173 Shares 6198 views

Sandały bez pięty – piękne, modne i wygodne obuwie letnie

Jakie skojarzenia powodują sandały bez pięty? Wesoły beztroski dzieciństwa, nieskrępowane przez ograniczenia i niedogodności związanych z Obcasy, odpowiedzialności i granice przyzwoitości. Posiadanie kilka tajemnic, zawsze można wyglądać modnie i elegancko.

Praktyczność letnie buty

Damskie sandały bez pięty – istotnym elementem każdego letnich pań szafę. Wygrali sympatię wielu fanów na łatwość i praktyczność.

Noś je przez sześć miesięcy, od połowy wiosny do połowy jesieni, dopóki pozwala na to pogoda. Są wygodne do chodzenia, zabawa, taniec do rana, sezon plaża, ruchy w samochodzie, w podróży.

Sandały są różne

Niektórzy lubią jak najwięcej otwartych lub umiarkowanie otwarte sandały, w których tylko kilka lyamochek, pasy lub sploty, utrzymują stopy lub palców.

Inni wolą prawie zamknięte, które posiadają wydrążony palec ze szczeliną zamiast kciuka, albo całkowicie zamknięte, gdzie pasek przechodzi wokół pięty, pozostawiając je otwarte. Każda fashionistka może wybrać swój idealny model dla każdego smaku, koloru i na dowolny cel.

Jaka kombinacja sandały bez pięty

Piękno jest możliwe bez poświęcenia komfortu. Jeśli nauczysz się łączyć ubrania i buty – można patrzeć oryginalne, modne i eleganckie, z ruchu łatwe i wygodne.

Pozwoliło kilku wariantach kombinacje letnich buty na niskim obcasie z ubrania. Sandały bez pięty piękny wygląd z krótkich sukienek lekkich i krótkich spodenkach. Jeśli jest długa, lekka jedwabna sukienka, szczególnie delikatny sposób, który może uzupełniać piękne akcesoria. Obraz będzie bardziej efektowne, jeśli uzupełnione przez masywne bransoletki w stylu etnicznym lub big bag.

W lecie odpowiednich modeli lekkich, szyfonu i jedwabiu sukienki i spódnice. Mini i maxi, bezpośrednie modelu kształtowe, o kształcie sylwetki, spódnica-przypadki, spódnice, trapez. Szczególnie piękny wygląd z krótkich sukienek gladiatorem, który optycznie wydłuża nogę.

Maksymalnie otwarte sandały doskonale o długich sukienek do podłogi.

Na uroczystej wersji najlepszego wyboru jest czarny lub beżowy. Są uniwersalne, prawie wszystko pasuje. Do wieczora opcja jest najlepsza sandały, które są uzupełniane z cekinów, kamieni, kryształów, cienkich ramiączkach czy broszki.

tabu

Nigdy nie powinno się nosić sandały bez pięty z sukienki, zwężone na dole modelu z baskijskiej strój „rok” styl. Pasują buty z obcasami.

Ważne jest, aby pamiętać,

  1. Sandały przyciąga spojrzenia u stóp jego kochanki i wymaga doskonałego pedicure.
  2. Szczególnie pięknie wyglądają na opalonej skóry sandały.
  3. Idealnym uzupełnieniem stylowych butów będzie w dobrym nastroju.

Jaki powinien być sandały na nogi mniej zmęczony?

Do produkcji butów letnich, stosując naturalne lub sztuczne skóry, zamszu, tkaniny, plastiku, gumy. Klapki bez przechyłu może być wykonany z jednego materiału lub kombinacji kilku połączone.

Najlepszym rozwiązaniem dla gorącego lata jest skóra, która pozwala stopom oddychać.

Paski powinny być szczególnie miękkiej skóry. Szwy, zszywania powinny być wykonane z wysokiej jakości, przylegającą brakującą gwintu, wystające części, które uszkadzają stopy.

Ciężko pięty bezpiecznie zablokować piętę.

Szeroki toe pozwoli palce do swobodnego przemieszczania się, nie będzie kompresować, zaburzenia przepływu krwi.

Buty powinny być dobrze przymocowany do nogi. Podczas montażu, należy lekko potrząsnąć nogę. Jeśli sandały luźne, a następnie model nie jest właściwe.

Optymalna wysokość pięty jeszcze 3-4 cm.

Podiatrów powiedzieć, że buty bez obcasów nie jest bezpieczny dla zdrowia. Przy stałej chodzenia bez pięt wagi kładzie nacisk na łuku stopy, co z kolei zakłóca go. Zagraża spłaszczenia i uszkodzone więzadła. Nie powinno się nosić buty zbyt długo, to najlepiej na zmianę z niewielkim obcasem. To po raz kolejny potwierdza, że w kobiecej garderobie powinny mieć kilka różnych modeli butów.

Buty powinny łączyć piękno i wygodę. Wybór modne sandały bez pięty, nie należy ślepo gonić najnowsze innowacje. Piękne i modne, który jest wygodny, praktyczny i odpowiedni dla Ciebie.