99 Shares 9650 views

Syn Zeusa i Hery od. Niekochany syn Zeusa. Nazwy wszystkich synów Zeusa

Starożytni Grecy lubi walczyć i walka została uznana za trudne, w związku z tym, mieli różne Bogowie są za to odpowiedzialni. Jednak wymyślili dla każdego rodzaju wojennej (ofensywie, defensywny, uczciwej, nieuczciwej) specjalnego boga. Ale w operacjach wojskowych prowadzących do umysłu i kończy się zwycięstwem, Athena rządził i niewidomych, zacięta walka z nieznanym wyniku prowadzonej przez syna Zeusa – Aresa.

wejście

Ten bóg rządził krwiożerczego ogarniętej wojną wściekłości, gdzie ludzie zabijają się nawzajem na polu bitwy ze szczególnym okrucieństwem. Syn Zeusa i Hery od kochał ten proces, a sama akcja, to nie był zainteresowany w przyczynach i ostatecznej bitwy. Ares radość przyniósł krzyki żołnierzy, broni, dźwięki i prawdziwej radości otrzymał zarówno odwadze bojowników i ich śmierci. Wszystkie te cechy nie powodować pozytywne emocje, ani ludzi, ani innych bogów. On – najmniej ulubiony syn Zeusa, który chciał się rzucić do Tartaru, ale nie mógł z powodu więzi rodzinnych.

Niestety, fakty, mówiąc o Ares, charakteryzuje szkicowy i sprzeczne. Dla większości historyków i innych badaczy syn Zeusa nie jest przedmiotem szczególnego zainteresowania, jak starożytni Grecy nie byli skłonni do przeczytania tego boga, są one po prostu boi. Ale poeci starożytnej Grecji Ares śpiewali w swoich wierszach i ody. W niniejszym artykule postaramy się zmontować kompletny wizerunek silnego i agresywnego boga wojny.

Kim on jest – ten Ares?

Syn Zeusa reprezentuje zażartej wojowniczości pierwotna dzikość i okrucieństwo okrutny. Przez atrybuty Ares posiada ognisty pochodnię i broni, takich jak polowania lub zwierząt (psa lub jastrzębia). Na skoczni olimpijskiej od czasu do czasu przyszedł Radę dwunastu bogów, a syn Zeusa, Aresa, był trzeci w nim.

Bóg dzieciństwo

Ares miał niewiele wspólnego z innymi mieszkańcami Olympus, różne mądrości i rozeznania. Pochodzenie Boga była owiana tajemnicą i kontrowersji. Wierzono, że syn Zeusa i Hery od urodził się w Tracji, który został zdominowany przez surowy klimat i twardzi ludzie żyli. Dzieciństwo spędził w kraju. Młody Ares nie był tak piękny i obvorozhitelen jak Apollo. Syn Zeusa miał swoją własną, specyficzną urodę. Ciemne włosy, jasna skóra, pieczenie oczu, prawidłowy kształt twarzy – to wszystko stworzył obraz powagi i spokoju.

Charakter Ares

Syn Boga (Zeus) zabiegał o jego wygląd, doskonale ubrana w eleganckie ubrania. Moody pet Hera nie wiedział, niepowodzenie, pozwolono mu wszystko lub prawie wszystko. Takie niewłaściwe wykształcenie matki ma wpływ fakt, że negatywne cechy ujawniły się w pełni.

Chwalić, agresywność, autorytaryzm, brutalność, ekscesy, okrucieństwo wobec ludzkiej słabości i bezradności, strach przed bólem – wszystkie te cechy posiadał niekochany syn Zeusa. Analogia z tego boga z zadziornej psa, którego włosy wznosi się na końcu, nie jest straszny uśmiech, głośne szczekanie, a kto jest gotów natychmiast rozerwać ofiarę, ale jak tylko poczuje opór, po prostu ucieka ogon i ucieka.

Historia haniebna ucieczka Ares

Jako ofiary najbardziej niekochanej syn Zeusa korzystnych ptaków. Kiedy był dzieckiem, a potem leżał w oczekiwaniu na orzeł lub paw mother ojca apollińskiej wrony sovushku Athena lub Afrodyty i gołębia jak przy użyciu procy strzelać ptaki. I wymyślić karę za Ares synów Zeusa. Nazwy Apollo i Dionizos Hefajstos wykonane dumni z najwyższego boga.

Apollo oferowane młodzi Ares założyć, że on nie może wydostać się na zachodnim zboczu góry Olimp i pokonać przynajmniej jednego jaja lęgowe mewy tam. Wojowniczy bóg wziął zakład ponieważ nachylenie, jego zdaniem, nie było bardzo strome i trudno się wspinać, a mewy wydawało się dość ładne i nie agresywny. Ares szybko wspiął się na szczyt, ale miły i spokojny mewy nie byli tak bezradni. Słysząc krzyk ptaka, jajko, który został skradziony przez Ares, całe stado tłoczyli się wokół młodego boga. Mewy wrzasnął i rzucił porywacza rzadkie białe odchody. Ares zapchane śmierdzącego zapachu, zaślepiony macha tysiące skrzydeł ptaków. Nie mógł na to poradzić, i tak haniebną ucieczkę, chociaż, ale to jedyna opcja. Apollo towarzyszy także ucieczki kaustyczną kpiny.

Zeus nie mógł myśleć, co zrobić ze swoim synem, tyrana, którzy nie mają jakiś talent i nie miał chęci do nauki. matka chłopca stał się dla swojego ukochanego syna i prosił władcę Olympus stanowisko ministra spraw wojskowych, ponieważ jej syn był idealnym kandydatem. Więc Ares (syn Zeusa) był bogiem wojny, krajanie przestrzeń lśniący rydwan z kilku świetnych koni, które tchnął ogień.

Dojrzałość wojowniczego boga

Okrutnie Ares raduje się tylko wtedy, gdy brutalność bitwy kwitnie. Plotka głosi, że był w lśniących szatach iz ogromną tarczę noszone z wielkiego szału w samym środku bitwy, gdzie powietrze jest wypełnione krzyki, jęki, upaść ramiona.

Na polu bitwy, wojny bóg towarzyszyć Deimos i Phobos. Te dwa synów Aresa. Deimos ucieleśnia grozę i Fobos – strach. Również w orszaku boga widać Eris (bogini niezgody) i Enio (bogini który sieje morderstwo). Tutaj lecą wśród żołnierzy takie bracia, upadają, zabity, a Bóg raduje wojennych i raduje. Ecstasy Ares dostaje kiedy ramiona ukąszony żołnierz umiera, az rany krew ziemia płynące. Strach, przerażenie, wstręt – wszystkie te emocje wywołane boga starożytnych Greków.

Była straszna nienawiść Ares bogini pokoju – Eyrene. Ale przyjaźń z Eris też nie była gładka, bo odrzucił część bogini który czczony przez ludzi jako siły, która zmusza do konkurowania w spokojnej pracy. Nawet syn Zeusa i Ledy, Pollux, aby być pod wpływem Ares na polu bitwy. Bogowie uwielbiał obserwować życie śmiertelników, do walki, a gdy byli znudzeni, można sobie zorganizować powód do wojny. Niektóre z nich nawet zszedł z Olimpu, aby pomóc ich zwierzęta. Ale Ares wojna była głównym celem jego życia, nie myślał o jego przyczyny, że to jest sprawiedliwe, czy nie. Widok krwi sprawia God mad, i zaczął zabijać żołnierzy po obu stronach, a nie zastanawianie się, kto ma rację, a kto nie.

Zdarza się, że Ares, ukrywając się w tłumie żołnierzy, wydał straszny krzyk, jakby to były krzyki kilka tysięcy ludzi. To wołanie niezatarte wrażenie na żołnierzy, a oni z wielką furią zaczął zabijać wszystkich, niezależnie od płci i wieku. Wojownicy nawet nie rozważyć wartość ludzkiego życia z ręki wroga, który mógłby stać się niewolnikami. Nawet zwierzęta nie otrzymują łaskę. Wojownicy po prostu zamienił się w zabójców.

To takie dziwne, że starożytni Grecy wierzyli, bóg Ares winnym wszystkich kłopotów i cierpień? Potem przyszli do decyzji. Chcieli pozbyć krwiożerczego boga do śmiertelnego świata wreszcie szczęście i spokój. Ale zwykli ludzie nie byli w stanie poradzić sobie z bóstwem. Zgodzili się pomóc gigantów Efialtes i Othos. Zdobyli Ares i osadzony w więzieniu miedzi. Przez trzynaście miesięcy, był krwiożerczy Bóg uwięziony w straszliwej łańcucha i prawdopodobnie nie może zostać utracone, ale macocha gigantów Eribeya dał wiadomości do Hermesa, który uwolnił półżywe Ares. Przez cały ten czas na ziemi miał spokój i ciszę. Trzynaście miesięcy były najszczęśliwsze i najbardziej owocne dla śmiertelników.

Nie mniej niż zdewastowane ludzie Ares znienawidzony córkę Zeusa, Pallas Atena. Bogini pomóc greckich herosów, na przykład, że otrzymała uwagi Perseusz – syn Zeusa i Danae. Ona uosobieniem wojny uczciwy i sprawiedliwy, była krawcową i umiejętnie odbyła się w sprawach wojskowych, ponieważ dwukrotnie pokonany w bitwie pod Aresa.
Starożytny grecki bohater Herkules – syn Zeusa – jest również zmaga się z boga wojny, a on uciekał w strachu mieszkańcom nieba.

Wojna i miłość – Ares i Afrodyta

Piękna Afrodyta była żoną kulawego boga-kowala – Hefajstosa. Ale czworo dzieci (Phobos, Deimos, harmonia, Eros), urodziła Ares, namiętny, zadziorny i gwałtownego boga. Mixed Race, co jest mało prawdopodobne, aby przynieść coś dobrego – szalona miłość i szalony wojna.

Skryty i pracowity Hefajstos i Afrodyta podejrzewa o zdradę. Ale gdy para mieszkaliśmy w łóżku, i spotkał się z pojawieniem się słońca (Helios), który powiedział o kowala zmian. Obrażony i zły Hefajstos kute w kuźni jego dziwne drobiazg – bardzo cienki i jednocześnie bardzo silnej sieci, który został dołączony do domku rodzinnego. Po stwierdzeniu, Aphrodite wrócił do domu, mój mąż powiadomiony jej o swojej podróży na wyspę Lemnos. Żona nie chciała iść z nim, i tak szybko, jak Hefajstos lewy próg, zadzwoniła do niego Ares, pojawiła się bardzo szybko w pałacu Afrodyty.

Miłośnicy cieszyć się sobą całą noc, a następnego dnia rano zobaczyli, że łóżka i są one pod najlepszych pajęczyna. Nagi i bezbronny złapali Hefajstosa, ustawić wszystko. Wezwał wszystkich bogów, aby pokazać zdradę Afrodyty i Aresa. Bogini pozostał w domu, a bogowie postanowili poszukać takiego działania. Bóg-Smith wydał ultimatum Zeusowi (jej ojciec), tak że wrócił wszystkie prezenty ślubne, i dopiero wtedy niech żonę. Wielu bogów – Apollo i Hermes – byłoby zamiast Ares, nawet w internecie, ale blisko do Afrodyty. Oto rozmowa synowie Zeusa, których nazwiska zostały wymienione. Ale Najwyższy Bóg rozgniewany taką rozmowę, nie chciał oddać prezenty ślubne Vulcan i powiedział, że on interweniować w sporze rodzinnym nie jest dobre. Jeszcze jeden Bóg, obecny na demonstracji, Posejdon, Afrodyta zobaczył nagie ciało, ta chwila zakochał się w uroczej bogini, i zapalił ostrą zazdrość Aresa. Sea bóg udawał współczuć Hefajstosa, i zaoferował pomoc. Twierdził, że zrobi wszystko, aby upewnić się, że Ares zapłacił cenę swojej wolności nie niższa niż prezenty ślubne Hefajstosa. Jeśli bóg wojny nie, wtedy sam Poseidon dałoby wymaganą ilość i żeni się z piękną boginię.

Po wyzwoleniu więźniów, Ares nawet nie zwrócić dług, bo jeśli nie płacą najwyższą Boże, dlaczego on ma to zrobić. Hefajstos nie zapłacił okup, ale nie jest bardzo zdenerwowany, ponieważ kochał swoją żonę i nigdy nie chciał jej puścić, tym bardziej rozwiedzeni.

Po tej przygodzie, Ares wrócił do ojczyzny i osiadł Afrodyty na Cyprze, gdzie została dziewicą ponownie po kąpieli w morzu. Powyższa sytuacja nie miała wpływu na boginię, ponieważ czuła się bardziej silne pragnienie dla wojowniczy Bóg zawsze go chronić, bo z tego, co Athena nieustannie żartował i wyśmiewał Afrodyty. Ares odczuwalne również insane zazdrość i miłość.

zazdrość Ares

W mitach starożytnych Greków jest historia opisana jako wietrzna Aphrodite zakochał się w Adonis wspaniałego młodzieńca. Lubił też i Persefona, żona patrona podziemia – Aida. Spór pomiędzy dwoma boginie Zeusa musieli zdecydować, ale nie chciał podać taki sprośny próby i powierzyć sprawę Muz. Zdecydowali, że dwie pory roku będą żyć i Afrodyta Adonis, jeden sezon – z Persefony, a jeden – jak lubi siebie. Ale daleko od głupiej bogini miłości, nie przebierając w środkach przekonał Adonis spędzić sezon, przeznaczony dla bardzo młodych mężczyzn z nią. W ten sposób więcej czasu z młodym kochankiem Afrodyty. Okazuje się, że orzeczenie sądu muzyki, która nie jest przestrzegane. Persefona, dowiedział się o tym, przyszli do niechęci i poszedł porozmawiać z Aresa. Mówiła o romansie Afrodyty, boga wojny. Oślepiony przez zazdrość, Ares zamienił się w dziki i Adonis zginął podczas polowania przed bogini miłości. Że to wszystko było Ares! Syn Zeusa i Kalisto czuł również gniew boga wojny.

Dzieci wojowniczy bóg

Ares był ojcem czwórki rodzeństwa, którego matka była Afrodyta. Deimos i Phobos były stale z ojcem na polu bitwy, w samym środku bitwy. Córka Harmony było coś jak jej matka i przynieść szczęście do ludzi, nawet bardziej niż bogini miłości. Syn Eros miał charakter ojca i zaangażowany specjalizację matki ze strony rozpalenia miłości. Ten chłopiec z błyszczącymi skrzydłami, złoty łuk i strzały różne zabawy, sprytnych, a czasami nawet przemocy. To było lekkie jak letni wiatr. Nikt nie mógł uciec jego strzały miłości. Eros bardzo śliskie i nie ustępuje w sztuce strzelania do boga Apolla. Strzałki słodki chłopiec przynieść ludzie nie tylko miłość i radość, ale często cierpi, może nawet śmierć. Po urodzeniu Zeus chciał zabić dziecko, wiedząc o kłopotach i smutkach, że Eros przyniesie bogów i ludzi.

Matka Afrodyta nie urazić jej syna i ukryła go w gęstym lesie, gdzie wychowywała lwica. Eros i pozostał nietknięty. Teraz leci na całym świecie i przynosi pokój i miłość, i żal, i dobra i zła, podbijając jego strzały i bardzo młodych, a nawet starszych. Syn Afrodyty i Aresa aktywuje siłę, która przyciąga ludzi do siebie, albo bogowie bogów dla ludzi. To nie jest tak ważne.

Dla potomstwa Ares historycy datują boginię krwawej zemsty Erin i straszliwym smokiem. Wraz z nim w pojedynku konwergentnych Kadmosa, którego siostra została porwana. On i kilku innych młodych mężczyzn przyszedł szukać. Na drodze, stracili siebie i Cadmus udał się do Delf, gdzie Oracle zaleca, żeby podążać za krowę i gdzie zatrzymuje się, aby zbudować miasto. Tylko kilka sług, nie uda mu się dokonać tej prognozy. Ale potem było jeszcze gorzej, bo z jaskini dostał smoka i zjadł wszystkie swoje sługi.

Widząc to wszystko, młody człowiek zaczął wyniszczający bitwę ze smokiem i dzięki niewiarygodnych wysiłków zwycięstwo nad nimi. Leżąc na trawie, bez siły, Cadmus usłyszał rozkazujący głos kobiety. Pomógł młodemu człowiekowi wstać i wyciągnąć zęby smoka, który następnie Cadmus pełno pole. Zębów uprawiane wojowników, którzy walczyli ze sobą, niektóre z nich zginęło, a te, które pozostały, młody człowiek położył miasta. Został nazwany na cześć bohatera – Kadmea.

Po Cadmus zabił smoka, musiał stać się sługą krwiożerczych Ares Boga za wiele lat. Na zakończenie służby młodzieniec poślubił córkę Aresa i Afrodyty, bogini miłości – Harmony.

wniosek

W niniejszym artykule podjęto próbę zebrać kompletny obraz z wojowniczych Ares Boga. Urodzony w trudnych Tracji, był dziki i okrutny. Jest to ulubiony syn matki Hera, ale znienawidzony przez własnego ojca. Ares był dogania na strachu ludzi śmierci i mdłości nieśmiertelnych bogów. Sens życia, które Bóg ma wojnę własnym procesie, bitwy i walki okrzyki wojowników, szczęk broni, krzyki ofiar. Ale zanim większa siła Ares przyznał i odszedł, choć, oczywiście, że nie podoba mi się to.

Kolejnym elementem, który jest całkowicie zanurzony Ares, miał miłość niezwykle pięknej i kobiecej bogini Afrodyty. Zazdrosny o jej sizzling Boga, a on jest urzeczony tym gwałtownym uczuciem zmiotła wszystko na swojej drodze. Wściekłość, podstęp, okrucieństwo – jakość krwiożercze Ares, który nie cofnie się przed niczym. Krew i śmierć są najbardziej przyciąga do boga wojny.

Wszyscy synowie listy Zeus jest po prostu niemożliwe, to nie może być wykonane nawet przez historyków. będziemy nazywać nazwiska najbardziej znanym z nich. To Ammon, Hercules, dardanus Dodon, Brown, Locri, Melita-, Perseusz, tantal, epafos et al.