171 Shares 9522 views

Studia, Petersburg: przegląd, planowanie i opinie

Studio – jakiś czas temu, nikt w naszym kraju nie słyszał o podobnym układzie. Ale dla singli, młodych rodzin bez dzieci studio stać się prawdziwym wybawieniem. Ten mały wielkości mieszkanie, gdzie mieszkanie, więc udaje się wygrać bezpłatne metrów kwadratowych.


Właściwość ta jest znacznie tańsza „odnushek”, dzięki czemu zyskał popularność wśród współczesnych mieszkańców metropolii. Oczywiście do wyboru studia należy podchodzić z największą powagą i odpowiedzialnością. Dlatego chcemy przedstawić Państwu najlepsze studia w Petersburgu z konstruktora. Recenzje realną pomoc lokatorów dokonać obiektywnej przeglądu.

LCD „Barwy lata”

Doskonały kompleks mieszkalny w Murino, zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi standardami jakości i doskonałej dyspozycji. Wszystkie domy będą wyposażone w szybkich bezgłośnie windy i interkom, który zapewnia komfort i wygodę dla każdego najemcy. Dużą uwagę podczas projektowania i późniejszej budowy danego się do rozwoju infrastruktury społecznej kompleksu: terytorium zostaną wyposażone sportowych i placów zabaw, przedszkola, szkoły, ścieżki spacerowe i będą wyposażone wózki na pierwszym piętrze i parking. Nowe osiedle znajduje się w miejscu, gdzie znajdują się sklepy, centra handlowe, kluby sportowe z basenem, placówek oświatowych, szpitali, a nie mniej cenne, tam jest doskonały apartament w Petersburgu.

„Barwy lata”: Layout

Wiele osób wybiera mieszkania, w tym studio, w oparciu o układ, ponieważ to w dużej mierze zależy komfort życia. Studio w gotowym domu w Petersburgu – że chce zaoferować deweloper kompleksu mieszkalnego „Barwy lata”. Te apartamenty od 20 metrów kwadratowych. Jest to prawdopodobnie jeden z najmniejszych, ponieważ opcji demokratycznych w cenie kapitału kulturowego. Studio jest typowe, ale jest wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu: mały przedpokój, łazienka, pokój z aneksem kuchennym i balkonem.

„Barwy lata”: opinie

Opinie pierwszych pasażerów przeważnie pozytywne. Trudno oczekiwać od apartamentów typu studio w Petersburgu w 20 metrów kwadratowych powierzchni. Ale deweloper nie oferuje doskonałe zakwaterowanie na korzystnych warunkach. Ponadto, apartamenty są wykończone, dzięki czemu możliwe jest natychmiast po otrzymaniu kluczy do poruszania się w ich własnym mieszkaniu. Oczywiście, jesteśmy przyzwyczajeni do reprezentowania wykończenia jak tanie tapety na ścianach i farby na suficie. Tanie studio w Petersburgu może być bardzo przydatne w życiu, o czym świadczy rzeczywistych mieszkańców. Tak więc, jeśli mówimy o pracowniach dekoracji, należy obciążyć nie później niż 10 miesięcy przed oddaniem domu w pracy. Do wykończenia sufitu służy farba lateksowa Super White na ścianach teksturowane włókniny tapety, podłogi laminowane klasy 32, w łazience jest instalowany z wszystkimi niezbędnymi kanalizacji.

„Barwy lata”: ceny

Jeśli szukasz taniego studio (St. Petersburg), opcja ta będzie Ci idealnie. Kupić nieruchomość może być tak mała jak 1,3 miliona rubli. To jest świetnym rozwiązaniem dla młodych rodzin, które są w budżecie, ale patrząc na okazję, by żyć osobno od rodziców w ich własnym mieszkaniu.

LCD „Piotr Wielki i Ekaterina Velikaya”

Jeśli chcesz poczuć się jak VIP-ów, do zakupu mieszkań w klasie komfort, zwracać uwagę na tego kompleksu. Pierwsze mieszkania zostaną zakończone w pierwszym kwartale 2018 roku, a jednocześnie nie jest czas kopania na zakup jego mieszkaniu-pracowni w Petersburgu. Deweloper oferuje kredyty hipoteczne od banków partnerskich na korzystnych warunkach.

Deweloper w architekturze dwóch sąsiadujących budynkach chciał przynieść siłę i wielkość mężów. Malownicze położenie, znajduje się w otoczeniu infrastruktury w centrum dużego węzła komunikacyjnego sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Dla tych z rodziny ma samochód, parking podziemny i parking na ulicy dla gości.

LCD „Piotr Wielki i Ekaterina Velikaya”: układ

Apartamenty są w porządku wykończenie: wszystkie powierzchnie są wyrównane i gotowa do stosowania materiału dekoracyjnego, dostępności wszystkich niezbędnych komunikacji, instalacji elektrycznej prowadzone. Pozostaje tylko do wklejenia na ściany i sufity, umieszczonym na wykładzinie podłogowej, instalacja wodno-kanalizacyjnych, przynieść meble – i żyć. Studia zaczynają się od 23 metrów kwadratowych. udało im się zorganizować mały korytarz z szatnią, połączonej WC, przestronną łazienkę i małą loggią.

LCD „Piotr Wielki i Ekaterina Velikaya”: Opinie

Dom nie został jeszcze oddany do użytku, ale już pierwsze recenzje. Deweloper stawia szczegółowych zdjęć z każdego etapu budowy i zaprasza wszystkich akcjonariuszy do wglądu zmiany. Ci, którzy mieli okazję odwiedzić plac budowy, zauważył, że praca jest wykonywana aktywnie, prawdopodobnie pierwsze domy zostaną przekazane jeszcze przed upływem terminu Ponadto, dla celów budowlanych wysokiej jakości nowoczesnych materiałów, prace prowadzone są z wykorzystaniem innowacyjnej technologii są prawdziwych profesjonalistów, która jest tak ważna w przypadku dom mieszkalny.

LCD „Piotr Wielki i Ekaterina Velikaya”: cena

Studio od dewelopera (St. Petersburg), w tym przypadku będzie kosztować 1,8 mln rubli. Jest to nieco droższe poprzednia wersja, ale kompleks jest w wygodną część, bliżej centralnej części miasta.

LCD "Yutteri"

Jeśli jesteś zainteresowany w mieszkaniu na sprzedaż, to skupiają się na nowoczesne studio projektowe Petersburgu na wyświetlaczu „Yutteri” będzie bezpieczny zakład. Deweloper nie tylko zbudował wielki kompleks, ale również wszystkie prace wykończeniowe, a na podstawie tych projektów konstrukcyjnych, przygotowanych przez wykwalifikowany personel. Pozostaje tylko umieścić meble – i żyć.

Nowy kompleks mieszkaniowy w Kolpino reprezentowane przez dziesięciu czterokondygnacyjnych domów z poddaszem i tworzy atmosferę fińskiej przedmieściach. Wszystkie domy są wykonane z paneli w budowie wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii, która pozwala nam na osiągnięcie doskonałej jakości i zapewnić maksymalny komfort dla każdego mieszkańca.

LCD "Yutteri": układ

Każdy apartament w kompleksie ma nowoczesny design. Studio (SPb) tego wywoływacza przedstawiono na standardowym płaskim obszarze 29 metrów kwadratowych. udało im się umieścić mały przedpokój, salon, połączony WC, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i loggią – wystarczająco dużo miejsca dla rodziny z dwóch osób.

LCD "Yutteri": Opinie

Wszyscy, którzy kupili mieszkanie tutaj, w tym studio, zauważył, że głównym pytaniem jest, czy jesteś gotów żyć w centrum wymiany Kolpino kapitału kulturowego do odległej dzielnicy. W całej reszty – wielkiego kompleksu, w którym myśl jest nie tylko planowanie mieszkań, przedstawił doskonałą Petersburg studio, ale także przemyślane rozmieszczenie terytorium jardów. Ważnym faktem jest obecność windy, co jest rzadkością na maloetazhek takiej wartości. Jeśli chodzi o transport, droga do pracy w mieście z każdego punktu miasta, aby dostać się problematyczne.

LCD "Yutteri": cena

Studia Petersburg od tego producenta będzie kosztować 2,3 miliona rubli. To jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą żyć w małym domku przy minimalnej liczbie sąsiadów, cieszyć się świeżym powietrzem, spacer przez pas lasu, ale nie stracić dostępu do infrastruktury.

LCD "Murinsky Posad"

Jeśli jesteś zainteresowany w budżecie Petersburgu kawalerce w „Murinsky put” byłoby dobrym rozwiązaniem. Deweloper GC „CDS” zaproponował szereg znakomitych Petersburgu na stacji metra „Diewiatkino”. Jest to jeden z projektów na dużą skalę, obejmujące ogromny obszar i składać kwartalne kolejnych budynków. Nowe sąsiedztwo pojawia się w malowniczym i ekologicznie czystym przedmieściach Petersburga, z dala od stref przemysłowych. Wszyscy ci, którzy już kupili nieruchomość tutaj zauważyć, że szczególnie tu oddychać. Szczególną atrakcją kompleksu daje bliskość terenów rekreacyjnych, trampoliną do Kavgolovo ogóle jest ulubionym miejscem wypoczynku miłośników zewnątrz. Domy zbudowane są z betonu zbrojonego, wyłożony cegłą, posiadają najwyższą jakość, a nie kurczyć.

LCD "Murinsky put": Plan

Studia w kompleksie zajmują średniej powierzchni 25 metrów kwadratowych, są one małe, ale dość wygodne. Z balkonu roztacza się malowniczy widok na rzekę: piersiach. Kończąc szorstki, ale każdy apartament podsumować wszystkie niezbędne komunikacji, zainstalowane akumulatory, przewody elektryczne prowadzone.

LCD "Murinsky umieścić": opinie

Zobaczmy, co mówią o skomplikowanych prawdziwych lokatorów. Tak wielu z nich wyraziły poparcie dla tej opcji ze względu na rozwój infrastruktury: projekt przewiduje budowę przedszkola, gimnazjum, centrum handlowe, szpitale. Jego prace, a bliskość stacji metra. Ponadto, ze względu na działania i lukratywnych ofert od deweloperów w stanie zapisać na nabycie nieruchomości.

LCD "Murinsky umieścić": cenę

Aby kupić kawalerkę w tym kompleksie może być tak mały jak 1.723.000 rubli. Firma oferuje nie tylko kredytów hipotecznych, ale również możliwość zakupu nieruchomości w ratach. Nie przegap takiej dobrej oferty, prosimy o kontakt z przedstawicielami dewelopera.

podsumowując

Prezentujemy Państwu najlepsze studia w Petersburgu i regionu. Głównym kryterium była ocena kosztów, układ, dekoracji, i, oczywiście, lokalizacja kompleksu mieszkalnego. Jesteśmy przekonani, że nawet małe studio gotowy w Petersburgu może być rozwiązanie problemu mieszkaniowego, ponieważ są one znacznie tańsze niż pełnoprawnym „odnushek”. Proponujemy, aby rozważyć opcje na przedmieściach metropolii, z dala od zgiełku szalonego miasta, w ekologicznie czystych regionach, gdzie oddychać łatwo.

Świetnym rozwiązaniem byłoby studio ozdobione „pod klucz”, ponieważ mogą one zacząć żyć od razu po odbiorze budynku. Mamy nadzieję, że wśród opcje przedstawione, znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego.