414 Shares 3325 views

Indyjski mandala – co to jest symbol?

Indian Mandala przyszedł do nas z buddyzmu jako główny symbol świętej. Wielu fanów tajną wiedzę czerpie mandalę, co jest znakiem, jaki rodzaj ukrytej informacji w nim zawartych, jak ją stosować w praktyce?Tak, mandala jest zasysane do pewnych rytuałów teraz w błędnym kole do celów specjalnych. Wewnątrz okręgu jest ogrodzony plac z zaszyfrowanej informacji w postaci symboli. W tym placu harmonijnie do innego okręgu. Bok kwadratu są umieszczane wyłącznie na bokach świecie i spełniają określone kolory: zielony odcień Północ, Wschód, biały, żółty i czerwony South West. Na każdej stronie placu są bramy, które rozciągają się dalej na zewnątrz.

Mandala: co to jest?

Wiele osób uważa, że to musi być tkane z przędzy wzorca. W rzeczywistości tak nie jest. Mandala można wyciągnąć, to może być wykonane z dowolnego materiału – metalowa, ciasta, piasku, kamienia, gliny … od najsłynniejszych mandale – modelu wszechświata.

Uniwersalny i jednostka może być mandala. Że jest to opcja, odpowiednie dla ciebie na energię, może czuć się kilka minut, patrząc na jej środku. Jeśli jesteś miło być z nią, chcesz jej kolor, to jest Twój mandala. Co to jest nieodpowiednie dla ciebie energii, wiesz od razu – może mieć ból głowy lub powodować nieprzyjemne skojarzenia.

praktycy Mandala ezoterycznych rytuałów stosowanych w medytacji jako potężne źródło ujawnienia energii wewnętrznej. Indywidualne mandala mogą być wykonane niezależnie – jako program dla realizacji prawa do scenariusza. Można narysować mandalę do wykonywania konkretnego chęć zwiększenia bogactwa rodziny lub przyciągnąć właściwą osobę w swoim życiu. Po jego aktywacja w ludzkie życie zaczyna się rozwijać pewien łańcuch wydarzeń zmaterializować zakodowane informacje.

Praca z mandali

Zapisz mandale rysunek, a następnie wydrukować go na drukarce. Wiszą na wysokości oczu w odległości około dwóch metrów i zajrzeć do jej środka. Spróbuj poczuć energię mandali, myśląc, że jej pragnienia i jego spełnienia. Zamknij oczy i wyobraź sobie fale energii karencji zostanie wysłany do Ciebie. otaczają one swoje ciało i zabierze cię do centrum mandali. Ty i mandala jest integralna, cieszyć się jego korzystny energię. Po 15 minutach, otwórz oczy i dziękować za pracę mandali z tobą. Powtarzam raz w tygodniu jest zalecane.

Mandala miłości

Spróbuj użyć uniwersalnego mandalę, aby przyciągnąć do swojego życia drugiej połowie. W żadnym wypadku nie należy próbować używać mandali miłości konkretnej osoby. Musisz czuć się jak ulubione już (w czasie rzeczywistym)! Wyobraź sobie uczucia doznają podczas innych znaczących będzie w życiu. Zobacz, co robisz, jak się zachowywać, co robisz. Zapytaj mandala przyciągnąć w życiu osoby, z którą będziesz szczęśliwy. Nie dopuścić negatywnych obrazów, należy pamiętać, że myśli są materiały i energia zwiększa mandala nich dziesiątki razy.

mandala numeryczna

Numeryczna mandala – co to jest? Ten rodzaj horoskopu, zbudowany na zasadach numerologii. Znajomość siebie i świata odbywa się poprzez numery, które w chwili urodzenia w dużej mierze determinują nasze przeznaczenie. Wszystko co dzieje się w naszym życiu nie jest przypadkiem – data urodzenia, imię i nazwisko nieść pewną pojemność i zdolność do jej wykonania.

Urodzony w mandali określa sam człowiek, jego istota. Osobowość człowieka – to jest jego imię i nazwisko (czasami patronymic). Nazwisko – ochrona rodzajowa, nazwa – najwyższy cel, a patronymic – sposoby osiągnięcia tego celu.

Sporządzanie mandalę liczbową pomaga osobie zrozumieć cel życia, aby zobaczyć swoje mocne i słabe strony.