831 Shares 8526 views

Tagaz S190: dane techniczne i zdjęcia

Prawdopodobnie jednym z najbardziej udanych wynalazków i osiągnięć dokonanych w przemyśle motoryzacyjnym – jest stworzenie SUV. Ten ATV posiada wysoką przepuszczalność na zły stan dróg i jest w stanie podróżować, gdzie nie ma dróg w ogóle. Korzyści te są bardzo ważne dla Rosji, jednak kupić prawdziwy samochód off-road nie może wszystko. Ale to nie będzie – na rynku krajowym ma Tagaz S190. Jest to opracowanie w pełni krajowego, których sprzedaż rozpoczęła się w 2011 roku. Koszt tego „Rogue” jest stosunkowo niewielka. Oznacza to, że będzie on dostępny dla wszystkich.


historia

Pod koniec 2000 Taganrogu Automobile Zakład podpisał kontrakt z Chin Jianghuai Automobile trosce o podaży i sprzedaży w rosyjskiej terenowego pojazdu JAC Rein. Maszyna o właściwościach przypominających Land Cruiser Prado 150 i 120. Po pewnym czasie kierownictwo krajowego producenta samochodów postanowili uruchomić JAC uwalnianie Rein z nieco innej konstrukcji i pod własnym nazwiskiem – Tagaz S190. Muszę powiedzieć, że on Rein JAC – to niemal kopia pierwszej generacji „Hyundai Santa Fe”. Nawiasem mówiąc, uruchomienie rosyjsko-chińskiego SUV rozpoczęła się równocześnie z „Santa Fe”. Koreański zespół zwrotnica została przeprowadzona bezpośrednio na linii równoległej.

sprzedaży domu

Avtomolil Tagaz S190 pojawił się na rynku w postaci dwóch wyznaczonych stron w maju 2011. W październiku SUV zaczęły być sprzedawane w większych ilościach przez – zakup można zrobić w większości fabrycznych upoważniony dealerów. Cena zaczyna się od 699,000 rubli. Jest bardzo przyciągać uwagę kierowców SUV. I zwrócić uwagę, że istnieje. Dla określonej kwoty producent oferuje cztery koła pojazdu z kierownicą z wysokim krzyżem, dobre wyposażenie, przestronnym bagażnikiem, salon o wystarczającej pojemności, wyposażony w zaawansowane systemy elektroniczne.

powierzchowność

Jeśli spojrzeć na publikację serwisu prasowego Tagaz rośliny, wskazywano, że kierownictwo zakładu, zdecydowano nie tylko zmienić nazwę na Tagaz chiński S190. Pytanie wymyślił bardziej kompleksowo. Zdecydowano się utrzymać niewielką wygląd restyling tego modelu. Teraz możemy z całą pewnością powiedzieć, że SUV poszło tylko korzyści. Samochód nawet teraz wygląda całkiem stylowe, drogie i krzykliwe.

Projektanci domowe dokonane zmiany w przednim i tylnym zderzaku. Projekt koncentruje się na gładkich, zakrzywionych linii. Grille i chrom zostało wykorzystane, ale po restyling to znacznie wzrosła. Również na niej umieszczone duże logo marki. Podwyższone przednie światła przeciwmgielne oraz forma, w jakiej zostały zachowane. Powrót ksenonowe optyka teraz wygląda jeszcze bardziej imponujące. A poza tym, na TagAZe samochodu jest znacznie łatwiejsze. Musiałem pozbyć się aż osiem części ciała niższe body kit. Więc wyrzucić fartuchy drzwi i listwy.

Jeśli nie będzie Tagaz S190 i JAC Rein, różnice między nimi nie będzie rosnąć. Nadkola są szerokie, a nawet pulchne, wymiary są dość duże, przód wygląda bardzo efektownie. relingi dachowe wyglądają zbyt imponująco. W strumieniu i na drodze samochód będzie znacznie wyróżniać i samochody osobowe i ciężkie słynny SUV. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy wolą minimalizm w projektowaniu samochodów, uwielbia surowy styl bez ogromnej liczby jasnych szczegółów.

sprzęt

W kabinie, jak i na zewnątrz, wszystko urządzone zgodnie z zasadą „wszystko mogą one potrzebować.” Jest niezawodna kontrola klimatu System, system audio w postaci radiem i odtwarzaczem CD, złącze USB dla pamięci flash. Między klawiszami muzycznymi i systemu grzewczego jest zegar. Również samochód jest wyposażony w lusterka ogrzewania. Są elektryczne szyby, centralny zamek, szyberdach, a nawet czujnik światła. Samochód jest wystarczająco bezpieczny – nie ma w pełnym wymiarze czasu ABS, EBD jest zbudowany, a nawet czujniki parkowania. W związku z tak bogatym i wyposażeniu ludzi nabyć Tagaz S190. Opinie właścicieli wskazują, że taki sprzęt do ceny na rynku rosyjskim po prostu nie znaleźć.

wnętrze

Centralny panel lekko przesunąć do przodu. Bardzo duże otwory wentylacyjne, a także wszystkie inne szczegóły są ustawione symetrycznie.

Deska rozdzielcza jest podświetlony w trzech kolorach. Wszystkie odcienie są tak dobrane, aby nie drażnić sterownik. Kierownica jest przycięta z prawdziwej skóry i posiada regulację wysokości. Niestety, żadne dalsze korekty kierownicą nie jest, i czy są one konieczne? Po tym wszystkim, nowy Tagaz S190 – SUV. Istnieje poduszki powietrzne – dwie z nich. Jeden – dla kierowcy, z drugiej – za pasażera. Fotel kierowcy ma osiem regulacji. Siedzieć w nim będzie wygodne dla ludzi w każdym kompilacji. Istnieją otwory wentylacyjne na drzwiach samochodu.

Ostatni rząd łatwo i bez uformowane, przy czym stosunek 60/40. Za stanie siedzieć wygodnie nie tylko dzieciom. Pojemność bagażnika 780 litrów. To jest zupełnie wystarczające dla jakiegokolwiek ładunku. Jest też siatka do mocowania bagażu. Podłoga bagażnika jest gładka, a pod nim znajduje się przestronne Organizatorzy na każdym szczególe. Jest pełne koło zapasowe, przymocowane do dna urządzenia. Dostać mnóstwo bagażnika jest bardzo wygodne.

parametry techniczne

Samochód jest oferowany w jednej konfiguracji, ale z dość mocnym silnikiem. Przekrój wyposażone czterocylindrowy silnik 16 zaworu o objętości 2,4 litra.

Wydajność wynosi 136 litrów. a. przy 5500 obr. / min. Bardzo dobra wydajność Tagaz S190 ma tym bardziej dla tej klasy samochodu – trzeba pamiętać, że to SUV. Silnik jest w pełni zgodny z „Euro-4” norm środowiskowych. Ciekawostką jest specjalny system wlotu powietrza. Ze względu na swoje znaczne granicach zwiększona pojemność i zwiększoną wydajność. Silnik współpracuje z pięciobiegową manualną skrzynią biegów.

Dynamika konsumpcji

SUV jest w stanie rozpędzić się do setki w miejscach o 16 sekund. Jako maksymalną prędkością, to 170 km na godzinę. Dlatego dla tych, którzy lubią szybkość i dynamikę, samochód Tagaz S190 nie jest odpowiedni. Jednakże, ta maszyna jest dość korzystne dla spokojniejszych kierowców. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi około 13 litrów. Trudno jest powiedzieć, że jest to ekonomiczny samochód. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że zbiornik można napełnić 92-oktanowej benzyny, to całkiem dobry wynik dla SUV Tagaz S190. Dane techniczne pełni spełniają takie wydatki.

Napęd na cztery koła

Naturalnie, po tym SUV, to niezbędne funkcje na wszystkie koła układ napędowy. Jeżeli przednie koła są poślizg, po czym niemal natychmiast w przypadku tylnej osi przychodzi. Jest zainstalowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu.

Klirens 21 cm zapewnia dobrą przepuszczalność. Korzyści z automatycznym napędem na wszystkie koła i dobrze oznakowane na bruku. Samochodem można łatwo dostać się do natury, bez obawy, że zostanie on zablokowany.

zawieszenie

System montowany z przodu "McPherson". Tylny uchwyt stosowany system podwójnej ze stabilizatorami. Inżynierowie dobrą robotę na regulacji zawieszenia. Przebieg jej bardzo gładka. Zawieszenie dosłownie „połyka” wszelkie nierówności.

To wystarczy, aby zobaczyć, że właściciele SUV Tagaz S190 zapisu. Recenzje w większości pozytywne, choć w dużym popytem ten samochód nie korzysta. O pracy zawieszenia pisać tylko pozytywne. Konstrukcja jest bardzo przemyślana. Mimo, że ze względu na wysoko umieszczony środek ciężkości jest bardzo jeep korbowego. Gwałtowne manewry – nie jest wyraźnie jego mocną stroną.

Konkurentów na rynku

Wśród podobnych modeli na rynku można zidentyfikować „Reno Daster”, „Cherry tigo”, „UAZ Patriot”. To wszystko SUV i zwrotnice są wartości do 700 tysięcy rubli. Ale cena – to nie jest najważniejsze. Przy wyborze samochodu tej klasy pierwsze co zwrócić uwagę – jest część mocy, bezpieczeństwo, pojemność bagażnika. Liczy się to, oczywiście, design. Mamy SUV Tagaz to bardzo dobrze.

Charakterystyka pracy

Przy zakupie tego samochodu należy kierować się opiniami właściciela. Wiele nacisk na jakość wykonania. Opinie mówią, że jest specyficzny. Punkt ten budzi wiele pytań w trakcie eksploatacji. Jest to również dość wysokie zużycie paliwa. I wreszcie, jeśli wziąć pod uwagę, że nie ma alternatywy dla silników, w przypadku awarii mogą być poważne problemy. Sądząc po opiniach, aw niektórych przypadkach istnieją problemy w tylnych optyki.

Istnieją małe problemy podczas pracy elektroniki. Aby rozwiązać ten problem, trzeba udać się do dealera. Jednak ten samochód jest nadal zakupem. W tej cenie trudno znaleźć urządzenia – w wielu modeli konkurentów w tej cenie nie ma elektryczne lusterka, immobilizer brakuje. Czasami samochód nie posiada wystarczającej mocy. Ale do kwoty, za którą sprzedawane Tagaz, można go zamknąć oczy. Za te pieniądze można nawet wybaczyć jakość wykonania wnętrza pojazdu.

Tak, zorientowaliśmy się, który ma specyfikacji SUV Tagaz S190, opinie i wzornictwa.