304 Shares 8816 views

Dekorowanie ścian z kamienia: śmiałe decyzje w nowoczesnej intrere

Dekorowanie ścian z kamienia stała się ostatnio jednym z wariantów twórczej realizacji wnętrz. Kamień dekoracyjny wygląda świetnie, idealne do każdego pomieszczenia, można przeprowadzić dowolną treść stylistyczną, to operacja wszechstronny i nepriveredliv. Unikalne cechy sprawiają, że materiał ten coraz bardziej popularne we wnętrzach lub ich części, a przez zewnętrzne domów i domków dowolnego typu.


Praca z kamienia jest łatwe, dlatego kamień dekoracyjny dekoracji ściany nie wymaga dużych nakładów niż na zakup niezbędnych materiałów i narzędzi. I jest to znaczące oszczędności. Masters, który od dłuższego czasu zajmuje się naprawą, wykonywania pracy na opatrunek na kilka godzin, ale jeśli to zrobić samodzielnie, razem będzie nie wiele więcej.

Dekorowanie ścian z kamienia dekoracyjnego zaczyna się od projektu, który jest wstępnie zbadać, w jaki sposób i gdzie będzie umieszczony. Możliwości jest wiele. można umieścić panel normalny kształt prostokątny, a później z użyciem go jako ramy dla wyboru elementu – ognia, malowanie lub tylko r jodełkę skośny brzeg, oddalony od symetrii wewnątrz, tworząc w skomplikowanej strukturze. Co do zasady, wszelkie innowacyjne rozwiązania znane, by odnieść sukces.

Dekorowanie ścian sztuczny kamień wymaga specjalnych narzędzi, takich jak:

  • szpatułka;
  • młotka kauczuku;
  • pojemność.

Wprowadzenie do wyrównywania powierzchni ściany. To musi być idealnie płaskie, w przeciwnym razie ogólny efekt wizualny jest zepsuty. Wyrównanie ściana ma potrzeby stosowania zaprawy. Jest to najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób. Jeśli powierzchnia nie musi wyrównane, dekoracja mur wykonany natychmiast.

W przeciwieństwie do płytek ceramicznych i kamienia powierzchni jest nierówna, co znacznie ułatwia pracę z nimi bez konieczności wyrównania powierzchni przedniej i ścisłe dostosowanie krawędzie. Jedyną wadą jest to masa kamienia. Aby zamontować ściana była maksymalna, należy zagruntować, a nie, aby zaoszczędzić na dostawy.

Kamień mocowania do ściany za pomocą kleju do płytek, ale są dostępne w handlu, a szczególne rozwiązanie mieszanina, mogą być skutecznie wykorzystywane. Przycinanie kamienia szlifierki może być twardy na betonie. Ważne jest, aby cięcia drutu przy niskich obrotach.

Dekorowanie ścian z kamienia utrzymywane zgodnie z określoną sekwencją. Więc rozpocząć układania należy zmniejszać stopniowo ustanowienie każdy kolejny materiał linii. Nie zapomnij o szwach. Dla nich, aby uzyskać płaski między płytki kamienne można odłożyć cienkich listew lub płyt gipsowo-kartonowych. Po zakończeniu tych elementów są usuwane, a szwy są uszczelnione tynkiem.

Praca z kamienia, nie zapominamy o estetyce, musi ponieść. W związku z tym prace muszą być wykonywane bardzo ostrożnie, obserwując equidimensional szwy, bez rozdrabniania, rozbijania integralności powierzchni. Równie ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień, który będzie skutecznie izolować udekorowany elementu wnętrza, ale nie sprawiają, że niezrozumiały blob, które nie mają żadnego znaczenia.

Kamień dekoracyjny pięknie graniczy z innymi materiałami wykończeniowymi. On jest skutecznie wykorzystywane do dekoracji zewnętrznych, tworząc piękne, praktyczne i trwałe elewacje.