823 Shares 5814 views

kredyty konsumpcyjne Rosselkhozbank

Większość ludzi wierzy, że Bank Rolny działa tylko w sektorze rolnym. Jednak tak nie jest. W tym instytucja finansowa jest w pełni pod kontrolą rządu rosyjskiego, ma linię programów przeznaczonych dla zwykłych obywateli. Znamiennym przykładem takich produktów są konsumpcyjne kredyty Rosselkhozbank.

Organizacja ta rozpocznie wydawanie tych pożyczek dla osób w wieku poniżej 18 lat, co samo w sobie jest to zaskakujące, ponieważ bardzo niewiele banków zgadzają się pracować z kredytobiorców w wieku poniżej 21 lat. Aby uzyskać kredyt klient musi być zarejestrowany w pobliżu jednego z oddziałów banku, których liczba ponad 1600 w kraju i mają doświadczenie w pracy na głównej oficjalnej miejscu pracy co najmniej sześć miesięcy. Również poziom dochodów powinno być potwierdzone w celu określenia zdolności kredytowej kredytobiorcy. dochodów osobistych w większości przypadków jest to wystarczające, aby zaprojektować program i przyciągają co-kredytobiorcy nie muszą.

Niezbędne dokumenty do rejestracji

Konsument kredyt Rosselkhozbank wydane po przedstawieniu następujących zestawów dokumentów:

  • ważny paszport Federacji Rosyjskiej;
  • ID wojskowy. Ten dokument jest wymagany, aby zapewnić poniżej 27 roku życia;
  • rachunek zysków i strat na formularzu PIT-2;
  • Wypełniony formularz wniosku.

Aby uzyskać więcej informacji, zaleca się, aby odwiedzić oficjalną stronę internetową, która jest w Internecie Rosselkhozbank. Kalkulator kredytowy konsument znajduje się na jej stronach, pomoże kredytobiorcy obliczyć dogodny plan płatności, a kwota kredytu nie przekracza poziom miesięcznych dochodów. Ponadto, tutaj można znaleźć formularz online formularzy zgłoszeniowych, wypełnij, wyślij e-mail do kierownika działu kredytowego.

Rodzaje programów pod warunkiem

kredyty konsumpcyjne Rosselkhozbank można podzielić na dwie kategorie:

  1. Target – pożyczki udzielane, aby osiągnąć określony cel, który jest przewidzianej w umowie. W przypadku rejestracji klienta kredytu mogą spodziewać się łagodniejsze warunki, które mogą zapewnić Rosselkhozbank. Konsument kredyt, oprocentowanie , które nie może przekroczyć 17%, może być wydane na zakup sprzętu lub pojazdu do naprawy, nieruchomości, edukacja, zakup leków i tak dalej.
  2. Niecelowe – kredyty, dla których Bank świadczy żądanej kwoty i nie interesuje się jego losem. Oprocentowanie takiego kredytu nie może być mniejsza niż 18%.

kredyty konsumpcyjne Rosselkhozbank można uzyskać na okres do 5 lat. Maksymalna kwota, jaką można podjąć, jest 10 mln. Rubli, ale dla ponad 300 tysięcy organizacji wymagałoby gwarancję co najmniej jedną osobę fizyczną, a ponad 1 mln. Rub. – przedmiotem zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Wniosek o kredyt jest zwykle uważane przez bank w ciągu jednego tygodnia. Dla kredytu instytucja finansowa nie pobiera żadnych opłat, co jest ogromnym plusem przy wyborze kredytodawcy.