447 Shares 8879 views

Rozwiązujemy problemy: odciski na stopach, modzele, popękane pięty

Piękne i zadbane stopy są głównym atutem każdej kobiety. Poważną przeszkodą w nogach były piękne, może stać się odciski na stopach, modzele i popękane pięty. Aby rozwiązać te problemy pomoże specjalną kąpiel dla stóp.


Aby usunąć odciski zaleca się stosowanie następujących receptur tradycyjnej medycyny:

– Take ziemniaki, oczyścić go, a następnie zetrzeć. Otrzymaną zawiesinę nakłada się na kukurydzy, a następnie zablokować za pomocą bandaża. Musimy powtórzyć tę procedurę przez kilka dni, po czym zostanie on łatwy do usunięcia kalusa.

– Po pierwsze, trzeba pary zboże, a następnie wykonać skórkę cytryny z pulpy, owinąć i pozostawić na noc. Tę procedurę należy powtórzyć dwa lub trzy kolejne dni, po których można łatwo ciąć kukurydzę.

– Przygotowanie roztworu mydła sodowego oraz rasparte w nim kalus, po czym nakładać na żywicy kukurydzy (żywica musi być świeże) i umieszczania górnej gipsu. Powtórz tę procedurę, co drugi dzień, a następnie ostrożnie wyciąć zboże.

Aby usunąć pęknięcia w piętach, trzeba gotować ziemniaki obrać przez dwadzieścia minut, unosić nogi w produkcji bulionu ziemniaczanej, a następnie spłukać czystą wodą stopy i zastosować na korku oleju rycynowego.

Wiele osób błędnie uważa, że odciski i modzele na nogach – to samo, ale tak nie jest. Odciski mogą występować zarówno ze względu na specjalnej konstrukcji stopy, albo ze względu na noszenie niewygodnych butów. Aby usunąć odciski na palcach, zaleca się użyć specjalne okłady ropy. Poniżej tych receptur okłady.

– Każdej nocy sęk w oleju rycynowego stopa, która zmiękcza zrogowaciały naskórek, leczy odciski na stopach, wspomaga regenerację skóry, redukuje zmęczenie.

– Na następny kompres trzeba proste bawełniane skarpety, które muszą być dokładnie namoczone w dowolnym olejem roślinnym. Nasycane skarpety umieszczone na nogach, a na górze – w plastikowej torebce, a następnie ponownie umieścić na prostych skarpetek. Pozostawić kompres na kilka godzin, spłukać czystą wodą po nogach.

Poza tym olej kompresy, istnieje wiele receptur tradycyjnej medycyny, by radzić sobie z tym problemem. Tutaj jest narzędziem, które pomoże usunąć modzele na podeszwach: snem parowe na nogi w wannie z gorącą wodą, umieszczone na odciski miejsce drobno posiekaną cebulę, zawinąć polietylenu i umieścić na skarpety. Rano zmiękczona skóra schodzi łatwo, a następnie umyć i proszek stóp z talkiem. Spędzić tylko kilka takich procedur i modzele na nogach zniknie całkowicie.

Aby usunąć zmęczone stopy, można użyć następujących kąpiele lecznicze.

– Dodać kilka kropli wody, olejek lawendowy, olejek cyprysowy i rozmarynowy;

– łaźni wodnej, dodano 1 łyżkę. sody oczyszczonej, 4 kropli oleju z rozmarynu, 1 łyżka. łyżka soli morskiej;

– kilka minut moczyć nogi w wodzie, chcesz dodać 2 łyżki sody oczyszczonej;

– przeprowadzenie dezynfekcji i zapobiegania spierzchnięte choroby grzybowe skóry, a także pęknięcia na piętach, zaleca się, aby zrobić kąpieli stóp z nagietka. Aby przygotować tę wannę, trzeba wziąć 1 łyżka. łyżka suszonych kwiatów nagietka, co jest konieczne, aby wlać wrzącą wodą (1 litr wystarczający);

– Jeśli chodzi dostawa słaba krew, aby zatrzymać, zaleca się, aby trzymać nogi w wodzie z dodatkiem oleju geranium (2 krople), olejek cyprysowy (2 krople) i 5 kropli olejku rozmarynowego;

– w celu złagodzenia obrzęków może sprawić, że wanna z dodatkiem mentolu i kostki lodu;

– Dodać wodę trochę mleka, a następnie zanurzyć nogi w wodzie przez 10 minut, a następnie natrzeć je sokiem z cytryny, aby pomóc złagodzić skórę stóp.

Teraz, gdy wiesz, jak pozbyć się tych nieprzyjemnych problemów jak odciski na stopach, pęknięcia na piętach i modzele. Nie zapomnij, aby dbać o swoje nogi. Bądź piękna!