836 Shares 997 views

To straszne hemoroidy. Leczenie domu

Jednym z najbardziej popularnych chorób tego stulecia to hemoroidy. Home leczenie tej choroby może być skuteczne, ale nie zawsze. Jednak pomimo faktu, że stosując się do zaleceń zebranych przez tradycyjnych uzdrowicieli, i nie można osiągnąć poprawę, nadal większość osób woli do czynienia z samą tą chorobą. Jednakże, należy rozumieć, że nawet decydując się na przeprowadzenie leczenia hemoroidów naturalnych środków bez konsultacji z proctologist jest niemożliwe do opanowania. Po tym wszystkim, istnieją sytuacje, kiedy ukrywa jakiś inny z „maską” choroby. Nie należy również zapominać, że dziś jest opcje domu, aby pozbyć się „chorobą królów” podzielone są na dwie grupy: leków terapeutycznych lub środków ludowej.


Stosowanie popularnych receptur

Należy rozumieć, że większość nowoczesnych chorobę znaną ludziom od dawna. Jednym z nich jest hemoroidy. Leczenie w domu będzie miało pozytywny efekt tylko, gdy jego długoterminowa follow-up. Najbardziej efektywne wykorzystanie dzisiaj wykazuje następujące receptur tradycyjnej medycyny:

  1. Zmielić na pastę marchwi lub buraków i może być mieszaniną, zawinąć w gazę i stosować się do odbytu w nocy. Warzywa powinny być spożywane na surowo. Powtarzać przez 2 tygodnie.
  2. W ciągu 30 dni postu pić 2 łyżeczki świeżego soku z cebuli.
  3. Mieszanina równych części wazeliny farmaceutycznego i płynnego miodu jest używany do przetwarzania odbytu dwa razy dziennie. Można użyć tej funkcji tylko w przypadku braku uczulenia na produkty pszczele.

Wielka pomoc nie tylko w leczeniu, ale również w zapobieganiu chorobie „królów” jest różą, a raczej napar z niego. Kucharz jest bardzo prosta: w szklance wrzątku trzeba wziąć dwie łyżki suszonych lub świeżych owoców jeden.

Jednakże, w celu przeprowadzenia leczenia hemoroidów domowych środków zaradczych nie może być w ciąży. Ponadto, jeśli z jakiegoś powodu nie ufa receptur ludowych, ale chcesz decydować ich delikatny problem nie tylko własne, ale także w domu, można spróbować użyć leków.

sposoby medyczne w leczeniu hemoroidów

Wszystkie środki farmaceutyczne stosowane w tej sytuacji, są podzielone na dwie grupy: świece i maści. Najbardziej skuteczne leczenie będzie w przypadku, gdy te dwa rodzaje łączenia. Dodatkowo, większość producentów po prostu założyć zintegrowanego podejścia, a więc produkuje narzędzia, które wzajemnie się uzupełniają. Jest to kompleksowe leczenie może sprostać wielu chorób, nie jest wyjątek i hemoroidy. Leczenie w domu jest następujący: rano powinny być dokładnie zmyta i wstawić świecę w odbyt. Obiad powinien być smarowane specjalnym kremowym odbytu. Wieczorem, po zakończeniu procedur higienicznych ponownie spojrzeć na czopki. Jeśli z jakiegoś powodu nie można używać zarówno narzędzi w ciągu jednego dnia, można je po prostu na przemian: Tydzień – świece, drugi – maść.

Ale nie zapominajcie, że czasami zintegrowanego podejścia do samodzielnego leczenia chorób nie może dać pożądany efekt. I dość żywy przykład tego i hemoroidy. Leczenie w domu według proktologii, ewentualnie tylko w początkowej fazie choroby, albo jako dodatek do terapii podstawowej.