600 Shares 7725 views

Czy prysznic kraj własnymi rękami

Dla kogoś, latem – podróży w czasie i romantyczne spacery wzdłuż piaszczystej południowego wybrzeża, a dla większości naszych rodaków o tej porze roku jest prosty sezon ogrodniczy. Wydostanie się ze szponów miejskiego zgiełku, mieszkańcy wieżowców ze szczególnym przyjemności wdychać świeże, zielony zapach impregnowane powietrze. Jednak radość z możliwością połączenia z naturalnym charakterze nie trwa wiecznie. Tęsknota za komunikacji miejskiej budzi się z pierwszego potu. A następnie zapisz prysznic na zewnątrz w domku, zbudowany własnymi rękami z materiałów złomu budowy. To szybko prowadzi do poczucia zmęczone ciało i zalane szef chłodny strumień wody natychmiast uspokaja chęć startu w ramiona cywilizacji.


Jak zrobić prysznic w domku

Zgodnie z projektem, improwizowane prysznicem przypominający kabiny plaży. Podstawa jest w postaci stałej ramy do niego. To może być wykonane zarówno z metalu i drewnianymi belkami stropowymi. Rama musi wytrzymać ciężar zbiornika z wodą. To jest zwykle używany, gdy nie ma przewodów wodociągowych. Z materiału konstrukcyjnego pojemnika wody nałożone również pewne wymagania. W pierwszej kolejności, nie powinny kolidować z naturalnym ogrzewania zawartości zbiornika. Ponadto, zbiornik musi być wygodne dla zaopatrzenia w wodę (nie mówimy o sieci wodociągowej). Najbardziej nadaje się do pojemności letnim służy prysznic plastikową beczkę. Ma lekki, a woda w nim bardzo szybko ogrzewana przez ekspozycji na słońce.

Wybór odpowiedniego miejsca

Przed zbudować prysznic w kraju własnymi rękami, konieczne jest określenie położenia kabiny. Po pierwsze, musi być wybrana lokalizacja oświetlone przez słońce jak najwięcej. Po drugie, musimy pamiętać, że używana woda musi spuścić gdzieś. I, biorąc pod uwagę dostępność i konserwacji zieleni procedur detergentu wody, miejsce do drenażu będzie musiał wybrać starannie.

miejsce odpływ

W przypadku, gdy nie ma rynny, gdzie mogła spuścić zużytą wodę pod prysznicem, konieczne jest, aby wykopać płytkie otwór odprowadzania wody. Napełnianie małych żwirowni płytkie drenaż, można dostać przyzwoity zastąpienie szamba. Biorąc pod uwagę, że działanie letnim prysznicem nie wymaga dużej ilości wody odprowadzonej, to będzie trwało przez kilka sezonów. Na szczycie wypełnione żwiru i piasku otworów drenażowych może położyć drewnianą kratą.

Materiał ramy osłonowego

Budując komfortowy prysznic w kraju z własnymi rękami, nie starają się stworzyć warunki, które są zbliżone do apartamentu łazience. Głównym zadaniem ścian podmiejskich wykonania prysznicem – nie zapobiega przedostawaniu się powietrza. Najlepszy ze wszystkich, jeśli prysznic będzie wdmuchiwane przez wiatr i wyschnąć pod promieni ultrafioletowych. Ponieważ obudowa rama może być wykonana z dowolnego materiału nieprzezroczystego. W ścianie lub drzwiach można używać zwykłych zasłon namiot do łazienki.

prysznice gotowe

Nie jest tajemnicą, że nie wszyscy ogrodnicy rozważyć naprawy kraj własnymi rękami przyjemne. W tym samym rzędzie z ogrodników i amatorów ogrodników można znaleźć kategorię ludzi, dla których letniej rezydencji – miejsce wyłącznie w celach rekreacyjnych. Było o nich pod opieką producentów przenośnych prysznicowe Kabiny domków. W obliczu takiej opcji wygląda całkiem zwyczajne: rama ze zbiornikiem i ścianą. Jednakże, istnieje więcej czubatą „model” – z garderobą i ogrzewaniem elektrycznym. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy nie zamierzają spędzić krótkie wakacje czas starając się opanować zraszania kraj własnymi rękami.