614 Shares 3690 views

Mamy opanować technologię wykonywania zdjęć z materiałów złomu. Tworząc własne oryginalne dzieła

Wyobraźnia nie ma granic. To zdanie – credo wszystkich twórczych ludzi. Ale zwłaszcza jeśli ona charakteryzuje tych artystów, którzy wiedzą, jak zrobić prawdziwe arcydzieła tzw „złomu”.

Co może być podstawą do podejmowania zdjęcia?

Papier z różnych rodzajów skóry, drewna, przyrody prezenty, makaronu, nici, guziki – wszystko to w zdolnych rękach twórcze osoby może prowadzić do oryginalnych i pięknych produktów. W tym artykule będziemy zapoznanie czytelników z technologią wykonania takiego rzemiosła zdjęcia z materiałów złomu. Zdjęcia z tych arcydzieł, można również zobaczyć tutaj. Mamy nadzieję, że będą one inspirować do pracy.

Przyciski – głównym elementem dekoracyjnym panelem

Tego rodzaju kształtek można wykonać piękne obrazy, które będą wspaniałą ozdobą wnętrza Twojego domu lub na prezent dla bliskiej osoby.

Co jest wdrożenie technologii takiego obrazu materiałów pod ręką własnymi rękami? Aby rozpocząć z historią, które chcieliby Państwo zobaczyć na panelach. Kolejny krok – jest niezbędne do wytworzenia materiałów: karton, papier pakowy lub tkaniny, przyciski, wymagane kolorach i rozmiarach kleju. Teraz można przejść bezpośrednio do wytwarzania obrazów.

Z materiałów złomu z rękami zrobić tło. Aby to zrobić, trzeba arkusz tektury pokrytej tkanina lub papier pakowy wklejony kolor. Następnie wykonać prosty szkic ołówkiem rysunek. Teraz rozplanować wszystkie przyciski tak, że będą one trwałe.

Jeśli wynik jest to, że widzisz przed sobą, jesteś zadowolony, rozpocząć klejenie kształtek. Można to zrobić za pomocą stopu lub klej, który jest przeznaczony do pracy z tworzywa sztucznego. Gdy wszystkie dane są stałe, należy pozostawić produkt do całkowitego wyschnięcia. Aby podobne obrazki z materiałów złomu, wykonane własnymi rękami, skończył i estetyczny wygląd, należy je umieścić w ramce. To może być wykonane z desek, pasków kartonu. Oryginalnie i harmonijnie z ogólnym panelu tle będzie wyglądać oprawianie wykonane z tych samych przycisków.

Makaron. Jak włączyć ten produkt do ekskluzywnych zdjęć?

Z materiałów złomu tego typu nosić ozdobny panel jest bardzo interesująca. Podczas kolejnej wyprawy do supermarketu zaopatrzyć się na makarony o różnych kształtach :. spaghetti, „kołach” muszle „spirale” kłania „Dalej na arkuszu papieru Przedmiotem szkicu lub opowiadania, które zamierzają wnieść w zdjęcie, aby określić, jaki kształt makaronu ciebie. wyciągnie. Płyty tło dekoracji w taki sam sposób, jak opisano w poprzednim rozdziale. Następnie przenieść szkic na podstawie i przymocować makaronu. może to być wykonane z białym klejem lub gorącą pistoletu.

W nadmiaru kleju podczas wykonywania tej procedury usuwania natychmiast podpaski lub pasta raskisnut i zdeformowane. Gdy produkt jest suchy, to jest możliwe, aby malować gwaszem lub farbą akrylową. Obraz będzie lśniące i mocniejsze, jeśli przykryć lakierem do prac dekoracyjnych. Jako ramy tych rzemiosła można używać drewna listwy, listwy z tworzywa sztucznego. Pięknie będzie wyglądał jak na zdjęciu makaronu, którego krawędzie są ozdobione spaghetti.

Food for Thought

Zgodnie z technologią opisaną powyżej, mogą być wykonane i inne obrazy z materiałów pod ręką własnymi rękami. Jako główny składnik „” dla takich arcydzieł mogą korzystać z najbardziej niezwykłych rzeczy: piasek, zapałki, ręczniki papierowe, szycia i tak dalej. Rozejrzyj się wokół siebie: w domu, prawdopodobnie można znaleźć wiele materiałów, z którego można zrobić oryginalne obrazy. Udekoruj swoje mieszkanie z ekskluzywnych ręcznie przedmiotów dekoracyjnych.