703 Shares 4737 views

Urządzone kuchnia własnymi rękami – zaczynają swój dzień z uśmiechem

W jaki pokojowe mieszkanie rodzina spędza najwięcej czasu? Oczywiście, w kuchni. Że staje się atrakcją dla każdego członka rodziny i miejsca spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na przyjemny drobiazg. Urządzone kuchnia własnymi rękami przyniesie wiele pozytywnych emocji i pozwalają otrzymać zastrzyk energii w godzinach porannych. Produkcja różnych dekoracje do pokoju pozwoli Ci pokazać smak artystyczny.


Jak urządzić kuchnię z rękami? Opcje dają tej sali wiele osobowości. Zacznijmy od konstrukcji ścian. Jeśli oryginalna tapicerka została wykonana z karpiówki, to istnieje prosty sposób, aby szybko i tanio przekształcić go. Będzie to wymagało kolorów samoprzylepnych folii zabawy. Zrób szablon w postaci całkowicie powtarzalne płytek. Wyciąć kilka kawałków folii, przy użyciu szablonu i wklej je w dowolnej kolejności. Część żadnej rysunkowych czyli kolorystycznych akcentów na ścianie. Przekształcone kuchnia własnymi rękami z pomocą filmu będzie wymagać godzinę swojego czasu, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Po zakończeniu ściany, przejdź do okna wykończenia. Zasłony powinny być wybrane powietrza i światła odcienie. Ten prosty trik stworzy poczucie dużej otwartej przestrzeni. Użyj tego samego koloru co na dekoracyjną folią. Doskonała opcja dekorowanie okien są dekoracyjne naklejki silikonowe w postaci motyli i kwiatów. Kilka kolorów, naklejone na szybę, a kilka motyli na jej powierzchni, przez które promienie słońca – a ekran będzie mienią się kolorowymi farbami.

Jeśli dzieci są obecne, należy zaangażować ich w rozwoju projektu. Urządzone kuchnia własnymi rękami z pomocą rysunków dzieci lub małych paneli przynieść wiele radości dzieciom. Przyjrzyj się uważnie dookoła. Co powierzchnie są puste? Lodówka i szafki kuchenne. Duża otwarta przestrzeń z zamrażarki i lodówki pozwoli poruszać się fantazji. Umiejętności rysowania, można pomalować drzwi z pięknymi ornamentami farbami akrylowymi. Jeśli ta metoda wydaje się być trudne dla ciebie, a następnie użyć różnych magnesów z zabawnymi napisami, które są tak budujące.

Jeśli Twoja kuchnia ma drzwi z przezroczystego szkła, umieszczanie na półkach piękne naczynia, oryginalne dekoracje słoikach lub wazony, to doda mu szczególną oryginalność. Można kupić w sklepie gotowych elementów dekoracyjnych lub zrobić je samodzielnie. Do ciebie.

Dekoracyjne maty na podłodze w jasnych kolorach daje ciepło do nóg i nastrój. Przytulna kuchnia, ozdobione własnymi rękami, należy pamiętać o obrus na stole i małą miskę owoców lub czekoladek. Kompletna kuchnia kanapa i taborety wesoły pokrowce na siedzenia, poduszki lub łączenie kolorów z oknami i wykończenia ścian. Żadna gospodyni nie może obyć się bez halsie i ręczniki. Szyć im się dostępne w każdym domu kolorowych szmat lub starych, ale ulubione rzeczy. Za każdym razem, kiedy ich używać, masz gwarancję przyjemne wspomnienia.

Jeśli skłaniają do terenów wiejskich, wykorzystanie do wytwarzania tekstylnych elementów dekoracyjnych patchwork technikę i drewna, drobne rzeźby z produktów przeznaczonych do ścian i powierzchni kuchennych. Jako zwolennik ścisłej stylu, powinien wybrać gładkie tkaniny i elementy dekoracyjne regularnych kształtach geometrycznych.

Pamiętaj, aby uzupełnić przestrzeń kuchnia z kwiatami. Mogą być instalowane na parapecie lub wiszą na ścianach w pięknych doniczkach. Kwiaty pomogą oczyścić powietrze i sprawiają, że pokój „na żywo”.

Ozdobić kuchnię z rękami jest bardzo prosta. Najważniejsze jest to, aby robić to z wielką przyjemnością słucha uważnie swoich wewnętrznych uczuć. Tylko można określić paletę kolorów dla oka i rozmieszczenie elementów dekoracyjnych.