201 Shares 4412 views

Paryż – zapoznanie z głównych symboli miasta.

Serce Francja, Paryż – miasto tysiąca odcieni, w którym turyści doświadczających pełny zakres doświadczeń pozytywnych i niezapomniany. Wraz z arcydzieł architektonicznych tutaj organicznie współistnieć butiki i przytulne kawiarnie i oryginalny ulicę zostawić podziwiania tylko opinie.


Obiecując przygodę w Paryżu, należy rozpocząć od stacji metra Cité. Faktycznie, przed nią można dojechać bezpośrednio zamawiając wycieczkę tutaj http://interlink.spb.ru/franciya. Następny nie będzie trudno dostać się do centrum stolicy Francji. Jest również doskonałym Notre-Dame de Paris. Aby ocenić mieszkania, w którym żył Quasimodo, oferowane bezpłatnie.

Wychodząc z Rady, powinno stać się dla niego i głową w prawo. Po moście zostanie otwarty widok na placu ratuszowego. Przed budynek francuski często posiadają uroczystości, przytrzymaj wystawy, a nawet wydarzenia sportowe. Stąd otwarty widok na rzekę. Seine. Po spacerze wzdłuż promenady, można przejść do zamku Conciergerie. To miejsce jest niezwykłe w tym, że mieszka jego ostatnie dni Maria Antonina i Robespierre.

Nie daleko jest Luwr. Zwykle turyści są fotografowane obok piramidy i kolejki. Nie mniej interesujące i Ogrodów Tuileries. Od niego można dojść do Place de la Concorde, gdzie egipski obelisk, uzyskanych w czasie wojen napoleońskich.

Powrót na nabrzeżu, konieczne jest, aby nadal iść do przodu. Kolejną atrakcją będzie najpiękniejsze miasto mostów, zbudowany na cześć cesarza Aleksandra III. Posiada odpowiednią etykietę, tak że trudno będzie przegapić.

Kolejny most na przodzie jest nazywany Pont d'Alma. można zauważyć pomnik po prawej stronie – Nawiasem mówiąc, mało kto pamięta, co dokładnie jest dedykowany. Dziś jest to bardziej pamiętny wypadek samochodowy, który zabił księżnej Diany.

Następnie widać, być może, główną atrakcją całej Europie – wieża Eiffla! Zwykle zna tego wielkiego obiektu programu składa się z podnóża bocznego i spacer po Placu Trocadero. Od tego momentu można zobaczyć symbol Paryża w całej swej okazałości. Obowiązkowe przeglądy i Pól Elizejskich do Łuku Triumfalnego. Jest też głównym aleja w Paryżu.

Oczywiście, te miejsca zainteresowania nie ograniczają się do – Szczególne miejsce w programie zajmuje czwarte turystycznego na zakupy. Ale znajomość z atmosferą stolicy Francji zaleca się rozpocząć z takiej drogi.