592 Shares 5374 views

Panna i Strzelec: zgodność w miłości i seksie

Panna – znak pedantów, sceptyków, ekonomicznych i praktycznych analityków. Strzelec – patron wolnomyślicielskie intelektualistów hojnych optymistów i idealistów. Przyciągają się wzajemnie z ich odmienności, niedopasowania. Pomimo wielu różnic, można często znaleźć parę, która ma Panna i Strzelec. Zgodność kochać ich sprzeczne i nie bardzo zachęcające. Ale nie wiem, prawdziwe uczucia przeszkody, a takie połączenie jest możliwe. Rozważenie możliwości ich osobistych relacji.


Panna i Strzelec: zgodność w miłości na scenie rozpoczął relację

Po spełnieniu tych znaków będą zainteresowani siebie wzajemnie jak szalenie lub spowodować sprzecznych uczuć, równych w sile. Ale nie pozostanie obojętny, to na pewno! Każda pasja lub nienawiść – co do zasady, z drugiej nie jest podana. W tej pary jest trudno osiągnąć porozumienie z samym okresie miłości, ale jeśli oboje partnerzy pokazać szacunek i tolerancję, ogólna prognoza będzie bardziej korzystne. Często odsetki od siebie jest czysto intelektualnej, platoniczne, seksualny aspekt ich mało interesujące. Panna i Strzelec może nawet ożenić, jeśli mogą one przezwyciężyć sprzeczności na początku relacji.

Panna i Strzelec: zgodność w miłości i życia rodzinnego

Z jednej strony, to związek jest doskonały. Ryzykowny Strzelec może bezwstydnie poszukiwania nowych doświadczeń w komunikowaniu się ze swoich przyjaciół i współpracowników, bo wie, że sumienny Panna czeka na niego w wycofanym przytulnym domu i przygotowuje obiad. Para ta może mieć większe szanse zaistnieć, gdyby role są rozmieszczone prawidłowo, gdzie tradycyjnie wesołe – mężczyzna i kobieta – kobieta. Gorsze rzeczy, jeśli mąż – żona – dziewica Strzelca. W przypadku obecności takiej pary ról zmiany nie. Jednak nie można powiedzieć, że Panna kobieta będzie bardzo szczęśliwy, jak zawsze czeka na męża gospodyni. Obaj partnerzy są skłonni do uznania niepodległości i dla każdego z nich jest ważne dla ich statusu społecznego i poziomu rozwoju intelektualnego. Parę z nich jest ważna dla zrozumienia, roztropności i mądrości doczesnej, pożądane jest, by partnerzy zgodzili się na bardziej dojrzałym wieku.

Panna i Strzelec: zgodność w miłości i seksie

Jak wspomniano powyżej, zarówno postać większe niż intelektualiści zmysłowej natury, więc nie mogą oni zwrócić należytą uwagę na intymnej strony życia. Zarówno pobudza umysł partnera. Seksualnie, są dobrze dopasowane do siebie. Jedyną przeszkodą na drodze do szczęśliwego życia płciowego może być pragnienie, które jest związane z błony wewnętrznej Panny i Strzelca. Kocham horoskop mówi, że pierwszy znak nie lubi eksperymentować i innowacji w tej dziedzinie i wolą tradycyjne formy seksu, podczas gdy drugi łaknie nowości i rodzynki. Rozsądnym kompromisem pomogą przezwyciężyć wszelkie nieporozumienia, które mogą pojawić się w życiu seksualnym pary, jak również w innych obszarach ich interakcji. Nic nie jest niemożliwe, a miłość czyni cuda!