233 Shares 6462 views

Przycisk zasilania na telefon nie działa, lub dlaczego inteligentny telefon nie jest wliczone

Czasami użytkownicy skarżą się, że mają przycisk zasilania na telefon nie działa. Dlaczego tak? Jak zaradzić tej sytuacji? Jak to zjawisko jest niebezpieczne? Wszystko to zostanie wyjaśnione później. W rzeczywistości, aby zrozumieć, dlaczego telefon nie jest włączony, po prostu. Zwłaszcza jeśli to wszystko jest winą przycisku zasilania.


bateria

Pierwszy scenariusz jest dość powszechne. I złamać to nie ma nic wspólnego. Dlaczego nie robi przycisk zasilania w telefonie? Wina może być najczęstszą bateria urządzenia. Chodzi o to, że brak baterii smartfonów prowadzi działać.

W związku z tym okazuje się, że przycisk zasilania nie działa. W rzeczywistości tak nie jest. Wystarczy obrócić telefon do sieci na kilka minut i spróbuj ponownie do pracy z urządzeniem. Jeśli problem nie leży w baterii jest niski, to będzie działać.

realne szkody

Ale to dopiero początek. W rzeczywistości, wiele osób myli sytuację, w jakiej znajduje się przycisk zasilania na telefon nie działa, a gdy urządzenie nie jest po prostu wliczone w cenę. W zasadzie, to wynik jest taki sam – gadżet staje się bezużyteczny kawałek plastiku i żelaza.

W niektórych przypadkach, przycisk zasilania może naprawdę załamać. Jest to dość powszechny problem. Znalazła się głównie ci, którzy pracują lub niechlujny z urządzeniem lub używanie go przez długi czas. Wszystko to wina normalnego zużycia.

Jeżeli problem naprawdę polega na niepowodzenie, to jest możliwe, aby naprawić swój telefon komórkowy. Naprawy wykonywane w wyspecjalizowanych ośrodkach. Zazwyczaj, za opłatą można wziąć smartfon pracuje normalnie funkcjonujących z przyciskami.

Czasami Sprzęt do naprawy nie powinno być. Co wtedy? Jeśli złamał przycisk zasilania przez telefon, tak, że operacja nie może go zwrócić, trzeba będzie kupić nowy gadżet. Na szczęście taki scenariusz nie jest zbyt często występuje. Zazwyczaj łatwo można skontaktować się z centrum serwisowym w celu naprawy telefonu.

problemy z oprogramowaniem

Przycisk zasilania na telefon nie działa? Jak już wspomniano, użytkownicy są często mylone naruszenie kontroli uszkodzeń smartfonów i gadżetów. Drugi wyrównanie – to tylko uszkodzenia mechaniczne. Zazwyczaj są one korygowane lub centra serwisowe, lub prowadzić do konieczności zakupu nowego telefonu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ten problem jako awaria przycisku zasilania do pracy, jak również fakt, że sam smartfon nie działa, przyczyny mogą być, na przykład, w awariami oprogramowania. Na przykład, ustawienia telefonu w pewnych okolicznościach, wysiąść. Wirusy lub uszkodzić system operacyjny gadżetu. Potem włącza. Lub być stale zamknięty. Przycisk zasilania jednocześnie nie będzie działać, zbyt, a także reagować na polecenia wysłane.

Zezwala się do sytuacji, gdy istnieje podejrzenie na usterki oprogramowania na kilka sposobów. a mianowicie:

  1. miga telefon. Przeprowadzone, lub na własną rękę, czy w centrach usług. Początkującym użytkownikom lepszych specjalistów telefonu komórkowego. Naprawa wyrażona firmware, która odbyła się na kilka minut. Gadżet będzie działał w pełni sił.
  2. Sprzęt strojenie już włączone. Zazwyczaj użytkownicy sami przeprowadzić tak zwany „twardy rezet”, a następnie zacząć budować operację. Przycisk zasilania powinno działać po zresetować telefon do początkowego poziomu.
  3. Smartphone skanowania w poszukiwaniu wirusów i późniejszego usuwania złośliwego oprogramowania. Jeśli gadżet jest już wyłączony, a okazało się, że przycisk zasilania na telefon nie działa, to najlepiej do przekazania urządzenia do punktu serwisowego. Tam szybko pomóc zaradzić tej sytuacji.

Wszystko to pomaga w przypadku awarii spowodowanych przez system operacyjny telefonu lub jego oprogramowania. Tylko to nie wszystko. Konieczne jest, aby zapoznać się z innymi wersjami wydarzeń.

działania zewnętrzne

Dlatego może wydawać się nawet, że przycisk zasilania na telefon nie działa? Jest prawdopodobne, że negatywny wpływ wywierany na zewnętrzną urządzenia. I to doprowadziło do awarii systemu lub uszkodzenia sprzętu. Z tego powodu, przycisk zasilania nie działa.

Na przykład, gdy telefon jest spadła do wody. Lub gadżet został upuszczony na podłogę. Powody te prowadzą do uszkodzenia smartfona. I to nie działa. W pierwszym przypadku wymaga to zarówno telefon i wysuszyć ją tak szybko jak to możliwe do demontażu elementów. Po tym, zebrać i spróbować dołączyć. W drugim lepiej jest skontaktować się z centrum serwisowym po wykryciu usterki klawiszy nawigacyjnych telefonu.

wyniki

Jakie wnioski możemy wyciągnąć? Przycisk zasilania na telefon nie działa to często ze względu na fakt, że sam gadżet odmawia funkcjonować. Najczęstsze przyczyny tego zachowania to:

  • uszkodzenia mechaniczne;
  • Małżeństwo typ produkcji;
  • zewnętrzne negatywne oddziaływanie na telefon;
  • Niski poziom naładowania baterii;
  • Wirusy w telefonie;
  • Awaria systemu;
  • konieczność przeprogramowania.

Jeśli występują problemy z włączeniem telefonu zaleca się, aby naładować baterię, spróbuj powtórzyć operację smartfonu, a następnie oddać urządzenie do centrum serwisowego. Jest to najpewniejszy sposób, aby naprawić sprzęt.