498 Shares 3069 views

Dyplom Europejski Edukacji i jest dostępny dla każdej zainteresowanej osoby!

Edukacja w wielu krajach jest znacznie różni się od rosyjskiego, więc pracodawcy mają tendencję do zatrudniania specjalistów z dyplomów ukończenia studiów wyższych uzyskanych w Europie lub Ameryce i innych krajach, którzy są uznanymi liderami w tym segmencie rynku. Absolwenci, na przykład, europejskie uniwersytety są generalnie biegle języka i kraju, w którym dowiedział się i profesjonalny słownictwo one zdobyte. Ponadto, co do zasady, w trakcie studiów mają czas, aby użytecznych połączeń. Dlatego nasi rodacy marzą zachodnich dyplomów jako przepustkę życia.

Ale te sny są możliwe! Ponad 20 tysięcy „naszych” studentów studiuje obecnie w innych krajach i tam otrzymać wykształcenie. Lider „gościnności edukacyjnego” były Stany Zjednoczone, gdzie granit nauki gryźć 30%, który wyjechał na studia za granicę studentów. W Niemczech, 14% Rosjan uczą. Następny na liście krajów popularnych wśród naszych rodaków, a następnie w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Australii.

Jest to drogie, aby studiować za granicą i otrzymać dyplom? Istnieją co najmniej pięć sposobów, za pomocą którego, na studia w odległych krajach są nie tylko dzieci oligarchów.

Pierwszym rozwiązaniem – materiał nośny w postaci naukowych lub grantu. Aby uzyskać tę szczególną pomoc, być utalentowany czy błyskotliwy uczeń wystarczy – musisz zebrać odpowiednie dokumenty. może on liczyć na poparcie obu zachodnich uniwersytetów i organizacji międzynarodowych, a także na własnej Ministerstwa Edukacji.

Pakiet dokumentów muszą być:

  • autobiografia;
  • List motywacyjny (dlaczego, na przykład, że w Niemczech, dlaczego wybraliście ten uniwersytet, i tak dalej);
  • Podyplomowe – Plan badania i gospodarzem litery, co gwarantuje, że będą miejsca pracy i warunków pracy dla wszystkich, a także listy polecające od dwóch naukowców.
  • Tłumaczenie testy książka w języku kraju przyjmującego, wyrazy alma mater

Do tej pory 22 krajów podpisało umowę z Rosją o wymianie studentów. Każdego roku, dzięki za granicą, aby uzyskać dyplom z 70 studentów opuścić wyższe wykształcenie. Najbardziej popularne – waluta wolna wymiana, gdy droga płaci uczelni macierzystej i wymiany studentów żyć kosztem dla odbiorcy (Uniwersytet). Aby dowiedzieć się więcej o programie wymiany międzynarodowej powinny skontaktować się z oddziałem instytucji edukacyjnych.

Druga opcja – z zapytaniem o koszt studiów w różnych krajach. I za granicą mogą uzyskać dyplom za darmo lub za bardzo niewielką sumę. Tak więc, aby zarejestrować się w programie magisterskim, trzeba oduczyć się w Rosji, przez co najmniej trzy kursy z indeksem wydajności nie mniejszej niż 4,5 punktów, aby zapewnić dwie referencje od rosyjskich profesorów, list motywacyjny i CV. O dopuszczenie do Bachelor musi przejść w rosyjskim gimnazjum dwie sesje, mają podstawową wiedzę o języku i mieć ukończone 18 lat.

Należy pamiętać, że nawet jeśli badanie jest za darmo, musisz coś żyć bez pewnej kwoty na koncie nie otrzyma wizy.

Ponadto, możliwe jest uzyskanie zagranicznego, raczej, podwójny dyplom programy za pośrednictwem Wspólnego rosyjskich i zagranicznych uczelni.

I ostatnia opcja – kursy językowe. Wszyscy obywatele mają prawo do uczestniczenia w programach uczenia się języków obcych. Dla dorosłych, może to być programy pracy dla dzieci – obozy zdrowotne. W tym studium przypadku może być wolny, ale wiza, ubezpieczenie, zakwaterowanie będą wydatki obligatoryjne.