160 Shares 2565 views

Tour „Bułgaria Złote Piaski” – spiżarnia zdrowia i relaksu.

Biorąc bilet na samolot do Warny, a następnie kolejne 25 minut jazdy samochodem można dostać się do słynnego bułgarskiego kurortu Złote Piaski.

Golden Sands Resort znajduje się w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w pobliżu największego bułgarskiego miasta Warna ośrodka. Wyróżnia się niesamowitym złotym piasku kwarcowego na wybrzeżu Morza Czarnego i dziewiczym pięknem parku narodowego. Złote Piaski jest oznaczony przez międzynarodową „Blue Flag”, co oznacza czystość i przyjazność dla środowiska.

Wśród szerokiej gamy usług turystycznych w Bułgarii, na trasie „Bułgaria Złote Piaski” – jeden z najbardziej popularnych.

Tour „Bułgaria Złote Piaski” – nowoczesna infrastruktura turystyczna, aby cieszyć się wspaniałym klimatem i łagodnego ciepłe morze. Turyści przyjeżdżają tu z wszystkich grup wiekowych, a każdy camper dostaje to, czego szuka.

Początkowo Złotych Piasków Zaplanowano nie tylko jako miejsce na wakacje na plaży, ale również jako uzdrowisko w leczeniu układu oddechowego, układu ruchu, układu nerwowego. Ośrodek położony jest na terenie sanatorium, nowoczesnych ośrodków zdrowia i schroniskach. Tutaj, w celu odzyskania efektywnie przy użyciu wody mineralnej, błoto, terapię ziołowe, masażu, leczenia produkty pszczele. Nie ma wątpliwości, że czas spędzony w kurorcie Złote Piaski – spiżarnia zdrowia więcej niż jeden rok.

Tour „Bułgaria Złote Piaski” – to świetna okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu. Sporty wodne są reprezentowane w ośrodku dość intensywnie – nurkowanie i windsurfing, narty wodne i tramwaje morze, narty wodne i żeglarstwo. Aktywny wypoczynek nad brzegiem oczekiwać nie mniej ciekawe zajęcia. Ten piękny kompleks sportowy z siatkówki i koszykówki korty, korty tenisowe, baseny, ścieżki do jazdy konnej. Ekstremalne trasy rozkosz deltoplane czy skoki spadochronowe.

Nights Out – to nieustanna zabawa, wielu restauracji, kawiarni i lokali rozrywkowych.

Jednak „Bułgaria Złote Piaski” bilety popytu, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Każda matka marzy o bezpiecznym morza. Złote Piaski – płytkie piaszczysta plaża rastnuvshiysya kilka kilometrów długości i szerokości stu metrów, brak pływów, czyste morze. Klimat ośrodka jest doskonałego ciała dziecka i wzmacnia go. Dla dzieci w Złotych Piaskach stworzył unikalną infrastrukturę w każdej kawiarni ma menu dla dzieci z niespodzianek i prezentów. Bardzo popularne w Bułgarii, obozy dla dzieci, zapewniając dzieciom zabawy i wypoczynku edukacyjnego. W sanatoriach Złote Piaski Ośrodek opracowane specjalne programy rehabilitacyjne dla dzieci.

Relaks na Złotych Piasków można łączyć z wycieczki do stolicy morza Bułgarii – Warna to piękne miasto. Wśród atrakcji Warny – Katedra Wniebowzięcia Najświętszej, Muzeum Okręgowego w historii, archeologii i etnografii Muzeum, Muzeum historii Warny, Muzeum Historii Naturalnej, akwarium i jedyna na Półwyspie Bałkańskim delfinarium.

Ponadto, zakupy w Warnie przyniesie wiele radości dla rosyjskich turystów. Jest niedrogi może być modna sukienka priobesti skóra i biżuteria, ceramika interesujące. Na centralnym deptaku Warny znajduje się centrum handlowe, butiki, małe sklepy, gdzie turyści mogą kupić towary znanych światowych firm, a także pamiątki narodowe unikalnej autora.

Złote Piaski – jest do przyjęcia dla rosyjskich turystów bezwizowego wakacje, brak bariery językowej, związanych z kulturą słowiańską (w przeciwieństwie do ośrodków Wschodu). Jednakże Bułgaria – jest to kraj europejski, który zobowiązuje się do najwyższych międzynarodowych standardów obsługi.