842 Shares 2131 views

Aktorka Ludmiła Makarova: biografia, życie osobiste. Najpopularniejsze filmy

Ludmiła Makarova – utalentowana aktorka, kiedyś wyznała, że jej romans z kinem nie miała miejsca. Rzeczywiście, świat zna tę wspaniałą kobietę w pierwszej kolejności do jej ról teatralnych. Jednak godne uwagi i dużo jej pracy w filmie. Ludmiła nie było w maju 2014 roku, ale jej pamięć żyje w sercach fanów. Jakie są twórcze osiągnięcia gwiazdy, która jest znana na temat jej życia za kulisami?

Ludmiła Makarova: dzieciństwo

Aspirującego aktorka urodziła się w Petersburgu, która została następnie zwanego Piotrogrodu. Było to radosne wydarzenie w październiku 1921 roku. Jako dziecko, utalentowany dziewczyna marzyła o przyszłości wielkiego baletnicy. Niestety, urzeczywistnić to marzenie nie mógł, bo dziecko miało chorobę nóg.

Chcąc odwrócić jego ukochaną córkę, matka dała ją w klubie dramatu, która pracowała w Domu Nauczyciela. Ludmiła Makarova zachwyceni odkryć świat teatru, kubek nauczyciele zauważyli jej talent artystyczny. Nic dziwnego, że po ukończeniu szkoły zdecydowała się zostać aktorką.

Pierwsze sukcesy

Przyszła gwiazda stała student studia, pracuje w dramatycznym Teatru Bolszoj, w 1938 roku. Już na początku kształcenia nauczycieli, podbił talent dziewczyny, zaprosił ją do zostania członkiem trupy teatralnej. Początkowo była wymieniona w składzie pomocniczego, w 1941 roku, został ostatecznie zatwierdzony w głównym.

Interesujące jest to, że pierwsza rola Ludmiła Makarova grał w „dorosłej” etapie zakłada jego przekształcenie w chłopca. Debiut aktorki aspirującego był spektakl „Kuban” wystawił Borisom Babochkinym. ustawiania działka została zapożyczona z popularnej w tamtych latach, odgrywa Victor Rothko.

pierwsza miłość

Jefim Kopelyan stał się pierwszym człowiekiem, w których był przeznaczony do zakochać się w tej wspaniałej aktorki jako Ludmiła Makarova. Młodzi ludzie spotkali się w teatrze BDT, gdzie grali. Jego pierwsze spotkanie pomógł im zrozumieć, że są one dosłownie rodzi dla siebie. Niemniej jednak, Luda i Jefim tylko spełnione w ciągu najbliższych dwóch lat.

Jeden z moich ulubionych wspomnień Makarova zawsze była droga oryginalna Kopelyan poprosił ją o rękę. Gdy aktor po prostu powiedział jego kochanka zabrać paszport i jechać do urzędu stanu cywilnego, który znajduje się na Fontanka. Ślub odbył się w maju 1941 roku. W 1948 roku ukazał się Luda i Jefim długo oczekiwane dziecko, imię syna rodzice wybrali zanim się urodził – Cyryla. Co ciekawe, to również osiągnąć sukces w zawodzie aktorskim.

lata wojny

Ludmiła Makarova – aktorka, której życie jest prawie spokojny. Nawet poszedłem do przodu ukochanego męża na początku Wielkiej Wojny Ojczyźnianej jako ochotnik. BDT Teatr trupa została przeniesiona do Kirowa, ale Luda nie dołączyć do jego zespołu, ponieważ nie chciał opuścić miasto, w którym się urodził.

Ludmiła, nie wyobrażając sobie życia bez sceny, tymczasowo zamieszkał w Teatrze Frontu Bałtyckiego, którego występy podniosły morale mieszkańców Leningradu. W tym teatrze aktorka zagrała do końca działań wojennych, a następnie ponownie wprowadzić swoje życie BDT. Jefim mąż wrócił z frontu, życie zaczęło się poprawiać.

To ciekawe, że w trudnych latach powojennych, szczyt popularności utalentowanej aktorki. Nie było łatwo dostać się do przedstawienia, w którym grał Makarova, ze względu na ogromną liczbę osób, które chcą to zobaczyć. Ludmiła łatwo zmieniających się obrazów zawartych na scenie. Troskliwy matka, frywolny kochanek, bohaterka wojny – nie było takie role, z którymi nie mogła sobie poradzić.

Nagrywanie filmów

Jaki film dał krajowej o uznaniu takiego wspaniałą aktorkę jak Ludmiła Makarova. Biografia diva mówi, że chwała spadła na nią po teleplay „Khanum”, w którym kobieta ma kluczową rolę został przydzielony. Ludmiła dającą niedoścignione spojrzał ostro na obrazie na języku swat, która dociera do szczęścia kochanków. Niewiele osób wie, że prawie bez makijażu przed zrobieniem teleplay aktorka.

Teatr Aktorka – jak całe życie pozycjonuje się Ludmiła Makarova. Filmy, w których ona sporadycznie grał małą rolę, ledwo pamiętał gwiazdę. Niemniej diwa zawsze obchodzony obraz „Stepan Kolchugin” akt, w którym ona naprawdę się podobało. Większość propozycji dyrektorów ona po prostu odrzucić. Ale fani mogli zobaczyć gwiazdę w takich filmach, jak „Tajemnica Królowej Śniegu”, „Ulica jest pełna niespodzianek”, „ojców i synów”, „Two Captains”.

śmierć

Aż do ostatniego dnia swojego życia na scenie rodzimej BDT Ludmiła Makarova. Życie osobiste dla aktorki przeniesiony do tła, kiedy nie było jej ukochany mąż w 1975 roku. W 2005 roku miałem przejść przez kolejną tragedię – jedyny syn zmarł, nie miał nawet czasu, aby świętować jego pięćdziesiątej rocznicy. Praca pomógł jej przejść przez wszystkie kłopoty.

Ludmiła odszedł z tego świata w wieku 92 lat, stało się w maju 2014 roku. Gwiazda BDT grób znajduje się na cmentarzu Volkov , gdzie został pochowany z honorami wojskowymi. Towarzyszyć koledze na jego ostatniej drodze przyszedł wszystkich aktorów teatru.