703 Shares 6353 views

Porozmawiajmy o tym, jak malować beczkach w kraju

Przez wiele lat w domku przechowywanych zapasów, które nie są już używane. I bębny są bez rdzy lub z otworami. I za każdym razem ten ogród naczynia łapie nas w oczy, mamy zamiar go wyrzucić, wreszcie. Ale lepiej jest użyć tych bębnów do innych celów, na przykład do dekoracji tych pojemników ogrodzie posadzić kwiaty w nich położyć niczego. Tak, że nie wyglądają jak stare zapasy, lepiej pomyśleć o tym, jak się malować na perkusji w kraju. Ewentualnie być zawodowym malarzem wystarczająco małe fantazje i pragnienia, aby wyposażyć dookoła przez improwizowanych środków.

Co i jak malować na perkusji w kraju?

Można używać jako zwykłego lakieru, kupiony w sklepie specjalny, i specjalny skład hydroizolacji, jak ten temat będą przechowywane na wolnym powietrzu i ryzyk objętych deszczu lub śniegu, a zwiększona wilgotność może niekorzystnie wpływać, i skrócić czas obsługi. Przed rozpoczęciem malowania lufę, kraj musi znaleźć zastosowanie dla niego: to będzie zależeć od ornament, wzór, kolor. Przed przystąpieniem do lakierowania musi być starannie przemyto i oczyszczone lufę, a następnie suszy się na słońcu. Dlatego najlepiej jest zaangażować się w tej pracy podczas ciepłego sezonu. Jeśli istnieje potrzeba, aby pozbyć się rdzy i oczyścić całą wewnętrzne i zewnętrzne z nazhdachki. Ponadto, jeśli to możliwe, należy użyć konwertera rdzy, do beczki ocynkowanej. Procedura ta jest opcjonalna, ale pomoże przedłużyć życie i poprawić właściwości obrabianego materiału. Wreszcie dochodzimy do pytania, jak malować baryłek. W domku, wiele pozostałości materiałów budowlanych są przechowywane. Jeśli masz niepotrzebne atramentu, pigmenty o różnych kolorach – to jest idealny do tworzenia niezwykłych baryłek. Trzeba pomalować w kilku warstwach, dając wszystkim czas do wyschnięcia, który jest wskazany w instrukcji. Jest również pożądane wytworzenie koloru i wewnętrzną część, jeśli materiał pozostaje.

Jak malować beczkę niezwykłego?

Dla uściślenia farby może szablony, które są dołączone do powierzchni za pomocą taśmy maskującej. Zastosuj rysunek prosty łupków ołówek, który jest w tym procesie zostanie zamalowane. Wiele pomysłów. Jak piękny obraz może być przyjęta lub krajobraz. Jeśli masz parę bębnów, można narysować na twarzy dziewczyny, a drugi – chłopca i umieścić je obok siebie. Na każdym boku uchwyt, aby wyciągnąć jak gdyby trzymać się nawzajem. Można ozdobić je z ornamentem, czy to zrobić, jeśli są one zapakowane w gazecie: białe tło i czarny napis na nim, wykonane z różnych rodzajów i rozmiarów czcionek, jest możliwe nawet w różnych językach. Jeśli chcesz zachować inwentaryzacji w ich naturalnej postaci, można po prostu pomalować bary i drewniana podstawa lakierowana podoba Ci się kolor.

Jak ich używać?

Aby dowiedzieć się, jak malować na perkusji w kraju, rozmawialiśmy, a gdzie je umieścić? Może być umieszczony w pobliżu ogrodzie lub w domu ganek, wylądował im piękne kwiaty. Może być stosowany do uprawy zieleni: pietruszka, koper, bazylia. Jeszcze lepiej, przyłożył lufę 2 blisko siebie i górną pokrywę prostokątnej planszy – to gotowy stół kraj, w którym można bezpiecznie przyjąć gości!