694 Shares 8099 views

Nauka jak zarządzać mężczyznę

Czy istnieje na świecie kobieta, która nie będzie chciał skrycie lub jawnie kontrolować mężczyznę? Nie prowadzić swoje życie bez szybkiego każdym kroku, i upewnić się, że rozumie, co chce jej połowę, zrobiłem wszystko zgodnie z jego poglądów.

Spory trwają od wieków o etyce takiej kontroli, są one odzwierciedlone w kulturze różnych narodów, folkloru, religii i filozofii. Ale to kwestia jak zarządzać ludzi, nie mniej istotne dla kobiet w każdym wieku.

Więc jest to możliwe?

Oczywiście, jest to możliwe. Ale to może być tylko mądry, dyskretne panie. I aby stać się jednym, konieczne jest przede wszystkim do pracy nad sobą. I jeszcze trzeba przestrzegać kilku zasad.

Dla niektórych mogą wydawać się skomplikowane, ktoś będzie zaskoczony ich uproszczenia, ktoś myśli głupotę. Każda kobieta ma prawo do wyboru strategii postępowania. Ale jeśli chcesz manipulować umysł swego towarzysza, spróbuj, przynajmniej w dzień, aby żyć zgodnie z tymi zasadami.

Ale po pierwsze, należy pamiętać, główne rzeczy: człowiek chce zrobić coś tylko przez wzgląd na panie, które podziwiał głęboko. I do osiągnięcia tego celu konieczne jest, jak już wspomniano, do pracy nad sobą.

Tak, jak zarządzać mężczyznę?

Aby to zrobić, musi być przestrzegane.

  • Aby uruchomić, zatrzymać w swoich rozmowach z przyjaciółmi, nawet mimochodem, mówiąc o tym, że „wszyscy ludzie kóz.” Jeśli nawet na chwilę się przyznać, że nigdy nie może polegać na tym, co twoje zachcianki zostaną spełnione. Lepsze Wraz z nimi przedyskutować kwestię, jak zarządzać człowieka. Nagle znaleźć jakiś ciekawy, jeszcze nieznaną odbiór.
  • Dowiedz się potrzeb swojego przyjaciela, jego gust, predyspozycji, upodobań. Szanuj je. Bądź przygotowany, aby zapewnić tokeny, dbać o ukochaną. Ale zrobić to tak, że twój partner zrozumieć, jak bardzo jesteś dla niego cenne. Proste odpust i zadowolenie męskich pragnień zazwyczaj prowadzi do odwrotnego rezultatu.
  • Zatrzymać dając jej męża lub kochanka niezbędne z punktu widzenia, prezenty, gotować pyszne z punktu widzenia żywności. Pamiętaj, że ludzie doceniają kobiety, które są w stanie zrozumieć, co dokładnie chce. Reszta silniejszej płci są zainteresowani w jakim.
  • Nauczyć się szanować perspektywy, uczucia, lubi swoją towarzyszkę. Jeśli masz jakieś inne uzależnienia, mówić o nich. Nie można zgodzić się z innymi opiniami, spierać się z jego decyzji, ale nigdy, powtarzam, nigdy krytykować ideologia, wartości, przekonania ulubionym. Człowiek krótko opóźniony w pobliżu pani, że ciągle „w dół”.
  • Chwal partnera. Podziwiać piękno, inteligencję, umiejętności, kochanka lub męża. Robić to często. Pamiętaj powiedzenie: „A słowo rodzaju i kot jest miła.”
  • Staraj się trzymać do stylu ubioru, który przemawia do młodego człowieka. Oczywiście, może być w sprzeczności. Ale to zdecydować, aby dowiedzieć się, jak zarządzać człowieka. Więc to będzie trzeba coś poświęcić. Dowiedz estetyczne i seksualnych preferencji wybranych, spróbuj dopasować go do nich, a nie poglądy większości uśrednionej mody i seksualności.
  • Na zawsze wyrzucić ze swojego słownika wyrażeń jak „Wiedziałem …” „A nie mówiłem …” „Ty nie jesteś do niczego.” Zastąpić je innymi, życzliwy. Najbardziej ulubionym cię słyszeć, „Wierzę w ciebie”, „Wiem, że można to zrobić”, itd. Im częściej będziesz szczerze wsparcie kochanka, tym szybciej zaczniesz podziwiać dżentelmena.
  • Jednym z najważniejszych w nauce, jak zarządzać człowieka jest jego zdolność do nie wysyłamy. Mężczyźni są zbudowane inaczej, nie są one zdolne do długiej i głośnej emotsionirovat. Podobnie, nie są one naturalnie w stanie wykonać nadmiernej ilości samic emocji. Zatrzymaj się dawkuje wyrazić swoje uczucia, a Twój partner z pewnością docenią spokój.
  • Być samowystarczalny, wiesz poczucie proporcji i szanuję go, a sam.

Oczywiście, jest to niemożliwe, aby opisać w jednym artykule wszystkich silniejszych technik kontroli płciowe. Dlatego powiem, w końcu: kwestia jak zarządzać mężczyznę stojącego na porządku dziennym tylko te kobiety, które chcą dostać, nie dając nic w zamian. Kocham swojego mężczyznę, a on cię kocha. A następnie będzie mógł dla ciebie za dużo.