235 Shares 9935 views

Dach dwuspadowy jako najbardziej uproszczonym wariantem dachu

Czy zauważyliście, jaki rodzaj dachu dostępne w działkach? Jest to szczególnie widoczne, jeśli przechodzą na samochód wzdłuż kilku ogrodnictwie. Ponadto, każdy sektor jest zwykle zdominowany przez jednego rodzaju dachu. może to być inny kolor lub inny materiał pokrycia dachowego, a podstawa jest zazwyczaj taki sam.

Do domku letniskowego jest najbardziej odpowiedni dwuspadowy. To może być symetryczny lub rampy boczne o różnej długości. Raznobokaya dach jest bardziej skomplikowana, więc rzadko stosowane. Ale to ma swoje zalety. Pod długim boku może być umieszczona otwartą werandą. Za to nie będzie musiał zrobić dodatkowy dach.

Dach dwuspadowy cieszy tak duże zainteresowanie ze względu na jego solidnej i prostej konstrukcji. Podstawą systemu dachowego ustanowione trójkąta. Na podstawie wielkości przyszłego domu, wybrać rodzaj dachowych. Dla małej domu o długości ścianek jest mniejsza niż 6 metrów odpowiednie do zawieszania systemu kratownicy. W dolnej części belki jest przyłączony do mauerlat. Górny punkt jest zamocowany na grzbiecie. Na bok nie tworzy element dystansowy stosuje się w dolnej części struktury.

Jeśli projekt przewiduje domu ściany nośne wewnętrzne, to najlepiej umieścić naslonnye krokwie. Dach dwuspadowy w tym przypadku będzie mieć dodatkowe punkty do mocowania. Ale to jest całkiem możliwe, aby korzystać z obu krokwie, umieszczając je tam, gdzie to możliwe i wygodne. To nie pogorszyć wygląd domu, ale trochę łatwiejsze zadanie.

Instalacja krokwie jest zakończona, to teraz trzeba myśleć o tym, jak ocieplić dach i jakiego materiału użyć do podłogi. Jeśli zaproszono rzemieślników, można wybrać albo opcję. Dach dwuspadowy umożliwia korzystanie z niemal wszystkich materiałów. Bardzo dobrze wygląda półpasiec. Bogaty wybór kolorów pozwala nam rozwiązać ściany i dach w tym samym schemacie. Skutecznie będzie wyglądać i miedziany dach. Jej szlachetny odcień będzie przeznaczyć swój dom wśród ogólnej tablicy.

Na zewnątrz domu, jego konstrukcja i konfiguracja jest zależna przede wszystkim od strony finansowej. Z jakich materiałów, co eksperci mogą sobie pozwolić. Oczywiście, dwuspadowy dach, z rękami podniesione, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze. Ale czasami te oszczędności są bardzo drogie. Dlatego też, jeśli nie można trzymać młotka i siekiery czy nie zbyt pewni swoich umiejętności, zaprosił najlepszy zespół rzemieślników. Oni pomogą Ci profesjonalnie wykonywać wszystkie prace przy budowie dachu. I zapisać na najwyższym dekoracji wnętrz domu. Nawet jeśli gdzieś popełnił błąd, zawsze można go naprawić.

Jeśli podwyższony dach garażu, można korzystać ze strychu do dobrego wykorzystania. Na przykład, nie jest warsztat lub zbudować magazyn dla materiałów. Nawet latem można tam pozostać, jeśli nagle przyszedł do krewnych w budynku głównym wszystkie pokoje były zajęte. Ale jest to zwykle możliwe na miejscu. Jeśli garaż znajduje się w garażu co-op, jest mało prawdopodobne, aby mogły się jakoś wyróżniać z systemu. Jest często używany jest płaski dach, ponieważ jest to łatwiejsze do wykonania i jest łatwiejszy w utrzymaniu.