530 Shares 3109 views

360 Total Security: recenzje i funkcje

360 Total Security to darmowy program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputerów osobistych przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi zakaźnymi plikami, które mogą zaszkodzić systemowi. Rozwiązanie ma wiele zalet, a dzisiaj będziemy o nich mówić.


Łatwość obsługi

Podczas pracy z Internetem, na przykład, dokonywania zakupów, pobierania plików na dysk twardy lub po prostu odwiedzania stron witryn, program antywirusowy wykonuje skanowanie w czasie rzeczywistym, chroni dane i system operacyjny przed możliwym zakażeniem. Obecnie możesz dowiedzieć się więcej o 360 Total Security 5.0.0.1977 opinii o aplikacjach od użytkowników, którzy już zaczęli korzystać z tego programu. Duża ich liczba jest pozytywna. W razie potrzeby można oczyścić system zbędnych i tymczasowych plików. Odbywa się to jednym kliknięciem. Po oczyszczeniu system zoptymalizuje komputer, dlatego będzie pracował znacznie szybciej.

Wymagania systemowe

W programie Total Security 360 dostarczane są od autora na raz pięć silników, które mogą zapewnić wysoki poziom ochrony przy jednoczesnym zachowaniu ogólnej wydajności komputera. Ponadto program nie wymaga dużo zasobów, a zatem wydajność komputera pozostanie niezmieniona.

Słabe strony

Należy zauważyć, że program Total Security 360 zawiera negatywne recenzje. Wielu użytkowników pisze, że dla pełnej funkcji aplikacji będziesz potrzebować stałego połączenia z Internetem, ponieważ narzędzie regularnie aktualizuje bazy danych o ochronie. Jeśli ta funkcja zostanie wyłączona, podpisy mogą stać się nieaktualne, co oznacza tylko, że system jest uszkodzony i może zostać zainfekowany. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz okazji regularnie łączyć się z internetem, upewnij się, że lokalne serwery Avira lub Bitdefender są włączone, które działają w czasie rzeczywistym.

Nowość

Aby włączyć i zweryfikować, czy silniki lokalne działają, należy natychmiast przejść do menu programu, a następnie wybrać element Zabezpieczenia, przejdź do trybu przełączania, a następnie w opcji Niestandardowy. Zanim pojawi się lista, w której znajdzie się wartość Użyj narzędzia Bit Defender Scan Engine i włącz je, jeśli są nieaktywne.

Jak już wspominaliśmy wcześniej, recenzje 360 zestawów Total Security są bardzo kontrowersyjne. Niektórzy użytkownicy pochwaliją program i uważają, że jest najlepszy, a ktoś, wręcz przeciwnie, napotyka problemy i pisze, że aplikacja nie działa lub zużywa wiele zasobów. Jeśli narzędzie jest naprawdę poprawnie skonfigurowane, nie powinno być absolutnie żadnych trudności lub problemów w jego działaniu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem pomocy technicznej w dowolnym momencie. Tam Twoje odwołanie zostanie rozpatrzone, a będziesz w stanie uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli podobało Ci się recenzje o 360 Total Security i postanowiłeś spróbować użyć tego programu do ochrony komputera osobistego, porozmawiaj teraz o wszystkich zaletach nowej wersji, a jest ich wiele. Pierwszą i prawdopodobnie najważniejszą zaletą jest to, że aplikacja jest całkowicie bezpłatna, co oznacza, że nie trzeba płacić za aktywację lub przez długi czas wybierać różne klucze, jak to jest wymagane w przypadku innych podobnych narzędzi. Około 360 opinii Total Security jest wiele, ale po krótkiej analizie udało nam się zidentyfikować, że więcej użytkowników wyraża pozytywne emocje dotyczące tego produktu.

Nowa wersja poprawiła ochronę, która działa w czasie rzeczywistym. Jeśli zwrócisz uwagę na starą i nową edycję, dowiesz się, że tak naprawdę jest. Dodano także pewne zmiany, na przykład teraz jest ochrona zewnętrznej kamery internetowej i wszystkich podłączonych urządzeń współpracujących z portem USB. Ponadto dodano anty-keyloggera, a zatem dane nie mogą zostać włamane przy pomocy programów pomocniczych. Jeśli wirusy próbują dostać się do plików systemowych, zostaną natychmiast przeniesione do repozytorium, a tam będziesz mógł zdecydować, co z nimi zrobić.

Antivirus 360 Total Security: recenzje. Wnioski

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć o tym programie wiele pozytywnych rzeczy, ponieważ analizowany program antywirusowy jest całkowicie wolny. Stopniowo zaczyna zyskiwać popularność wśród użytkowników. Jeśli nie masz pewności co do ostatecznego rozwiązania i nie wiesz, który rodzaj antywirusa wybierzesz, zalecamy sprawdzenie recenzji aplikacji 360 Total Security, abyś mógł zrozumieć, czy użyć tej opcji do zabezpieczenia, czy nie. Podsumowując, podkreślamy po raz kolejny główne zalety tego rozwiązania. Obejmują szybkie sprawdzanie wszystkich wskaźników stanu zdrowia, a także bezpieczeństwo komputera, które jest uruchamiane za pomocą jednego kliknięcia lewym przyciskiem myszy.