatrycznych. Grupa „Mother + Baby” działa szczególnie na pierwszym etapie, od 2 do 4 dzieci. Od 4 do 8 lat dzieci chodzą na następujące grupy uczyć pływania. Kiedy dzieci opanowali technikę i zaczęła dobrze pływać, trenerzy przełożyć je na dużym basenie.

aerobik w wodzie

Należy zauważyć, że w dniu dzisiejszym aktywnie rozwija kompleks sportowy, który oferuje szeroką gamę usług. Wszystkie nowe, popularne miejsca skwapliwie mistrzów „Kalininets” basen (Jekaterynburg). Praca otwarty najczęściej jest rozwój nowych rodzajów usług. W szczególności, aerobik wodny jest bardzo kochany przez mieszczan.

Jest to świetny sposób, aby utrzymać doskonałą formę. Ponadto ograniczenia fizyczne (wysokie lub niskie ciśnienie krwi, ciąża, wiek lub duże nadwaga) nie są przeszkodą. Eksperci twierdzą, że takie badania pomogą odzyskać harmonię i wzmocnienia organizmu, poprawia elastyczność i rozciągnięcia więzadeł. Główną zaletą – jest to niemożliwe do kontuzji.

Program szkolenia w aqua aerobik

Wszystkie z nich są powszechnie stosowane w systemie fitness. Ten rodzaj obciążenia nieakcentowane dostępny dla wszystkich. A programy są dla każdego, w tym tych, którzy nie potrafią pływać. Skuteczność treningu jest około 14 razy wyższa niż od tych na lądzie.

Regularne ćwiczenia zapewnia kompleksową pozytywny wpływ na organizm. W ciągu kilku tygodni, normalizuje ciśnienie krwi i pracę układu nerwowego. Poczujesz przypływ energii, zmęczenie i osłabienie odwiedzi Cię rzadziej, rozwijania elastyczności więzadeł. Dotyczy to wszystkich pływania i aqua aerobik w szczególności.

Możesz zacząć od programu początkujących. Jest on przeznaczony dla tych, którzy nigdy nie poszedł do takiego szkolenia. Kurs pozwala szybko przyzwyczaić się do bycia w środowisku wodnym, w celu zbadania ich podstawowych elementów techniki i wydajności. Po pierwszym miesiącu zajęć zaleca się, aby przejść do następnego poziomu programu.

Kolejny etap – Klasyczna programu. Składa się on z dwóch części: cardio z prostych ruchów, które obejmują wszystkie grupy mięśniowe, a także obciążenie zasilania na pewnych grup mięśniowych. Odpowiedni program dla wszystkich, ale najczęściej jest zalecany dla początkujących.

Nowy etap – Power. Ten ładunek energii w wodzie, który wymaga obowiązkowego stosowania dodatkowego wyposażenia. Może to być dyski i hantle, specjalne buty. Głównym celem tego ćwiczenia – rozwój wytrzymałości wytrzymałości. Mięśnie stają się mocniejsze, ale nie zwiększają swoją objętość.

Wodny mix – jest połączone badania z użyciem bardzo różnych urządzeń. Tempo ciągle się zmienia, co zapewnia szybkie wzmocnienie i regenerację mięśni po urazie, przyspiesza procesy metaboliczne. akompaniament czyni ten program bardzo atrakcyjne dla tych, którzy mają podstawowe umiejętności ruch w wodzie.

subskrypcje

Można zapłacić za każdą wizytę, jednak nie jest to bardzo wygodne, jeśli chcesz tu często. W tym przypadku należy wybrać jeden z zapisów. Dla dorosłych, istnieją trzy opcje: 8 razy do 2400 rubli, 12 i 20 do 3600 do 6000.

Dla dzieci ceny są różne. Można wybrać 4 razy za 720 rubli, 6, 12 za 1000 do 2000 roku i 20 do 3600. aerobik wodny – jest również bardzo przystępne rozrywki. Zapisy na 4 wizyty będzie kosztować 1520 rubli, a 8, czyli dwa razy w tygodniu – 2800. Jest to bardzo niska cena za doskonały stan zdrowia i pięknej sylwetki.

odwiedzający opinia

Jest to bardzo ważne przy wyborze platformy dla sportu, dowiedzieć się o opinię swoją świtą. Być może ktoś już tam i mogę o tym mówić. Ponieważ to nie będzie problemu, jeśli zdecydujesz się pytania o to, co jest w puli „Kalininets” Jekaterynburgu. Recenzje podkreślają, że nie zawsze jest idealna czystość. Dotyczy to szatnie, korytarze i samej puli. Administracja przypomina wszystkim o potrzebie wziąć prysznic przed wizyty na basen.

Basen świetny, a dzięki doskonałej harmonogramu nigdy nie jest przepełniony. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli się do wypoczynku z całą rodziną. Dzieci chodzą do pływania pod okiem instruktora, można bezpiecznie spędzić czas w basenie. Większość obywateli, kompleks ten stał się ulubionym miejscem do rekreacji.

Przyjazna administracja, czysta i ciepła woda, wygodne prysznice i szatnie – to wszystko stwarza doskonałe wrażenie. Pozostaje tylko powiedzieć, gdzie znajduje się basen w Jekaterynburgu „Kalininets”. Adres go – Str. Marynarze, 48, to jest jej jedynym wadę. Odległość od centrum miasta tworzy pewna niedogodność, jednak jest negowany przez kierowców.