343 Shares 2194 views

Najlepsza kawiarnia w Mińsku: opis, adres, opinie

Mińsk – jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast na świecie. Istnieje około 2 milionów osób, a konsekwentnie 1-2 razy w miesiącu do odkrywania nowych miejsc gastronomicznych. Ponadto, stolicy Białorusi, jest ogromna liczba miejsc, które warto odwiedzić, niezwłocznie po przybyciu do tego miasta, ale nie w tym dniu.

W tym małym artykule omówimy najlepsze kawiarnie i restauracje w Mińsku znaleźć opinie o nich, ich adresy, średnia czeku, dane kontaktowe, harmonogramów pracy i wielu innych nie mniej przydatnych informacji. Dobrze, zaczniemy już teraz!

Cafe "Kazantip"

Ten nowy obiekt znajduje się przy ulicy Ural (13 dom) i jest otwarta codziennie od 11 rano do 11 wieczorem. Cafe w Mińsku pod nazwą „Kazantip” jest idealnym miejscem do wypoczynku. Gdzie można spędzić czas w hałaśliwym towarzystwie przyjaciół i wraz ze swoją rodziną, abstrahując od codziennego zgiełku.

Ponadto, każdy może zamówić zdarzenie bankiet na cześć weselnych, jubileuszy, imprez firmowych, spotkań kolegów i innych ważnych uroczystości. Projektowanie wnętrz w nowoczesnym stylu, który ma już komfortową rozrywkę, a spożycie żywności.

W dni powszednie (12:00 do 16:00) można udać się do kawiarni na lunch. Nawiasem mówiąc, skoro mówimy o menu cafe z Mińska, nie wspominając już o kuchni, który jest przygotowywany tutaj. Tak więc, na zamówienie są dostępne klasyczna zmodernizowany wariancji kulinarnych Wschodu, Białorusi i Europy.

Jeśli nadal decydują się zorganizować bankiet w tej instytucji, należy oczekiwać, że maksymalna liczba osób w tym przypadku będzie 80 osób. Warto również zauważyć, że najbliższa stacja metra – „ciągnik” Rośliny i mówić do kawiarni administratora można by numerem: +375 (29) 372-22-23. Nawiasem mówiąc, średni wydatek z wyłączeniem napojów alkoholowych w tej instytucji wynosi 10-20 rubli, że przy obecnym tempie równym 300-650 rubli.

Restauracja „Panorama”

Ten obiekt znajduje się w hotelu „Białoruś”, i ma swoją nazwę ze względu na okna 22 piętrach oferuje naprawdę wspaniałe widoki Mińsku. Tutaj każdy może zorganizować nie tylko spotkanie korporacyjne, świętować urodziny lub posiadać ślub niezapomniany, ale również zorganizować swoją drugą połowę miłą niespodziankę – romantyczną kolację.

Ta kawiarnia w Mińsku ma kilka pokoi: główne, które mogą pomieścić do 120 osób, a dwa bankiecie o pojemności 8 i 16 osób. Menu tego projektu jest reprezentowany przez potraw wyłącznie europejskich i białoruskich kierunkach. Na bankiecie obchody mają osobnej karcie zimne przekąski i inne rodzaje żywności.

Nie traktuje każdy gość w sposób szczególny. Instytucje administracji pomogą nadrobić menu bankietowej i będą zaangażowani w dekoracji sali i innych aspektów. Restauracja „Panorama” czynna jest codziennie (od niedzieli do czwartku – od południa do północy, w piątek i sobotę – od 12 pm do 2 w nocy), jak i sam hotel, więc masz możliwość, by nie wrócić do domu po dobry wieczór i pobytu w hotelu na noc lub nawet kilka dni.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejść tutaj, zanotuj adres kawiarni: miasto Mińsk, ulica Storozhevskaya, 15 domów. Ponadto, nie zapomnij dodać do telefonu kontaktów „Panorama” numerem: +375 (29) 198-16-64. Warto również zauważyć, że średni wynik w tej instytucji jest 20-30 białoruskich rubli. (nad poziomem morza 650-950 rubli rosyjskich), oraz stacje metra najbliżsi są „Nemiga”, „Październik”.

Menu Cafe "Panorama"

Posiłki Mapa projektu prezentowane są gorące i zimne przekąski, zupy, przystawki, dania klasyczne Białoruś, desery, makarony, sosy, soki, pieczywo i dania gorące. Jeśli masz słodycze, należy zamówić gorące ciasto czekoladowe, klasyczne tiramisu, lody o różnych smakach, różne owoce (pomarańcze, jabłka, gruszki, winogrona i cytryna), a także wiśnia, jabłko i ser strudel, wino ser mus i inne gadżety.

Od gorące przekąski musi spróbować kalmary, pieczony z bambusa łodygi, małże gotowane pod gorącym sosem, gigantyczne krewetki z ogonami specjalnym sosie, pieczone bakłażany, mozzarella, i tak dalej. Jak widać, to menu cafe w Mińsku jest wystarczająco duży, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie miłe.

Restauracja „Pod Fontanną”

Hotel usytuowany jest w centrum stolicy Białorusi: Amuratorskaya Street, 4th domu. Najbliższa stacja metra jest „młodzież” i tu średni wynik (bez alkoholu) waha się w ciągu 10-20 Br. rub. (300-650 rośnie. Roubles).

Zbadanie możliwości posiadania bankiet lub wyjaśnienia wszelkich informacji na recepcji, prosimy o kontakt telefoniczny: +375 (29) 614-11-85. Nawiasem mówiąc, to prowadzi kawiarnię w Mińsku tego schematu: od poniedziałku do piątku – od 12 rano do 11 po południu, w soboty i niedziele – od 4 pm do 11 pm. Przyjdź i relaks!

Cafe "Absheron"

Ten skromny zakład catering można zwiedzać na ulicy Smolyachkova (9. dom), który nie jest daleko od stacji „Jakuba Kołasa” metra. Tutaj można przeprowadzić wszelkie niezbędne uroczystości na cześć żadnych dat, ale do tego trzeba najpierw porozmawiać z menadżerem i omówić wszystkie szczegóły. Aby połączyć w „Apszerońskim” (kawiarni, Mińsk), których opinie w większości przypadków pozytywne, numerem: +375 (17) 286-32-77.

Warto również zauważyć, że restauracja jest czynna codziennie od 10 rano do 11 po południu i posiada dwie hale (główne 160 osób i kategorii pokoju „VIP” dla 15 osób). Ponadto, średni rachunek tutaj waha się między 20 Br. rub. (650 rosła. Rubli).

„Soczi” Restauracja

ulica Ponomarenko (numer domu 35a) nie jest pierwszym roku pracy wielkiej instytucji o niepowtarzalnej atmosferze i eleganckich wnętrzach, a także doskonałe menu oraz wysoki poziom usług. Tutaj można przeprowadzić szereg działań, ale najpierw trzeba omówić tę kwestię z administracją, pod numerem: +375 (29) 355-75-95.

W „Soczi” (cafe, Mińsk), którego zdjęcie jest prezentowane w tej części artykułu, masz okazję spróbować potraw z kierunku europejskim i kazachskiego. Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że średni wynik w tej instytucji waha się między 20 białoruskich rubli. (650 naszych rubli) i działa pod następującym harmonogramem: od poniedziałku do niedzieli – od 9 rano do 2 w nocy. A teraz, w specjalnej sekcji zostanie przedstawiony do Ciebie, które będą wyświetlane tylko nazwy instytucji i niektórych swoich danych, w tym miejscu.

Adresy kawiarnię w Mińsku

  • "Paparats-kvetka" (ulica Storozhevskaya, 15 dom, tel: +375 (17) 209-71-50; kuchnia europejska.).
  • "Pan Chmiel" (ulica międzynarodowe, 11, numer tel .. +375 (17) 229-76-02; żywnościowe białoruski i europejskie).
  • "Kąt Miś" (Ural pasa 15; Telefon: +375 (17) 229-76-02; kuchni europejskiej i Białoruś).

  • "Chest" (ulica Knorin, budynek numer 1, tel: +375 (17) 285-65-61; dania kuchni europejskiej i białoruskiej.).
  • "Chile" (ulica Yakubov, 64. dom ;. Numer tel: +375 (17) 220-81-62; kuchnia włoska i europejska.).
  • "Kamelia" (Ulica Armii Czerwonej 24, tel: +375 (29) 630-31-80; dania kuchni europejskiej i białoruskiej).
  • "Sputnik" (ulica Brilevskaya, numer domu 2, numer telefonu :. +375 (17) 228-23-20; kuchnia białoruska Europejskiego i Rady).
  • "Europa" (Independence Avenue, 76 th dom, tel: +375 (17) 331-01-82; kuchnia europejska.).

opinie

Wszystkie zakłady przedstawione w tym artykule mają bardzo pozytywne opinie. Goście mogą korzystać z szybkości obsługi, wysokiej jakości żywności i ich cen, a także wnętrz i komunikatywnej personelu. Czasami, oczywiście, można znaleźć komentarze, wskazując, powolna obsługa, ale są to pojedyncze przypadki.