244 Shares 6242 views

Benzotrimmery: opinie. Benzotrimmery "Champion". Benzotrimmery „Spokój”

Dom na wsi często zajmuje sporo sił na jego treść. Prawie zawsze zobowiązany do konserwacji zbiorów pasz, i po prostu przynieść terytorium w porządku. To naprawdę pomaga w tym przypadku trymera, które są szczególnie popularne wśród naszych rodaków benzynowe modeli.


Co o nich zostawić opinie? Benzotrimmery – urządzenie jest bardzo przydatne, ale ich opinie na ten temat są różne. Spójrzmy prawdzie w oczy, z towarzyszącym tej czy innej pokazujące kupujących.

Dlaczego benzyna?

Przy okazji, dlaczego w naszym kraju jest tak popularne nożyce do benzyny? Istnieje kilka wyjaśnień tego zjawiska. Po pierwsze, wyciągnąć przewód do 30-40 metrów jest po prostu głupie. Po drugie, w mokrej trawie lub w deszczu, aby zrobić to będzie tylko potencjalny samobójca. Po trzecie, podczas koszenia trawy i gęsty hard power modele elektryczne może po prostu nie przegapić.

Będziemy rozpatrywać tylko recenzje „benzyny”. Benzotrimmery w naszych warunkach jest to rozsądny wybór, więc dlatego są częściej zakupem. Ponadto większość technologii truckers benzyny nie jest nowością, tak, że dostawy, benzyna i olej nie jest problemem.

Ogólne widoki trymera benzynowej

Istnieje powszechne, takie same dla wszystkich ich właścicieli, prawdziwe. Benzotrimmery powszechnie uznawane za najlepsze urządzenie do koszenia trawy na działkach, jak benzyna przynieść prostsze niż czekać na energię elektryczną włączony (i wyłączyć go na wsi często). Ponadto, pojedynczy skok napięcia zdolny tragiczne życia urządzeń elektrycznych. Jednak nadal będziemy mówić o trymera warianty benzynowe.

Wiele osób zgadza się, że w przypadku poważnej pracy jest korzystne, aby kupić modele czterosuwowy, ponieważ są one znacznie bardziej wydajne i bardziej niezawodne. Istnieją jednak inne opinie. Benzotrimmery typu push-pull jest znacznie prostsza w jego projektu technicznego, a więc lepiej nadaje się dla początkujących właścicieli takich urządzeń.

W każdym razie, wielu kupujących potwierdzają, że w przypadku awarii jest znacznie łatwiejsze do naprawy tego urządzenia, gdyż nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie mechaniki.

Wady modeli dwusuwowych

Jednakże, te modele mają wiele wad. Po pierwsze, paliwo. Wiele osób skarży się, że trzeba kupić specjalny olej do silników dwusuwowych, a nawet rozcieńczyć go w ścisłej proporcji. Długo cierpliwość nie wystarczy na wszystko, ale z powodu wielu użytkowników rozpocząć wypełnić dowolnym olejem silnikowym „na oko”, a zwłaszcza nie przy wyborze używanego benzyny. Bez skutków tych rzeczy nie są już dawno: latający układ tłok, wymiana, która jest bardzo, bardzo drogie.

Wiele osób uważa, że najlepszym benzotrimmery – odmiana czterosuwowym. Powód jest prosty: nie trzeba użyć specjalnego oleju, zbiornik napełnia się zwykłej benzyny. Fakt, że te modele wykorzystują oddzielny system smarowania. Opinie wskazują, że praktycznie każdy normalny olej samochód może być stosowany w tym przypadku.

Trochę benzyny

Nawiasem mówiąc, co paliwo należy stosować, i jaka jest sytuacja naprawdę? Wszystko zależy od instrukcji. Jeśli jest napisane, że należy używać wyłącznie paliwa o liczbie oktanowej „92”, to nie jest konieczne do prowadzenia niezależnego działania. Pamiętaj, że niemal każdy nowoczesny silnik jest przeznaczony do określonego rodzaju paliwa, dzięki czemu eksperymenty nie może skończyć się zbyt dobrze: projektanci nie zastawione życie wieczne w benzotrimmery. Instrukcje – że „nasze wszystko!”

Jednak reakcje wskazują również, że tani chiński model nie jest koniecznie, aby „nakarmić” benzyny wysokiej jakości, ponieważ jest wystarczająco AI-92.

Ważne! Doświadczony technologia użytkownicy benzyna zdecydowanie zaleca, aby nie mieszać różnych gatunków paliwa. Należy pamiętać, że „różnorodność” w tym przypadku, mamy na myśli nie tylko różną liczbę oktanową, ale także pochodzenie benzyny.

Tak więc, niektóre ogrodnicy zauważyć, że podczas mieszania „Lukoil”, olej napędowy do silników dwusuwowych, niezrozumiałe białawy osad opada w benzynie. Oczywiście, korzystanie z takiej mieszaniny w żadnym wypadku nie może, bo w przeciwnym razie będzie musiał kupić nowy gaźnik benzotrimmery.

Nie dać się ponieść przechowywania!

Na dowód zastąpienie systemu tłok po użyciu przez długi czas był przechowywany dla sieci otwartych przestrzeniach stale spełniać mieszanki paliwowej. Dlaczego jest tak uciążliwe? To proste: co do zasady, nasi ogrodnicy utrzymać gotowej mieszanki (benzyna + olej) w plastikowych puszek.

Olej silnikowy – rzecz dość „agresywny”. Posiada zdolność do ostatecznie rozpuścić sztucznych i gumy. Po zmieszaniu z paliwem, nie traci swoich właściwości. W rezultacie, w wypełnieniu trymer nie jest benzyna, a dziwny chemiczny. Wynik jest przewidywalny: tracisz benzotrimmery. Części zamienne nie są tanie, więc lepiej tego nie robić.

Te budowniczymi i rejestratory powiedzieć, że mieszanka najlepszej gotowania opiera się na jeden lub dwa dni. Dla właścicieli trymera jest szczególnie ważne: to mało prawdopodobne, będziesz bohatersko mow kilkanaście akrów, więc lepiej kupić strzykawki insuliny, za pomocą którego można dokładnie mierzyć olej do gotowania i pół litra mieszanki paliwowej, która jest naprawdę spędzić dzień.

żyłka lub nóż?

Kwestia ta jest szczególnie niepokojące wielu ogrodników. W naszym kraju jest powszechnie uważa się, że najlepszym rozwiązaniem dla cięcia grubą i twardą trawę jest nóż. Jednak opinie kierowców ciężarówek nie jest tak jednoznaczna …

Po pierwsze, wiele skarżą się na fakt, że takie modele są droższe od tych gatunków, które korzystają z linii. Ponadto, niektóre gatunki chwastów mają brzydki zwyczaj rany do śruby, w wyniku awarii podczas pracy.

Negatywne opinie o żyłce jest bardzo często wiąże się z faktem, że użytkownicy po prostu nie wiedzą jak wybrać typ, który jest optymalnie dopasowany do ich potrzeb. Tak, aby zaoszczędzić wielu nabywców skupić się nie zauważyć piękną gwiaździstą rusztowanie.

nie są one droższe niż zwykle, ale wydajność takich dostaw jest znacznie lepsza. Po pierwsze, ogrodnicy kochać fakt, że gwiazda w kształcie rusztowanie stanowi doskonałą okazję do koszenia bez większych trudności nawet stare grube łodygi i chwastów, a silnik nie jest podgrzewana przez wiele. Gdzie staje się niższy i zużycia paliwa. Tak więc w większości przypadków będzie zupełnie wystarczy żyłka. Jednakże, jeśli chcesz kosić grubą trawę, w której znajdują się młode drzewa, najlepszym wyborem będzie nadal nóż.

Ale nasz artykuł nie byłoby tak interesujące, gdyby nie powiedziano o prawdziwym doświadczeniu nożyce roboczych od konkretnych producentów.

Maszynka do „Champion”

Firma ta była pierwotnie amerykański. Jednak do tej pory prawa do marki należącej do Stanów Zjednoczonych, ale rzeczywistej produkcji znajduje się w Chinach. Właściwie od tego śledzić wszystkie wady i zalety tej techniki.

Konsumenci są pod wrażeniem niskich kosztów wykończenia, która rzadko przekracza 4-6 tysięcy rubli. Ponadto, prawie każdy „upadek” można znaleźć wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne i części zamienne. W przeciwieństwie do bardziej znanych producentów wyrobów dla komponentów nie trzeba płacić prawie połowę kosztów trymera.

Sugerują, że problem można rozwiązać przez siebie jako wykończenia Motyw „Champion” jest dość prosta. Ponadto silniki doskonale „jeść” nie jest zbyt wysokiej jakości benzyny, co daje bardzo dopuszczalną moc, że w naszych warunkach jest bardzo ważne.

„Champion za niedociągnięcia”

Jak każdy taniego sprzętu chińskiego, benzotrimmery „Champion” ma wiele negatywnych aspektów. Kupujący są często niezadowoleni z ogólną jakość wykonania, która jest rzadko różnią się idealny. Przede wszystkim jest to wyrażone w niskiej jakości tworzywa sztucznego używany, który jest zbyt kruche i twarde, dzięki czemu praca z wibruje trymera i grzechotki.

Ogromna liczba skarg jest jakości nakładki na rękojeści operacyjnego: Ponownie, jest to zbyt niebezpieczne. Ergonomia jest niska, a ponieważ praca ciągła nie może obyć się bez grubych rękawicach. W tym samym roszczenia wywołać przyciski i inne urządzenia sterujące, które są zręczne ogrodnicy wolą być zastąpione przez coś bardziej przemyślany i niezawodne.

Zadowalające raczej duża masa. W połączeniu z silnymi drganiami to sprawia, że „liderzy” nieodpowiednich dla ich funkcjonowania samica ogrodników lub subtelne ciała.

Benzotrimmery „Spokój”

Producent ten w naszym kraju znany i lubiany, a benzotrimmery „spokojny” można teraz znaleźć w prawie każdym gospodarstwie domowym. Niemiecka firma, która jest nadal duża część produkcji znajduje się w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Jednak pewna ilość komponentów wykonanych w Chinach, ale pod ścisłą kontrolą, tak że jakość ich dość „w”. Kupując czysto chiński benzotrimmery „Patriot”, od razu czuć różnicę.

entuzjazm klient jest zaradny i kompaktowy silnik, który nie jest zbyt wrażliwy na jakość paliwa. Jednakże konsumenci jeszcze określić, że pożądane jest, aby użyć specjalnego oleju do dwusuwów od producenta, jak w tym przypadku grupa tłok będzie trwać znacznie dłużej (w przypadku modeli dwusuwowych).

Inne zalety

Ważne jest, że tylko do wytwarzania materiałów i elementów o wysokiej jakości, a tym samym poziomie wibracji w stan producenta jest bardzo niska. Ponadto hałas silnika jest znacznie mniejsza niż w przypadku opisanym powyżej przez producenta. Konsumenci lubią łatwość miejscach silników: na przystawkę trzeba wyciągnąć maksymalnie kilka razy, po czym trymer mogą być używane.

Wady: wysokie koszty materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, ale pod wieloma względami jest to najlepszy benzotrimmery.